Autors Komentāri: 391
Mjā. Nez kāpēc tik loham uz izrādēm biļetes vienmēr izpirktas.. Tāpēc es komentārus nelasu
2015-01-27 12:06:52
Nez, man ar patīk Skuteļa humors.
2015-01-27 12:08:33
Nez, neko daudz neesmu redzējis, bet Skutelis tajā klipā izskatās pēc Mr. Bīna un tas nav ne stilīgi, ne smieklīgi. Kopumā par Latvijas "humora šoviem" man drīzāk gribas raudāt kā smieties, jo vai nu viņi neskatās, kā tās lietas civilizētā pasaulē darāmas, vai vienkārši nevar. Bet nevar tāpēc, ka pie mums tak uz šovu vajag personu ar kaut kādu gatavu PR, nevis šie paši atradīs uz izaudzinās attiecīgai vietai piemērotu cilvēku. Bet kam tad pie mums ir pie paštruntīgie PR — tiem, kas neko citu dzīvē nespēj un kam vienīgā cerība dzīvei ir uz 30 min parādīties TV ekrānos. Sievietes cer, ka tad viņas pamanīs un apprecēs kāds turīgs biznesmenis, vīriešus... Daži labi paplosījušies kādus gadus kā TV zvaigznes, pēc tam redzēti kafejnīcās viesus apkalpojot. Iespējams, ka ar tādu karjeru vajadzēja uzreiz sākt — būtu tālāk tikuši. Tā ka droši mani bāziet pie tiem sliktajiem komentētājiem. Bet tas ir iemesls, kāpēc nealkstu redzēt vietējo produkciju.
2015-01-27 12:09:00
Nu jā... Skutelis pie manis mācījās Sevišķi to foršo, nazālo tonīti...
2015-01-27 12:10:53
Pffff... man vispār ir sapņu darbs - par baristu būt. Diemžēl dzīve spiež ko citu darīt.
2015-01-27 12:12:29
vienīgais normālais humorists-Zeltiņš.
2015-01-27 12:14:18
Reāli tāda sajūta, ka lv gadus 10 neesmu bijis.........ņikuja nesaprotu par ko jūs te runājat .......varbūt man tv, nets, presē utt., ko citu rāda...?!?!?....
2015-01-27 12:21:56
MK, mēs nekad neturēsim līdzi pasaules zvaigznēm, bet savam pašmāju līmenim- nav jau tik traki Man vienīgi gribētos, lai izdomājam kaut ko paši, nevis viens pret vienu kopēt importa šovus
2015-01-27 12:25:07
Nu nav, nav mums humoristu, ja nu tikai Kremlekus par to humoru šovu vadītājiem paņemtu. Vot tad būtu ko smieties, jā...
2015-01-27 12:27:48
Ie&J, un mums jāpriecājas, jāsamierinās ar to, ka nevaram tik labi kā citi? Es tieši domāju, ka tomēr jātiecas būt labākiem! Ikvienam no mums un katram savā sfērā.
2015-01-27 12:32:02
Cilvēkam jau vienmēr viss ir slikti. Tikai paši sēž pie datoriem, neko nedara un gudri spriež par citiem , kuri iet un mēģina. Es šobrīd runāju par Skuteļa radījumu. Ja tev nav nekā laba, ko pateikt. Nesaki neko un nesabojā cilvēkam vēlmi darboties. Bet palasot komentārus jebkurā portālā, par jebkuru tēmu šķiet, ka nekad nekas arī nebūs labi . :D
2015-01-27 12:36:08
Manuprāt, mēs cenšamies. Tāpat ar stendapu, puikas tā cīnās par to, lai tas augtu arī Latvijā, ka neceļas roka pārmest, pat ja kaut kas nesanāk.
2015-01-27 12:44:21
MissFantasy, zini, es arī eju un darbojos, arī turpat, TV.
2015-01-27 12:45:17
Runājot par "stand up" un humora šoviem. Agrāk vispār nekā saprātīga nebija, tagad vismaz kaut kas ir. Piemēram, ja man nav vēlmes iet uz standarta teātra izrādi vai kino, tad es ļoti labprātīgi apmeklēju to pašu Skuteļa stand up vai improvizācijas teātri. Man viņi var, spēj izklaidēt domas un tas ir galvenais. Ja iet uz ko tādu ar domu, ka viss tak ir špikots un paņemts no citām valstīm, izpildītājiem, tad protams, ka nekas labs nebūs. Kaut ko drastiski jaunu izdomāt ir grūti. Pietiek ar to, ka labi māk apspēlēt veco labo. Tīri manas domas. Kam nepatīk, nepatīk... lai sēž un priecājās paši par sevi.
2015-01-27 13:04:32
Starp citu, ftw, nezinu, vai viņi vēl ņemas ar to visu, bet iesaku umka.lv Arī kaut kas savādāks, pieaugušo leļļu izrādes. Smējos tā, ka kompanjonam bija kauns no manis. Tik nevajag uztrāpīt- domāju, ka viņiem tik komēdijas, un netīšām aizgāju uz kaut kādu šizo izrādi. Bet arī emocijas tika- no sirds bija bail
2015-01-27 13:19:27
Bērnišķīgs raidījums.... jautājums/atbilde.. jautājums/ atbilde... nekādas provokācijas no Sokolova, lai izvērstu diskusiju. Baigi vīlusies biju vienu raidījumu noskatoties. Sokolovam vajag Dāvida ķērienu uz runas provokācijām. Kamiks noteikti būtu labāks par Sokolovu.
2015-01-27 16:09:47
A kur ir teikts ka šis šovs nav teātris kurā dalībniekiem izdalīti scenāriji. Līdz šim visi šovi bija tieši tādi, piemēram Dāvid šovs.
2015-01-27 16:19:44
Afro... es visādā ziņā esmu labāks par Sakoļiku Pieticīgs, skaists, gudrs (nežēlīgi), izvirtis, pieredzējis, kārdinošs un nereāli izsmalcināts...
2015-01-27 16:21:25
Nesen skatījos interviju ar Dāvidu (man patīk viņa brīvā domāšana, tāpēc vienmēr ieklausos) un tur viņš melnu muti stāstīja, ka nav bijis iestudēts, plus, pats pat nav zinājis kādi būs viesi. Par zoofīlu teica, ka domājis labs aktieris, līdz palūdzis viņam parādīt locekli, un pamanījis saplēstās apakšbikses un melnos nagus, un palicis uz pauzes, ka runā tiešām ar govju mīļotāju. Ja teātris ir Sokolova šovs, tad vēl lielāka nožēla, jo iestudēt jau nu gan varēja kvalitatīvi vismaz.
2015-01-27 16:24:46
Gribu seksu....
2015-01-27 16:28:49