Autors Komentāri: 132
Nevar būt, tur jau otram gribas Tevi paturēt, un sākas visādi brīnumi,
2014-11-22 08:54:58
cilvēks atzītas mīlestībā, bez tālākiem nodomiem (c) a naffx to darīt, ja nav tālāki nodomi???? es saprotu, var teikt - ar tevi ir foršs sex, tu esi kaifīgs/a, man patīk tas un tas, tu esi fantastisks/a utt. basņu liet.... a naffx atzīties mīlestībā, naffx čakarēt emocijas otram....
2014-11-22 08:58:00
Laimīgie ..........tiešām, cik Jums gadi? Tak runājat kā 14 gadīgi tīņi, kuriem visa dzīve ir viens rožu dārzs. Vai nu pārlasījušies ''saldās'' lubenes.
2014-11-22 08:58:10
Var taču būt gadījumi, cilvēks atzītas mīlestībā, bez tālākiem nodomiem un turpināt tālāk ierastā veidā, nejaucoties otra cilvēka privātā dzīvē? (c) TĀ NEKAD NENOTIEK! PUNKTS UN ĀMEN.
2014-11-22 08:59:03
Var...bet iemíléjies cilvéks vienmér gribés vairák
2014-11-22 08:59:18
Laimīgie777 ..... Kāpēc ??? Nu ir tiešām tāda lieta, ka tad viss ir atrunāts no A-Z... Apzinies uz ko ejat un cik tālu vari iet... Ir tas dzīves posms, kad nevēlamies veidot nopietnākas att , bet sex un kaisli protams vēlamies... Un vēl ir tāds aspekts ka tā aizņemtā Tev neuzstādīs, kaut kādus savus es un pats nejutīsies piesiets...
2014-11-22 08:59:53
Par to atzīšanos un turpināšanu tālāk... Ir sanācis, bet tad rodas tas, ka tas nav tas, kas vajadzīgs otram un sāk veidoties mazs atgrūšanas efekts no personas kurai tas ir pateikts... Savus vārdus atpakaļ nepaņemsi.... Un zinot ko tādu attieksme strauji mainas..
2014-11-22 09:02:34
kāpēc neuzstādīs, mierīgi uzstādīs, tieši savus no A-Z, un vai nu Tev tie derēs vai ne
2014-11-22 09:03:41
TĀ NENOTIEK DZĪVĒ! Atceraties manus vārdus ..........esmu gana dzīvojusi šajā pasaulē, un gana daudz pieredzējusi, vēl vairāk redzējusi sev apkārt ..............cilvēkam nevar pavēlēt iemīlēties vai neiemīlēties - Tu nekad nevari novilkt savas robežas , kur nu vēl garantēt otra robežas ...........Jūs runājat kā bērni
2014-11-22 09:04:26
Es uzskatu, ka var!!!!!!! Cilvēki uztver šo vārdu dažādi, varbūt, ka jauc kaisli ar iemīlēšanos, jo attiecībām nav iespējams turpinājums 100% un nav jau arī vēlēšanās pamest iepriekšējo dzīvi. Iemīlēšanās ir ļoti jauks process, kur tieši pieauguši cilvēki spēj saredzēt pozitīvo,nejaucot sadzīvi iekšā.
2014-11-22 09:05:18
..........nu tā jau ir - mācas tikai no savām kļūdām. Tad ko , Laimīgie, jautājiet - tak savs pārliecības viedoklis ir............ko gribat dzirdēt, ja neesat gatavi uzklausīt citu viedokļus un pieredzes?
2014-11-22 09:07:20
Dullā Paullī .... tavs viedoklis ir tiešām labs, es neko nesaku, es tevi tiešām uzklausu!
2014-11-22 09:10:15
Tur jau tā šaize, ka nevar novilkt cita robežas, tāpēc labāk pārtraukt , ja jūti , ka braucat auzās
2014-11-22 09:14:50
L. cien. mister krupi, varbūt , ka Jūs kā ļoti zinošs cilvēks iemīlēšanās lietās varat man skolniecītei pastāstīt, kas Jūsu skatījumā ir iemīlēšanās varbūt, ka es kaut ko nesaprotu!
2014-11-22 10:03:39
Tak visu jums te jau uzrakstīja! Tik ātri, cik iemīlējāties partnerī laba seksa dēļ, tik ātri iemīlēšanās pāries! Lai iemīlētos, pasākumam jābūt kompleksam t.i. jāpatīk kas cilvēkam galvā darās, jāsaprotas sadzīvē, sabiedriskās vietās jābūt labai sajūtai otru ņemot līdzi utt. Miljons lietu. Labs sekss... Labs sekss ar prasmīgu partneri atrodams 100x biežāk kā iespējamība uz ko vairāk. Tāpēc jau precas reti, bet riņķī apkārt.
2014-11-22 10:09:04
Mister Krupi neiet runa par laiku cik ātri tā iemīlēšanās sajūta pazudīs, nerunāsim par bēdīgo. Laikam nejaucu tomēr, tā ir iemīlēšanās, ja ņem vērā visu ko tu uzskaiti. Un tādā gadījumā gribi teikt, ja pamatā ir tikai kaisle, sex, tad neinteresē, kas notiek otra cilvēka galvā?? Vēlreiz uzskatu, ka pieauguši, inteliģenti cilvēki spēj seksa partneri uztvert, kā līdzvērtīgu, iemīlēties tajā, bet saglabāt savu laulātā statusu nemainīgu. iemīlēties ir skaisti!!! Mūsu gadījumā esam šajās jūtās atzinušies viens otram un no tā nekas nemainās mūsu ģimenēs, tikai satiekoties ir tā ka ir neprātīgi forši, tā ka var pazaudēt galvu. Laikam esmu atbildējusi pati uz savu jautājumu un komentāri pat vairs neprasās. Saki lūdzu, kā es varu aizvērt pati savu forumu???
2014-11-22 10:24:27
Nu diez vai labu sex partneri var atrast 100x biežāk...tas nav reāli....Un jau var,bet tu tak to nedari ar kuru katru,mekle'tak simpātijas!!!!
2014-11-22 10:25:49
Ne ne , ja esat iemīlējušies, reāli, sex ar citu pat smadzenēs nav iespējams, kur nu vēl realitātē, tu pat iedomāties nevari, ka kāds cits vīrietis varētu Tevi paņemt, un ja tas ir tomēr iespējams, tad tā ir kopīga sadzīve , kopīgas intereses par kaut ko , bet ne mīlestība, sory, tāds ir mans viedoklis.....
2014-11-22 10:33:00
Chanel7, tiem, kam 5 laulības aiz muguras, tiem varbūt šķiet, ka labu seksa partneri ir tik grūti atrast, es tomēr domāju, ka pie laba seksa var tikt daudz vienkāršāk. Esmu optimists. Ņemot vērā arī to, ka vienas nakts attiecības es neesmu sapratis un mani tādas nesaista.
2014-11-22 10:34:03
vislabākais sex vienmēr būs ar mīļoto, jo Tu dari visu lai viņam sniegtu maksimalu baudu un viņš dara to pašu, un tas ir kopīgs neaprakstāms piedzīvojums, Tu savu vīrieti jūti līdz pēdējai šūnai un viņš Tevi arī, tā lūk, nu vismaz man
2014-11-22 10:35:26