Autors Komentāri: 230
Kas vainas Danielas Stīlas romāniem, nesaprotu
/ nemanot iebāž grāmatu naktsskapītī/
2009-07-28 21:09:22
Art, Tev uz kashkji velk?
2009-07-28 21:09:23
Klematus - nu skaties pati!!! !!! A Jūs, kaut līdz Dienvidpolam aizlielaties!!!
Arlabunakti, cienītie................. .............
2009-07-28 21:10:46
Sindija...jaa, a kas?
2009-07-28 21:11:14
Fantjik....RiXeens jau taada wienkaarsha meitene.....
Mans moto...\'wisu wai neko\'.....
Ak,jaa....newaru nepiebilst......taisniiga bez sawa gala.....man pat briizham liekas,ka deelj taisniibas riikli wareetu paargrauzt jebkuram......
A par wisu paareejo...lai spriezh citi......
2009-07-28 21:12:00
Palasot abas diskusijas nebija iespējams uzrakstīt konkrētu atbildi. Jo tēmas būtība gāja par figūras prioritātēm. Iztrūka tikai viena nianse, kas vīriešos pievelk sievietē.
Nezinu kā citiem, bet man patīk sievietē grācija,prāts un šarms. To kā viņa sevi pasniedz.
Obligāti jābūt gariem matiem, skaistām acīm, burvīgam smaidam. Patīk tas, ka sieviete saprot tevi no pusvārda, aizrauj tevi ar savu iekšējo pasauli un interesējās par tavējo.Patīk ka viņā ir arī maziņš velniņs kuru es nevienmēr, bet spēju savaldīt.Ir gatava uz ko jaunu ko dzīvē nav baudījusi.
Visas šīs jaukās un vēl neaprakstītās īpašibas pieder manai burvīgai Fantiņai


2009-07-28 21:12:08
kussssssssssssss mana miiļaaakaaa dziesma!!!
2009-07-28 21:12:13
rix , es ar - tik par taisniibu,par taisniibu vien kaa kara suns ( man horoskpaa) , bet censhos dazhreiz piebremzeet
2009-07-28 21:13:36
Fox
Man baigi patika.....
Lūk tā, es esmu tieši tāda, manu aprakstu par sevi lūdzu likvidēt :D
2009-07-28 21:14:23
IQ.....nemuuc gan....
2009-07-28 21:14:27
.....nopleesh lapeli..... un skrien pielabot.......... protams atkal pa savam!....


RiXa, oj.... tjipa tagad var sākt sevi lielīt, ja?

Tātad tā, sāksim...
1. Pietiekami gudra, lai aizrunātu ikvienu, pie tam pietiekami slīpēta, lai gudri runātu par to, ko nemaz nesaprotu ( piekriitu......ik sevishkki peedeejaa dalaaa)

2. Vizuāli pievilcīga, lai spētu pie lielas vēlēšanās iepatikties, bet ne perfekta, lai patiktu visiem. (..... laikam intensiivi apmeklee kaadus pashiedvesmas kursus....).....nu lai paliek..... citaadi man prasiis atmaksaat visu kursu.........jo buushu sagraavis sasniegto.....ilgaak vinnas skolotaaji vinnu vairs neiztureetu.....

3. Pietiekami saimnieciska, lai ģimene nenomirtu bada nāvē.....ooooo jaaaa..... tas vareetu buut taisniiba.....pats to nezinu........ bet ja reiz taa saki.....lai ar taa buutu....

4. Prasīga un brīžiem piekasīga... vaardu \" prasiiga\" sheit noteikti bij domaats kaads ieradums no beerniibas.....kas liidz shim taa ar nav ticis paarvereets.....cik saprotu..... tam raksturiigaa kaajellu dipinaashana pret griidu ar veel ir saglabaajusies..... ........par \" piekasiiga\".......domaaju neviens to pat negribees apshaubiit.....

5. Pietiekami kopta, bet ne uzķūnēta. ...... taatad cik saprotu...... spoguliii skatoties....esi sapratusi ko tev veel vajadzeetu....lai patiktu sev...... ......shis lai paliek tavaa zinnaaa......buutu nekorekti aprunaat tavus truukumus.....kur nu veel publiski...!

6. Labsirdīga, mīļa un saprotoša, ja ir dēļ kā tādai būt........... Sis ir kaads citaads no pasaku graamatas........ko pirms iemigshanas.....viiram staastiit..... ........Neiecietīga, atriebīga un ļaunatminīga pret pāridarījumiem........... nu shiii gan ir patiesiiba....... kas aizmiglo tev praatu!.....

7. Samērā egoistiska........ nu ko.......... varu tikai papildinaat.....nu lloti.....llloti egoistiska......

Hmmmmm....Laikam jau arī taisnīga, ja jau šitā sevi \"izslavināju\".... ...laikam gan.....
2009-07-28 21:16:26
Sind....it kaa jau neslikti.....bet briizham paarnjem sajuuta,ka taa taisniibas mekleeshana manii pashu nogalinaas...ok...tas jau cits staasts
2009-07-28 21:17:06
DLLM....Es ne mirkli nešaubījos, ka tu ŠO izmantosi, lai kārtējo reizi mēģinātu iekost :D Bet zini, absolūti nesāp
2009-07-28 21:19:08
bum..bum...redz,kaa....tad jau manas aizdomas tik apstiprinaajaas...
2009-07-28 21:19:14
FOX,
labi pateici ! man ar patīk sieviete, kas \"velk\" līdzi visās jomās, un nenormāli nepatīk aktrises................vienvārdsakot jābūt uz viena viļņa \'+ iekāre savstarpēja....IK
2009-07-28 21:19:55
DLLM,
liec vienreiz FS mieru, nu nah viņa tev vajadzīga, tak te simtiem ir, un pat labākas. Pārāk esi forumā iesprūdis, vecīt, Tu sāc ierūsēt
2009-07-28 21:21:20
kushu...kushu miiliishi/Fantjik un Dala/.....a nu ka sabuchaajaas un miers maajaas...
2009-07-28 21:21:23
...... es ilgi domaaju vai tev sho prieku dot......... tu zini...... shodien es pret tevi izraadiiju zzeelsirdiibu........
2009-07-28 21:22:34
ID
2009-07-28 21:23:24
....ID....... man shodien kuce maajaa nokoda kaarteejo kakki!...... ...... es vinnu nevaru vairs izvest laukaa pastaigaaties!........ ........ naacu uzlabot garastaavokli...!....
2009-07-28 21:24:35