Autors Komentāri: 207
2009-07-25 08:50:11
Smukajām bieži prasības tādas, ko ne varu, ne arī vēlos izpildīt.
2009-07-25 09:14:34
...bet \"pelēkās peles\" nodzīvojušas laulībā 10 un vairāk gadus, dodas lielajā dzīvē... bērni paaugušies, vīrs pieradis pie savas pelēkās peles un pilnībā uzticas, nemaz neredz, ka pelēkā pele lēnām pārvēršas, lien ārā no aliņas... un tad viņai atveras \"visa pasaule\"... jauni draugi, jaunas lietas, utt.... pelēkajam pelēnam sākas patiesā dzīve...
2009-07-25 09:22:22
...pelēnam sākas patiesā dzīve... - un pelēns sāk mīlēt arī sevi.Nomēra jostas vietu, sāk vingrot, pamaina frizūru, tālāk trakāk-gurķu,medus un nezin kas vēl maskas, utt. Aizbrauc kaut kur atpūsties, pasauļoties un tad pakāpeniski pārvēršas par \"tā tīri neko kadriņu\".
Tā smukā klases biedrene pieļauj parasto kļūdu- domā, ka tas skaistums dots, kā beztermiņa bonuss visai dzīvei, līdz pamana, ka smagi kļūdījusies.
2009-07-25 09:36:39
Muļķības, es esmu baigi laimīgā
2009-07-25 21:41:13
O,jūra par lapsiņū pārtapusi.Mjā,kā dzīve var mainīties.
2009-07-25 21:57:39
Es domaaju,ka jauniibaa ir tik piesaatinaata emociju,kad tad it iipashi izjuutam sev veltiito vai neveltiito uzmaniibu un... saakam analizeet!Jaa, taa ir Skaista meitene,taapeec jau laikam tie puishi ir kaa traki uz vinju.Dazjas tiek iedzitas kompleksos reizeem,bet dazjaam tas dod stimulu darboties,veidoties,ruupeeties,panaakot pat LJOTI pievilciigas,sharmantas un iekaarojamas sievietes statusu...Un tad var noskatiities ar gandariijumu,kaa viena otra,kas gribeeja taa vnk\"izbraukt caur dziivi,pateicoties savam skaistumam\",ar gadiem nobaal,pat zjel kljuust skatoties.............bet ir arii citaadi
Vnk mees redzam to.ko redzam...
2009-07-26 04:41:01