Autors Komentāri: 62
dariitu visu neiespeejamo,lai panaaktu iespeejamo..................
2008-07-15 11:28:38
ir sievietei jābūt iekārojamai ,bet tajā paša laikā .. nedabūjamai ,jo vīrieši galu glalā ir mednieki un viegli nomedīta meiča - apniks ,bet pārāk aizrauties ar ni un ni .. ar apniks ,tā kā jāmeklē zelta vidus ceļu
2008-07-15 11:28:45
Da neko - vismaz man 30 gadu laikā neviena nav izrādījusi da ne mazāko pazīmi, ka es viņai kaut kādā veidā būtu iekārojams... Vai nu ar mani kaut kas nav riktīgi, vai arī dāmas tādas, ka droši var sūtīt izlūkos - klusēs kā partizāni...
Vispār - vienīgā no sieviešu puses izrādītā interese un iniciatīva ir bijusi vai nu no ļoti apaļām meitenēm, vai ari no pavecākām (40+) dāmām... Un arī nekas vairāk par \"miegšanu\" šeit - portālā...
2008-07-15 11:30:56
Neveicās
2008-07-15 11:40:47
Zini, Cava - ne gluži tä... Neveikties var kädu brìdi, bet ne visu müžu, tädéł näkas secinät, ka vai nu sieviešu mìlestìba un patikšana ir totäli savädäka, vai arì viñas savas jütas mäk un grib maksimäli slépt.... Parasti ir tä, ka tad, kad vìrietim ir iepatikusies käda meitene, viñš lien vai no ädas laukä, lai piesaistìtu viñas uzmanìbu un, ja arì sievietei viñš nav vienaldzìgs, tad tas viss pamazäm nonäk lìdz tam, ka péc 1000-kärtìgiem mìlestìbas apliecinäjumiem un pierädìjumiem no vìrieša puses arì sieviete beidzot atzìst: \"Jä, es Tevi arì ...\" Un tad vienmér täda sajüta džekam ,ka ìstenìbä tä nav ne mìlestìba, ne iekäre, ne kaisle no meitenes puses, bet gan vnk vìrieša püłu pelnìti augłi... Bütìbä \"ar varu kłüšana mìłam\"... Un tä nu nemaz nav laba sajüta...
Nav tä, ka es bütu baisi nesmuks un nepatìkams, taču pat tajos gadìjumos, kad es säku intereséties par kädu meiteni, vienmér sañemu atbildi vai nu: \"Tu esi jauks, bet neesi manä gaumé...\" vai arì vienkäršu ignoru... Nekad, NEKAD (!) neesmu sañémis kaut ko lìdzìgu tekstam: \"Tu man patìc - bütu jauki iepazìties!\" no meitenes pirmäs. Un arì atbildé uz manu iniciatìvu ne...
Mìlestìba vai pat tikai patikšana no pirmä acu uzmetiena, tätad, ir tikai vìrieša iespéjamais stävoklis... Nevaldäma iekäre - arì... Nimfomänes - pasaku un nostästu, nevis reäläs dzìves téli...
2008-07-15 14:42:13
2008-07-15 14:43:37
Miris var. man ir kaut kas līdzīgs tikai ar pāris izņemumiem!

Pats jautrākais ir, ka Tu mēģini tik pie kādas meitenes un beigās pēc kāda mēneša viņa pasaka, kad sen jau ir Tevi noskatijusi! Kā tas bija manā variantā. Tas sanāk, ja es uz viņu nebūtu paskatijies, tad viņa tā arī sēdētu klusu un ne vārdu nebilstu. Vot še Tev ir visas sieviešu simpātijas. Pārsvarā visas uzskata, ka vot figuški es pie viņa neiešu un miers. Nav mana meitenes darba auglis kādu kaut kur iedabūt. Lai pats nāk un mokās ar mani nekā es ar viņu...

Un iespējams es kļūdos, bet manprāt vir. dzimums ir vairāk kautrīgi nekā meitenes, tikai meitenēm ticība neļauj izrādīt kaut kāda veida simpātijas!
2008-07-15 14:57:00
Hmmmmm...uzzinātu, kur viņš parasti mēdz iet, kādu dienu sagaidītu un nemanot paliktu priekšā kāju. Tad, kad viņš nojauktos uz deguna, uzarot asfaltu, tad es piesteigtos klāt un gādīgi piedāvātos sniegt pirmo neatliekamo palīdzību
Es domāju, viņš būtu aizkustināts
2008-07-15 15:02:20
FantaSea uzreiz pie mākslīgās elpināšanas ķertos? :D
2008-07-15 15:04:13
kro....Protams, ka NĒ! No sākuma noslaucītu no asinīm pārsisto degunu ;)
2008-07-15 15:04:52
Nu uz mani tas iespējams iedarbotos! =) Takā ja nu kas... Iespējams, ka tas tiešām varētu nostrādāt! =)
2008-07-15 15:07:49
Es taču zinu kā vīriešiem iepatikties
2008-07-15 15:08:39
Ja es vēl tā mācētu iepatikties sievietēm! =) Padenes īsti likt negribas... Zinot viņas pat varētu teikt 90% dabūtu normālu pliķi atpakaļ... :D
2008-07-15 15:19:05
Nu re - Kro tikai ar savu statistiku vēlreiz pierāda manas teorijas patiesumu - NIMFOMĀNES NEEKSISTĒ!!!
A man profilā ierakstīts, ka tieši viņas te meklēju... Skumji....

Starp citu - brīnums ir noticis!!! Tikko saņēmu vēstuli no vienas meitenes, ka viņa... Nē! Nedomājiet, ka vēlētos ar mani iepazīties... Nu, ko jūs...!!! ... vnk nevarot manā albumā ieraudzīt manu bildi, kā to rakstu savā profilā.... Nu, protams! Jo pēdējā laikā vairs nelieku savas bildes puspasaulei apskatīt - tāpat nav jēgas - tad vieni vienīgi zilie manu profilu pēta (ja ielieku kādu pievilcīgu savu bildi), vai arī (gadījumā, ja ielieku ikdienišķu bildi) pat tās meitenes, kas it kā, palasot manus postus te - forumos - gribētu man kaut ko uzrakstīt, atmet šo ideju, ieraugot manas normālās, parastās, apģērbtās bildes...

Un vēl viena apakšteorija šim visam - papētot šī portāla lietotāju - puišu un meiteņu, kā arī pāru profilus un to, kāds katram ir partneru loks, nākas secināt, ka meitenes, ko visi iekāro, izvēlas parastus, apaļīgus džekus, kas ne ar ko neizceļas kopējā pūlī, vai arī neizvēlas nevienu (jo viņu profils īstenībā ir viltus profils ar internetā novilktām supermodelīšu bildītēm)... Savukārt neizskatīgās, pelēkās, apaļīgās vai krietni gados parastās sievietes (te es nerunāju par sievietēm gados, kurām piemīt tāds šarms, ka viņas vienalga visi iekāro) izvēlas vienalga ko, kas ir ar mieru ar viņām vispār komunicēt. Turpinot - jaunie, skaistie, atlētiskie, seksīgie, stilīgie džeki gribētu izvēlēties tās, ko visi iekāro, bet tiek lielākoties pasūtīti, tādēl neiz`velas nevienu (ja viņi ir viltus profili), vai arī galu galā paliek pie pelēkajām un neiekārojamajām, jo tās vismaz dodas rokā... Savukārt padzīvojuši un pārsvarā precēti kungi metas uz visu, kas kustas, jo viņiem \"vienalga, kur iespraust\", priekšroku protams, dodot, kā beigās izrādās, viltus profiliem ar padsmitnieču bildītēm... Pāri varbūt ir vienīgie, kuri te meklē reālus partnesu seksa dažādošanai, taču atrod reti... Un dažas no tām jaunajām, skaistajām un visādi citādi iekārojamajām, kuras nav viltus profili, savā stulbumā te meklē \"dzīves draugu\" Nu, galīgi garām, manā uztverē... Ja kļūdos, labojiet mani, lūdzu,,,,
2008-07-15 15:42:57
A, pie kuras grupas es piederu, ja man nav neviena partnera? ;(
2008-07-15 15:46:30
Nju vot - apkopoju statistiku
* Trīs no viņām apaļīgas, bet cer satikt Bredu Pitu - ceturtā bez bildēm un vispār nevienu te negrib satikt...;
* divām no viņām 28 gadi
* divam - pāri par 35 gadiem...
2008-07-15 15:49:35
Nu moins,Tu pat iedomāties nevari kā es te metos visām virsū,aš aizelsies
2008-07-15 15:50:04
Kro - Tu piederi pie tās pašas grupas, kur es, jo man ar\' nav neviena... :D Šo grupu varētu raksturot kā vidēja aktīvā vecuma vīriešus, kuri te meklē piedzīvojumus... Nu, apmēram tā...
2008-07-15 15:51:03
jebko lai panaktu savu
2008-07-15 15:51:36
Miris-par ko sūdzamies????

2008-07-15 15:52:38