Autors Komentāri: 278
Tēma tīri ne ko, bet argumenti abām pusēm ir pilnīgi garām- viens biezo bērniņš, kas pats saviem spēkiem sasniedzis nav neko, ja vienīgi saklausījies Poišas (īsti neatminu kā viņu tur sauca). otrā pusē vienmēr neapmierināti, taču pārāk pašpārliecināti ļautiņi, kas nokritizēs pat sētas mietu, ja pados priekšā...

Kāda šķirba, un kāda nozīme šeit kautko analizēt? kā ir, tā ir, ko tad džekiņš gaida, ka pēc foruma precinieces(noteiktaajā vecumā) rindā pie durvīm stāvēs??? Nedomāju!!!
2009-07-14 14:44:44
man daudzko ir teikt par so teemu,bet nav jegas rakstiit,tas jau viss sen ir izrunaats te pa 5caam reizeem
2009-07-14 14:45:21
Joren- kaut vai elementārais- darbs, dzīvesvieta, mašīna.
2009-07-14 14:47:42
Tveice, kurš uzdrošināsies mani bakstīt?
Ai, bet, ja iesākšu rakstīt, atkal nevarēšu aizvērties
2009-07-14 14:49:30
Ice- sāc! /labprāt pasmietos /
2009-07-14 14:50:35
Kjirsi-viss nejmts uz krediita lielakajai daljai Tas ir retums ka sievietei kautkas ir pashas rokaam sashanceets vienatnee,es tadas maz paziistu
2009-07-14 14:51:16
Tveice, nu nav vēl nācies tos rezultātus redzēt, varbūt arī ir
2009-07-14 14:51:54
Man gan liekas, ja jaunais cilvēks no sirds ticētu, tam ko pats uzrakstījis un būtu pārliecināts par saviem vārdiem par visiem 100%, tad vienkārši tādu tēmu šodien neviens nemaz nebūtu atvēris, punkts.

Šeit ir atstarpe pārdomām...

Tālāk - cilvēks, par kādu runā kashei, diez vai slīcinātu bēdas digitālās vāvuļās. Veiksmīgs, jauns vīrietis netērētu tam laiku. Viņš nemaz nemaz nenonāktu līdz līdzīgai situācijai. Apķērīgs, sakarīgs jauns cilvēks - kam viņam tas viss ir vajadzīgs? Viņš bēdu nezinādams dzīvotu tālāk, baudot dzīvi... Un sekss, ir lieliska tās sastāvdaļa... Ar ko? Tas jau ir katra paša ziņā, taču ja viņš dotu priekšroku vecākām sievietēm, tad viņš nevis spodrinātu taustiņus, bet jau pasniegtu roku sievietei, kura kāpj ārā no viņa mašīnas, teiksim , Jomas ielas autostāvvietā, gatavojoties pastaigai...

/iebaksta Ice/
Nu, Vatson?

P.S. Varbūt puisītis tikai ļoti, ļoti vēlas, lai viss būtu tā kā viņš to ir iedomājies...
2009-07-14 14:52:55
Kjirsiic, es šoreiz biju tā pa nopietno domājusi bliezt vaļā, bet Tu esi noskaņojusies uz citas nots Vispār jau es arī
2009-07-14 14:53:32
Tveice, nu ko tu tā, bet parunāšanās iznāca jauka
2009-07-14 14:55:52
Ja mani atmiņa neviļ, tad dažiem Jomas iela ir iecienīta vieta pastaigām, tagad skaidra bilde, kāpēc tā

/palasīsies, un tad savu viedo sakāmo pateiks vēlāk.../
2009-07-14 14:58:26
Tveice ,es tak jau minēju ka šeit nemeklēju neko , vienkārši nācu parunāt , aiz gara laika. vispār esmu komunikabls un patīk uzklausīt dažādu cilvēku viedokļus. tapēc - kapēc gan šeit neuzrakstīt ? ice-cream es arī labprāt dzirdētu tavu viedokli ;)
2009-07-14 15:00:46
Joren- jā, dzīvokli es paņēmu, kad man bija 23, bet mašīnu uzreiz...
Tādas summas nav izdevīgi kredītā ņemt...
Dzīvokli jau arī, bet nu 10-ti tūkstoši man majās zeķē nav
Pret naudu es izturos atbildīgi un tēvs jau no bernības lika pelnīt kko pašai.
Lieliska mācība, kas bija punkts uz \'\'i\'\', kad man pateica:\'\'Tu par manu naudu nepīpēsi\'\'!
Un tiem pašiem tusiņiem busiņiem es pati esmu sponsors. Ja es gribētu kādu slaukt- es nopirktu govi!
Tāda lieliska pašmotivācija- es pati varu, pati daru un neviens man nav vajadzīgs...
2009-07-14 15:01:45
Kjirsiic-da es tak nerunaaju tieshi par tevi,es runaaju par kopumu un par lielaako dalju! Bet ja es gribu slaukt man nav japerk govs,aizbraucu uz laukiem,ieeju kuutii un slaucu
Tas ka tev neviens nav vajadziigs nestaasti,pati man teici ka es tev vajadziigs lai
2009-07-14 15:07:03
Kjirsīt , šeit gan es piekritīšu Jorenam , Darbs , mašīna , dzīvesvieta nav kā plus , tā ir lieta kam ir jābūt to nevar pieskaitīt kā - man ir mašīna , tev nav es esmu labāks nekā tu. To ka tev ir mašīna , nenozīmē ka tu negribi labāku. to ka tev ir dzīvoklis nenozīmē ka tu negribi māju utt.
2009-07-14 15:07:05
Kjirsic, tu par taaam 10 stukaam domaaji dziivokli ??
Kur tad tu dziivokli Riigaa par 10 stukaam atradi ?? :D



Kashai, kaa sauc firmu, kas pieder, taviem vecaakiem ?? )
2009-07-14 15:12:10
uzraksti privātajā , pateikšu.
2009-07-14 15:30:52
Jātniek- lasi tak kārtīgāk! Tur ir daudzskaitlis!
Jorik- ujjj, Tu tak mans sapņu princis nevis materiālā vērtība!
Kashei- nē, negribu labāku, jo, nafig man tērēt tur, kur nav vajadzības! Mašīna- kamēr ripo- ļoti laba, māju... pie sava dzīvokļa esmu lieliski pieradusi.
Tev varbūt tie nav plusi, bet man ir! Tas man dod sava veida brīvību un neatkarību, kas man arī ir pats svarīgākais!
Un, ja tie nav nozīmīgi, kapēc tieši to pats uzskaitīji tēmas sākumā. Par to jau tu sāki sūdzēties...
Kā tur īsti ir? Tev nepatīk naudas trūkums vai to, ka visas Tev pa kreisi laiž...
2009-07-14 15:39:18
tēmas autoram ... vecais neņem galvā! Pēc gadiem 20 tu būsi tajā vecumā kādi bobieši tev patīk... tik vajag nedaudz uzgaidīt, bet domāju vecpuisis nepaliksi....
2009-07-14 15:47:38
Kjirsīt , iesaku tev pārlasīt ko rakstu. tu skaidri pateici ka tev patīk čaļi kas var kautko dot , mašīnu , naudu , darbu , kautko kas viņam pieder. protams kautkam ir jābūt lai nebūtu tā , ka meitene uztur tevi. katram jārūpējas par savu dirsu , bet tu nedrīksti pamest puisi , ja viņām pēkšņi policija atņem mašīnu. un tu iepazīstoties klubā vai kur citur , neprasīsi \" vai tev ir mašīna ?\" \" vai tev ir māja?\" uz tādām , kā tu lielāko ties puiši skātās kā uz viena vakara meitenēm. kā jau minēju , nedaudz alkohola un uz tavu dzīvokli , no rīta ka tik prom. tu esi spītīga nezini ko gribi , gribi lai tev visu pazniedz uz zelta paplātes. To ka pie sava dzīvokļa tu esi pieradusi , un mašīna laba kamēr ripo tu vari nestāstīt , visām meitenēm patīk prestižums tici man esmu to piedzīvojis , nevienai no žiguļa sabiedrībā negribās izkāpt vel jo vairāk draugu priekšā vai pie augstākstāvošiem cilvēkiem , tu visdrīzāk nebrauktu. kā arī uz kautkādu ūķi savus draugus neaicinātu. tādas jūs esat un man ar to ir bijusi saskarsme. vecākām sievietēm ir savādāk. viņas ir pieticīgākas un līdz ar to gribās viņām vairāk dot. uz tādām kā tu riebums skatīties es atvainojos.

jā piebildīšu , visas jūs var nopirkt , pilnīgi visas , vajag tikkai pielāgot attieksmi , protams naudu apģērbu un viss , un visi tavi uzzskati par to ka esi augstāka aizies pa dirsu. bet kas tās par attiecībām kur nevari justies brīvi , jāplātās ar naudu un jāizliekas pa citu cilvēku ?
2009-07-14 15:53:30