Autors Komentāri: 99
Mēs apmeklējam vairāk vai mazāk individuālus pasākumus un kaut kādas bildes jau no mums šet var redzēt.Neesam ne narkomāni ne alhoholiķi
2009-03-29 12:42:38
Nekad neesmu bijis tādā party, tāpēc ne man spriedelēt. BET liela problēma ir ta, ka daudzi šādi pasākumi patiešām ir vairāk savējiem, kur visi viens otru ir noskatījuši jau pirms tusiņa sākuma vai pašā sākumā, a pārējie var...
2009-03-29 12:48:12
Nu tā ir daļēji tāpēc ka swingotāji jau ta kā satiekas šur un tur un dabīgi ka viņi ir savstarpēji pazīstami.Kad mēs dodamies uz pasākumu nu galīgi nezinām kā viņš izvērtīsies,ir bijis arī tā ka nekādu partneru maiņa nav jo vienkārši nav tāda pāra kas patiktos nu un tad ir tikai vienkārš tuss.
2009-03-29 12:56:22
sireena, cik vidēji tur bars sanāk? Un cik no tā visa bara proporcionāli brīvu sieviešu, vīriešu?
2009-03-29 12:58:28
Visi jau ir brīvi vai brīvas Tā kā mums patīk swings tā klasiskajā izpratnē tad pārsvarā apmeklējam tādas vietas kur ierodas tikai pāri.Tad jājautā ko saprot ar vārdu (brīvs)?
2009-03-29 13:06:41
Brīvs ir tāds, kas atnāk bez otrās puses.
2009-03-29 13:11:56
Nu, varbūt to, ka nenāks klāt kāds mudaks un neteiks - tā mana sieviete, ujabivaj!
2009-03-29 13:12:25
Nu un tā ir jūsu piedodiet dumība.Jo swings un grupveida sexs ir drusku ta ka atšķirīgs,bet ja atmetam to visu nost tad vai patiešām mēs pāri kas apmeklē šādus pasākumus pēc jūsu domām neesam pirms tam jau par visu vienojušies???
2009-03-29 13:16:56
Protams, grupņiki jau ir kaut kas cits.
2009-03-29 13:22:55
IQ - nāk tiešām normāli cilvēki, noteikti ne narkomāni un prostitūtas. Par sexu šādos pasākumos neviens nemaksā un arī neko nesaņem - dalibas maksa ir TIKAI par telpu īri (tās arī man nav bezmaksas), uzkodām, dzērieniem (bezalkoholiskiem), jo alkoholu atstāju puišu ziņā, ir arī paladziņi - pirtij, prezervatīvi - ja saveidojas savstarpējas simpātijas, tad arī dodas uz kādu no istabām... Un būtu stulbums kaut ko vēl fotografēt! Vai kāds, kas prasa kaut kādas bildes no šādiem pasākumiem, ir gatavs, ka viņu pašu bildē kaut kādā brīdī un to visu tad rādu internetā pēc pieprasījuma - kam nu sagribas bildīites paskatīties?! Ja kaads atbildēs, kaa jā, OK - tad to pirmo arī bildēsim, nav problēmu!
Un vēl - visi tie, kas jau ir \"\'savējie\"\' - arī kādreiz ir atnākuši pirmo reizi, nevienu nepazīstot....
Piebildīšu vēl ko - tie, kas meklē \'\'garantēto\"\' sexu - ir taču eskortpakalpojumu sadaļa, kur jūs ar garantiju to arī saņemsit? Jo arī sievietes nāk ar domu - atpūsties patīkamā kompānijā, un ja kāds iepatiksies, tad arī ko vairāk...
Prostitūtas šādus tusus neapmeklē - kāda jēga, ja viņai tur neviens nemaksās?
Arī narkomānus, ja tādi iemaldīsies, atšifrēs ātri - ja ne es, tad pārējie... Bet tādi arī nav nākuši...
Un vēl - tiem gudreļiem... Piedzerties var gadīties jebkuram... ja kāds man acīs skatoties apgalvos, ka nē, nekad un nemūžam - nu neticēšu! Ar varu arī alkoholu neviens mutē nelej - ir taču arī bezalkoholiskie dzērieni, minerālūdens... Katrs atpūšas kā vēlas - nav arī nekādas \'\'objazalovkas\"\'...
2009-03-29 13:36:55
Vai vēl kas jautājams?
2009-03-29 13:38:01
Tie, kas vēlas pamīlēties vairāk kā divatā - var to arī darīt... Un arī tie, kas atzīst sexu tikai divatā - arī nav pilnīgi nekādu problēmu aiziet uz vienu no trīm istabām - tikai divatā un aizslēgt durtiņas... Tā praktiski vienmēr ir bijis... Ja arī vienā kopējā telpā - tad arī vietas parasti pietika visiem...
2009-03-29 13:47:09
rudalapsa -
2009-03-29 13:50:51
Man vēl ir jautājums - kā var kāds pieprasīt kaut kādas \'\'garantijas\"\' no cilvēkiem, kas atnākuši atpūsties, tāpat, kā paši...? Pēc novērojumiem - \"\'viss notiek\"\' tiem, kam nāk ar domu atpūsties, iepazīties - būs vai nebūs tie \'\'fluīdi\'\' - to taču neviens nekad nespēs garantēt - tas viss tiešām ir individuāli...
Ko varu pateikt vīriešiem - sievietēm gribās uzmanību, kaut vai tikai tajā vakarā... Un ja tāda ir, tad arī pretī saņem uzmanību no viņām... Ja vēlas kaut ko \"\'bez saistībām\"\' - tad tādi tusi būtu tā īstā vieta - atpūta, izklaide gan vīriešiem, gan arī sievietēm... ja iepatīkas viens otram - neviens taču neliedz satikties arī ārpus pasākumiem - tā tas bieži vien arī notiek...
2009-03-29 14:37:10
Tādas pirtis ir ne tikai man, bet arī citiem - katrs/a var arī izvēlēties, kur patīk vairāk... Bet nozākāt tik par to, ka kaut ko kāds \"\'nav dabūjis\"\' - nu sorry... pieprasīt var tikai to, par ko naudu esi samaksājis... Uz ko vēlreiz atgādinu - par sexu neviens nemaksā un arī nesaņem... Tā dalība arī nav tik astronosmiska, ja parēķina, cik stundas un pie visa jau gatava, kur ne par ko nav vairs jādomā...
2009-03-29 14:50:17
rudalapsa, nu to arī gribējām noskaidrot. Tā teikt lai ir skaidrība. Citādi daži neapmierināti tipiņi te sludina, ka viss ir galīgi garām.

Vispār par garantēto seksu neiet runa - mošk kāds iedomājies, ka nu tik būs. Arī ja nestāvēs, nebūs garantijas
2009-03-29 15:00:49
Nu, es nedomāju, ka ir daudz jādzer... Kas tas par puisi, ja jau pat 20 - 25 gados ir jāiedzer, lai labāk uz meiteni stāvētu... Kas būs pēc tam?
2009-03-29 15:07:00
Nez, es iedzeru, lai nestāv tik daudz Mošk kādam ir pretēji un jāaizlej mūlis, lai vispār saņemtu dūšu rokās.
2009-03-29 15:08:21
Tas jau kā kuram!
2009-03-29 15:18:21
Man nav nepieciešams alkohols... Vot ar meitenēm ir kā ir...
2009-03-29 15:32:43