Autors Komentāri: 6
emilator, nu bēdīgi ar tevi...esi ielikts apgādātāja, jauka cilvēka, drauga utt. utml, statusā...seksam viņai vajadzīgs cits tips...bet tu jauns, tev visa dzīve priekšā... nav tik bezcerīgi... ja lasi RU valodā varu nosūtīt tev lasāmvielu, noderēs, lai izdarītu secinājumus...
2012-06-24 17:31:47
emilator, un jārunā riktīgi, ja vajag, tad jāpiesien pie krēsla un jārunā, nevis katru dienu kaut kas jāzāģē par to seksu tad jau tiešām visa gribēšana var pāriet
2012-06-25 18:36:41
\"bet pietiekami esam vietās kur varētu nodarboties ar seksu.\" Ir liela atšķirība vai tā vieta ir pļava vai arī gulta, kurā var palikt pa nakti divatā (pēc stundas neatnāks senči/ome vai opis) un pievērsties romantikai un man atkal jāpiekrīt Chivas Regal teiktajam
2012-06-25 19:01:33
kā mēdza teikt viens labs draugs - ja gultā viss nav kārtībā, tad nekas nav kārtībā! vienvārdsakot kā jau kāds šeit minēja, ir pa nopietno jāparunā un jāpieņem jebkurš iznākums, nav vērts dzīvi tērēt uz attiecībām, kurās ir nedrošība, nesaskaņa gultā utt.
2012-06-25 19:07:38
a jūs pamēģiniet padzīvot kopā ... (ja varat atlauties, noiireejat dziivokli pa vasaru piemeeram) un padziivojiet kopaa. Bet ja nav saskaņas seksā un to nerisina, tad nav nākotnes (kopiigas)
2012-06-26 20:11:04
tris gadi ir pietiekami........... man bij lidziigs gadiijums, kad es gribeeju, bet partnere ne iisti......gribeej, bet daudz retaak........nju noskaneej asaaki teksti no manas puses par uzbudinaasanu un nedosanu, bet viss speciigaakais bij: Man jau nevienas citas nav kur dabuut, tapeec gribaas tevi biezi..... tad bij katru vakaru un ne vaarda pretii neteica, iznemot ,,sveetku\"reizees...........starpcitu izligaam kaskus ,,siikos\" tikai ar sex palidziibu............ Saapos veeders reizi menesii ir normaali, bet saaposa galva jau ir veca atruna........... Laikam nepas ficuka garums/diametrs ar vaaveres ietilpiibu.........
2012-06-26 20:21:15