Autors Komentāri: 157
...Immanuel.....tas ir stipri pa maz....stipri....... ...... tas ir kaa meitenes mums kaadreiz skolaa challus kkircinaaja.... .....naaca pretiii...... un tad peekshnni ras.......... un paraada pupu...... .......challi visi....... ....un... ....... a meichas kkikinaadamas taalaak aizsollo.....gurnos taa izteikti shuupojoties........ ....... vispaar taa man tagat taada beerniibas trauma.......... nevaru shito paarzdiivot!!!..... ........ kaa atceros.....taa jaaskrien.... ..... pat nezinu kaa izaarsteeties!... jaameklee laikam kaada mierinaataaja buus.....


....immmanuel....... tev taads labs vaardinns........ ....kaaadu laiku atpakaall...... man chis vaards no taas filmas............ dariija visai tramiigu......
2009-08-05 15:48:31
/spešelī fōr DLLM iebilžojas, jo zina, ka jamam optika sabojājusies un man dušas logam beidzot ir aizkari priekša - tas iepriekšējo diskusiju mājas sapulces sakarā/
2009-08-05 15:49:00

/izlasa DLLM bērnības traumu un štuko fiksi novākt bilžu.... jo admiņi tāpat izbanos, kā visas iepriekšējās reizes/
2009-08-05 15:51:52
.....kaiminnien....... tev tik daudz sarezzggiitu vaardu........nekaadi nevaru tavaa domaa iebraukt...... .....cik saprotu........ tavu dupsi....man shonakt neredzeet ja...?......
2009-08-05 15:51:58
DLLm.. ja Tu rakstītu bez tik daudz daudzpunktiem un ar garumzīmēm, tavs teksts uz pusi samazinātos
2009-08-05 15:52:13
......Apzzeelinn...!!!!...... .......juut kaa puls saak rikshot............ ....... kaiminnien......... tu suuti to adminu pie manis..... es apliecinaashu kaa taa ir tava jauniibas bilde..... .....laigan....... ja tevi noliktu tagat rakom.......... un uz stikla galdinna......... ......mosh ar buutu taapat!.....
....vispaar tavs fotograafs taads malacis..... ar izdomu..!..... ...... tu vinnam vismaz par bildeeshanu iedevi.... .....puika tak centaas....un taa......
2009-08-05 15:56:25
...... Ensh...... .....tu tak manus tekstus taapat nelasi....... ....... jeb tu virtuaalo papiiru taupi..?......
2009-08-05 15:57:48
DLLM - Tu tokš redzēji, kā es iedevu - tad tokš Tev teleskops nebij čupā? ;)

nu ok, Tev taga grūti un tā, pateikšu - noregulē taga savu binokli uz ezeru - pēc 30 min es tur iešu peldēties, mok i manu redzēsi ij laimi sev gūsi ;)
2009-08-05 16:00:40
es tikai par melnu..
2009-08-05 16:01:24
DLLM.. krīze taču.. taupu virtuālo papīru
2009-08-05 16:01:47
....kaiminnien...... tu paraadi veel kaadu bilzzuku no shiis fotosesijas.......... ir noteikti jaabuut.......... ariii........ paimeeram tavam dupsim...durniem.......... gan jau vaavereens ar kur kautri luur uz ekraanu.......nu paraadi paraadi....... netieleejies........ lai taas foruma daamas......mirst nost no shrobes cik tev labas bildes..... .....nusss.......
2009-08-05 16:04:38
...... Tu redzeeji kaiminnien...??!!!...... .....kas tai Chasy par skaistu dupsi...?....... ......... un kas par figuurinnu..... ....... skalli norij siekalas............ nebiju kaut kaa agraak pat pamaniijis.........
2009-08-05 16:07:20
Sindija

Immanuel
es jau ievērtēju... a kas tas Tev tur pa vidu krūšturim iekārts, zvaniņš?

DLLM
mēs ar Tveici jau mēģinam bet kaut kā atsaucības galīgi nav... Tu nezini kas šonedēļ bija par profila bilžu nedēļu...? man liekas ka tieši biksiņu nedēļa...

Matild
tas nav trekns, tas tāds maziņš ;)
2009-08-05 16:08:03
DLLM - es jau 100x Tev atkārtoju - man neinteresē foruma (portāla) sieviešu domas par mani un seksis, tikai mans savs ;) un bilžu es te Tev aiz vecas mīlestības ieliku, lai Tev ir gar ko siekaloties, zinot, ka krīzes pēc palēnām jāpārdod visi lūriķa binokļi, tālskati un videokameras.....
2009-08-05 16:08:09
.....Ensh..... ...... ah tu mans dabas beerns.........zallais iikshkkiitis......
...klau..... es te taa tiko...pilniigaa bezzsakaraa iedomaajos...... diez....... Daamas.... joos kat masturbeejat...... iikshkkiishus ar izmantojat........ jeb tikai tveereej pirkstus...?....
2009-08-05 16:09:55
nē, tā ir sirsniņa :D
2009-08-05 16:11:27
....kaiminnien......... nu tu vareeji man kaadu plakaatinnu atsiuutiit taa teikt......... es vinnu uzliimeeshu uz skapja durviim.........to lejas dallu protams atsleegas cauruma liimeniii.....vinnss man tur jau labi izllurkaats!.....
2009-08-05 16:12:28
....aleks..... luuk gribeeju jau tev parsiit......... varbuut tu atceries...!....
2009-08-05 16:13:23
nokrīt uz klavieres.. žēl, ka smadzenes nav uzķūnētas D

veša ir jāpieskaņo apģērbam...... rozā man vispār nepatīk... tāda mazliet bērnišķīga krāsa itkā ar lellēm spēlētos....

Palasīju, ka daži salekuši augstāk par savu diersu... Un pat tik daudz nezina, ka tai pašai laškrāsai ir daudz tonalitātes... Man ar jocīgi palika, ka nomazgāta veša atgādina laškrāsu..... laikam tomēr sievietēm atsevišķos gadījumos pataloģija daltonims izpaužas vairāk kā vajadzētu... Parasti daltonisms ir vīriešu privilēģija.. sievietes tikai gēnu pārnēsā ;) :D
2009-08-05 16:15:51
....Moceen.....kaut kaa peec slimiibas pat izklausiisiijaas..... ....fuj.......\" Paarneesaaa\"......
2009-08-05 16:18:09