Autors Komentāri: 110
1. bet arī ņāmīga...un veselīga!
2012-02-24 23:28:55
nu nezinu- mna nsieva tam zin tikai vienu pielietojumu - galvenais ir dabuut araa
2012-02-25 01:04:36
lachukene, tev krīze laikam, ja no spermas jāpārtiek........ Un palikšu pie sava. sperma spricēšana sejā sievieter tomēr pazemojoša, - tie, kas lietas dziļākajā būtībā nemāk iedziļināties, lai neispringst, Ko man stāstīt par dvēseli, psiholoģisko pusi un cieņu. ... Dodat tik vaļa
2012-02-26 12:36:19
dvēseles psiholoģiskā puse ir kvadrātsakne no proporcionāli liela tarakānu skaita galvā, reizināta ar audzināšanas štampiem un sabiedrības uzspiesto morāli plus nepareizo viģiku skatīšanās kubā ;) elementāra matemātika ;) un vispār, pat rokas pielikt TUR taču ir fuij !!!!!! tik nez kā lai bez tā fuijjjjj pakaļu atejā noslauka un dušā nomazgājas ;)
2012-02-26 12:46:04
Azbest, nevajag te ja pārgudro tēlot, tā pat visi zin, ka tavai mēlei robežu nav, un nejauc piesmiešanu ar elementāro higēnu.
2012-02-26 12:59:51
somera - ok, pierunāji ;) netraucēšu Tev justies pazemotai ;) tā ir Tava izvēle ;)
2012-02-26 13:06:24
vizualizēju - kāda staigā ar krupi uz mutes - visa dzīve sadirsta, kurš ta vairs precēs tādu kurkuļģīmi? ;)
2012-02-26 14:52:14
2012-02-26 15:11:13
MK turpini tik b\\azt visu vienā maisā, es teicu jau iepriekš, ka nav runa pa speramas fetišistēm un fetišistiem. cik vecenēm tu esi beidzis uz sejas? Superīgais? Pastāsti ka nu? katrai , katrai trešai, varbūt katrai 20 tai? tava mīļotā sieviete katru reizi fano par to? Tu fanotu, ja tavai sievai kāds sejā šļāktu? MK tu agrāk izlausijies labāks, tagad laikam tas internets un sievietes tevi samaitājušas. Neesmu pazemota gan Azbest, bet tu gan laikam.
2012-02-26 16:04:43
Somera, nevajag visu pataisīt tik melnu vai baltu. Ja par mani, tad kaut ko tādu varētu sagribēties kaut kādos izņēmuma gadījumos, kur kopumā viss pasākums būtu kaut kāds nestandarta, kaut kādas kopējas izklaides, kaut kas pasākuma dažādošanai. Un tikai ja ABIEM tas šķistu pieņemami. Vai esmu? — jā, pāris reižu ir gadījies, katru reizi cita argumentācija, veids, vide (ka jau tikko skaidroju), bet reižu saskaitīšanai pietiktu ar mazāk kā vienas rokas pirkstiem. Kā arī mierīgi var izrādīties, ka tādas reizes nekad vairs manā mūžā nebūs. Bet varbūt tieši otrādi — es par to pilnīgi nesatraucos. Viss mūs visus samaitā. Ar laiku kļūstam nejēdzīgāki. Varam pret to cīnīties, bet tā nu tas ir. No vienas puses cenšamies pilnveidoties, bet citās lietās mēdzam bojāties. Ceru, ka īpaši pabojājies neesmu, to labāk redz kādi tuvāki cilvēki, bet ja nu, tad gan jau neliegšos un atzīšos tajā.
2012-02-26 16:19:41