Autors Komentāri: 134
Vislabākā tuvība, mīlīši, un to uzdrošinos apgalvota ar vislielāko pārliecību, ir pēc trīs gadu ilgas atturības.
2014-11-28 21:01:37
Es jau sāku rāpot pa sienām pēc 3 mēnešu atturības ( un tas tiešām bijis 1 x dzīvē), bet trīs gadi.....
2014-11-28 21:16:09
vēsi... es tagad kā reiz eju šim posmam cauri.., vēl gads palicis. Šeit ienāku tikai, lai nostiprinātu savu nostāju šim procesam...
2014-11-28 21:17:45
Toties , ir laiks pārdomām, jo ..., ja tā ņem, kas ir trīs gadi salīdzinot ar cilvēka mūžu? Pat, ja atskaita laiku līdz upbertātei un laiku pēc sešdesmit.....
2014-11-28 21:38:19
Ann, kur ir tas "knifs" , lai nostiprinātu nostāju atturībnieku procesam?
2014-11-28 21:38:44
Afro, nu kā..... pārbaude uz pacietību, izturību, līdzcietību...
2014-11-28 21:41:49
Kāds laiks pārdomām? sexā nav ko domāt Lūk, esmu pārdomās.. mēnesi..... un tagad jau niez, jo, pirmkārt, negribu vairs pārdomāt/domāt/apcerēt, otrkārt, ķermenis pieprasa fizioloģisko šķidrumu apmaiņas procesu. Man to nesaprast, bet katram savs
2014-11-28 21:42:46
Ann, nu gan... īstais veids, kā mērīt pacietību, izturību Bet es jau zināju, ka man piemīt pacietības trūkums
2014-11-28 21:43:52
es vēl trenējos.. p.s šeit ļoti labi var iemācīties pateikt - nē
2014-11-28 21:45:35
Kāda jēga atturībai, celibātam?
2014-11-28 21:45:47
Nē, nu ja tas ir dabīgi, tad ir jēga... un tad jau ir pofiK , kāda jēga. bet ja man jākoncentrējas uz to, ka jāatturas, tad.... ņifigā Prāta un galvas sakārtotība rodas tikai tad, kad ķermenis ir harmonijā. bet nu situācijas dzīvē ir skarbas, kad tiešām var arī sanākt līdzcietīgai, atturīgai būt... Fakts.
2014-11-28 21:50:14
Vai mācītāji masturbē? slieka 16.02.2011 21:12 Pēc visiem katoļu baznīcas mākslas likumiem mācītāji (un ne tikai mācītāji) masturbēt kategoriski nedrīkst! Tas tiek pielīdzināts smagam grēkam. Celibāts - pilnīga atturība no jebkādas seksuālas darbības. Kā viņi tiek galā ar spriedzi? Pieņemu, ka daudzi no viņiem ir aseksuāli cilvēki, kuriem seksu vispār negribas. Daļa ciešas, sublimē seksuālo enerģiju citās aktivitātēs. slieka 17.02.2011 07:32 Jā, prieteriem nav atļauta nekāda veida seksuāla sevis apmierināšana. Pēc Vatikāna ideoloģijas Dievs ir izdomājis dabīgu ventili tvaika nolaišanai - pollūcijas. Ja kas ir par daudz, tas pats noies. Bet arī tad nedrīkst ļauties baudas sajūtai. Mazdakteris1 20.02.2011 21:25 Vienkārši,pāvests nesaprot, ka kropļo savus mācītājus. Samazina viņu vitālo spēku un spēju kalpot baznīcai. Celibāts daļeji ir vainīgs katoļu baznīcas nosliecei uz pedofīliju. Tas ir daudz lielāks grēks par homoseksuālismu. Tikai 10 gadus atpakaļ ir atklāts feromons-andrstenols un androsterons, kas liek pastiprināti tiekties sievietei pret dotā feramona nēsātāju.Kā zināms bērna organismā ir arī sievišķie hormoni. Tāpēc nav brīnums,ka bērns var tikt orientēts uz vīrieti. Ar to varētu izskaidrot,kāpēc zēnu- jauniešu kolektīvos ir vieglāk tikt pakļautam no vīrieša- pedofīla puses. Tas var notikt katoļu skolās,klosteros. Varētu rasties jautājums,kāpēc visi zēni nekļūst par homoseksuāļiem? Pirmkārt jau tāpēc ,ka ir vairāki faktori, kas to liedz. Superspēcīgus vīriešu feromonus nēsājot apmēram 10 % vīrišķie pārstāvji.Otrkārt,sievietes nēsā sievišķo feromonu -kopulīnu,kas orienta zēnu uz sievieti (sievišķo). Treškārt strādā sociālais faktors- sabiedrības nostāja, ģimene un audzināšana. Ja katoļu mūkiem būtu atļauts precēties,viņu seksuālais spēks tiktu tērēts ģimenei,baznīcai un valstij. Praktiski, tieši katoļu baznīca , liekot ievērot celibātu, veicina pedofīliju un homoseksuālismu.Celibāts rada arī cietsirdību. Jo jaunietī pēc dzimumbrieduma iestāšanās izdalās ne tikai testosterons- vīrišķais hormons bet arī vazopresīns. Vazopresīns izsauc agresiju pret sava dzimuma pārstāvjiem. Tātad, vazopresīns+ testosterons+adrenalīns var pārvērst jaunieti par zvēru. Ne jau velti pēc mīlas akta vīrieti neapturami velk uz miegu. Jo izdalās endorfīni- spēcīgas narkotiskās vielas,kas nomierina un izsauc eiforiju. Masturbācija nomierin jaunekli , jo strauji pazemina organismā testosteronu,adrenalīnu un vazopresīnu. Katoļu fanātisms daļēji ir izskaidrojams ar celibātu un aizliegumu masturbēt.Agresiju bija izdevīgi novirzīt uz naidu pret neticīgajiem.Ar to varētu izskaidrot musulmaņu fanātiķu agresiju. Tāds ir mans redzējums celibāta kaitīgumā. Zaudē baznīca un valsts.
2014-11-28 21:51:24
2014-11-28 21:55:28
Magnumo, zini, biedod, bet Tu esi mazliet par daudz aprobežojies klišejiskā domāšanā!
2014-11-28 22:18:08