Autors Komentāri: 310
Precīzi manas domas, Ziemeļvējš. Man pat vienas nakts sakaru nav ar tiem, kas izmano Lienes ielas meiču pakalpojumus, fui. Un es zinu suni vārdā Flokijs.
2014-07-06 07:19:38
gramatika seksam.lv? Tas ir tas pats, kas sekss iekš seksam.lv. Bez gramatikas, pieturzīmēm. Pavirši nodrāzies un dodies tālāk.
2014-07-06 07:48:11
..paviršums rakstībā, tad paviršums seksā, tad paviršums attiecībās..tas pielīp un no tā ir ļoti grūti tikt vaļa, ja vēl nav izteiktas vēlēšanās to darīt.Un pēc laika pamanīsi, ka draugi no Tevis sāk attālināties, radi atrod visādus iemeslus lai ar Tevi nekontaktētu, vienīgās sarunas ir darbā, bet uzmanība- no kaimiņu tantēm sētā, kad Tu pārrodies mājās...pa to laiku mīļotais cilvēks vispār ir aizgājis, Tavu paviršumu neizturējis. ..cik gari sanāca.. NEESIET PAVIRŠI..ja kaut ko darīt negribas, labāk nedarīt, nekā pavirši..
2014-07-06 07:58:26
Foxy......... - perfekti pateikts
2014-07-06 08:02:06
Paulīn... friends: Runājot par tēmu- jautājums šķiet nekorekts savā būtībā un kas gan autora dzīvē izmainīsies , ja zinās ko dara vai nedara citi , kas šeit atrodas? Domāju nekas, tad kāda jēga publiskot.
2014-07-06 08:07:20
Nu, beidziet, autore ir sīka dura, kam gribas paspīdēt.
2014-07-06 08:12:52
Pareizi viss saakas ar sarunu, no taas saproti,kas ir tavs sarunu biedrs, cik vinjs ir tev interesants,un visbiezjaak interese zuud jau peec paaris veestuleem, vinjs atbild ar pauzeem,neieveero vai ignoree kaadu jautaajumu, pavirsjiiba un tu zaudee par vinju interesi,un kad vinjs pamostas,tu jau vairs neatbildi,ignoree vinju ,jo vinjs dzird tikai sevi
2014-07-06 08:12:56
haha, lottel ir tik primitīva. kā uzreiz viņai kaut ko aizrāda, tā viņa pēctam cenšas mani pazemot. un diskusija ir tikpat bezjēdzīga kā daudzas citas šeit (vilmas tante, guļu un domāju, 18 partneri utt.). tā ka droši varēji aiziet uz citu diskusiju, ja neredzi jēgu šeit komentēt. c:
2014-07-06 08:38:10
nu tikai nesakaujieties....
2014-07-06 09:02:46
Bet kas mainisies ja pateiks ka viss notiek,vai nav nekas bijis?
2014-07-06 09:08:55
Statistikas dati ja nu vieniigi
2014-07-06 09:23:43
Kāda agresija! Čau, Susur, kad pamīcīsimies?
2014-07-06 09:23:45
es par Flokiju saucu suni, kuru vedu uz Dāniju...kaut suns bija izteikts maita, un pamanījās izdemolēt kajīti un nokaitināt resnu norvēģuu tālbraucēju, kamēr es cirpu viņčuku uz klāja...man bija grūti no viņa šķirties.....kaut arī viņš ar saviem cēlajiem ciltrakstiem atpirka 50% no svešumā noballētās summas...... Jūs jaukās meitenes dzīvojat skanināvu matriarhāta sociālajā piramīdā.....cēli izaicinat ziemeļu vējus....sapņos redzat jūras viļņus ar baltajām galvām un patiesu brīvību..... bet diez vai izprotat tā nozīmi...... Jā es esmu Flokijs vai Lokijs....... var jau svētdienās sist galvu pret altāri un ticēt ka Visuvarenajam ir daļa gar jūsu dzīvi........ kuršs ir bez grēka, lai met pirmo akmeni...... viss iepazīstas salīdzinājumā...ja neesi kritis...nekad nezināsi- kā ir lidot..... ja esi lidojis....tad baidīsies zaudēt spārnus....... kad zaudēsi spārnus...kritīsi..... kritīsi brīvi un bez šaubām....... un priekameitas garīgi ir šķistākas, jo atšķirībā no bībeles pravietotājām zina grēka patieso cenu... bet šis taču ir portāls cilvēkiem kurus interesē tikai sex..... :D
2014-07-06 09:46:22
Lottel...nu Tu jau bremzē...
2014-07-06 09:54:27
Nu diez vai visus interesee tikai sex....
2014-07-06 10:19:27
sex ļoti dziļi sēž mūsu zemapziņā...pat ja iedzimtā ģenētika, Tevi ir padarījusi vizuāli un garīgi nepievilcīgu,... vienalga Tu centies piesaistīt partneru uzmanību....triviāli lai turpinātu savu dzimtu..... kā susurs, kurš ir no žurku dzimtas bet piedēvē sev lieliskās vāveres īpašības....meklē koku...ieperinās dobumā un uzliek sev vip zīmoliņu..... dzīve ir vienkārša...pasaules kārtība ir vienkārša...jo vairāk to sarežģi, jo tuvāk nonāc pie pretrunu bezdibeņa..... sex ir mūsu pamatinstinksts....es piekrītu Freidam, Ferdinadam Porshe un Armani..... pat dārgas, bet netīras kurpes ir seksīgākas par bibliotekāra biezajām brillēm...... :D
2014-07-06 10:30:29
seksīgākas tās kurpes var būt arī ir..jautājums vai ērtas(ja papēžu augstums 12cm..nu tā lai kārtīgi stumtu mākoņus..:D )..un jautājums cik tālu uz tādām aizklemberēsi, ja tev ir -5
2014-07-06 11:14:45
2014-07-06 11:22:42
man patīk meitenes kas ikdienā valkā ērtas iešļūvenes...vismaz ikri neizkatās brutāli pārsprindzināti.....un arī svārki labāk pieguļ pakaļai..... bet augstpapēžu kurpes ir aizgūtas no sen aizmirstas un vēstures izdzēstas vīriešu modes....no laikiem kad vīriešu sociālais stāvoklis tika izrādīta ar kurpju sudraba sprādes biezumu.......un apspīlētām zīda zekēm....... sievietes tai laikā slimoja ar mazasinību un krītamo kaiti, jo mode diktēja šauras vaļa bārdas korsetes un smagas kleitas ar koka armatūru..... patiesībā mēs dzīvojam ļoti demokrātiskā gadsimtā....
2014-07-06 11:25:37
Hmm...kaut kas izglītojošs...
2014-07-06 11:28:41