Autors Komentāri: 628
Sasitu telefonu.SIM karte vesela...kā es tagad saprotu vīriešus ! Ko ielikt man ir , bet , kur ielikt - nav...
2016-07-26 18:32:01
Vēlies dzirdēt vārdu "hallo" visās iespējamajās intonācijās? Piezvani vecmāmiņai un klusē klausulē.
2016-08-08 08:28:29
Ģimene apskata jauno dzīvokli. Mazais dēlēns ierauga nišu: Ooo, te varētu plauktiņu pie.ist. Tēvs: fight sapratu,plauktiņš te nafig nav vajadzīgs.
2016-08-08 12:28:06
Nedēļas nogalē divi čali pludmalē runājas... - Zini.. ievēroju, ka uz Tevi skuķi baigi atskatās... kāds tavs noslēpums? -Nu kā, es ielieku peldbiksēs kartupeli.. Pienāk nākošās nedēļas nogale, abi satiekas.. - Nu kādi panākumi? - Re... it kā ieliku, bet... visas tikai ar šausmām atskatās... - Da bļin!... priekšpusē viņu vajag likt!...
2016-08-31 09:04:01
Orgasma veidi. Аstmātiskais: Ā... ā... Ģeogrāfiskais: Šeit, jā, te... Маtemātiskais Ātrāk! Vēl mazliet ātrāk... Pētnieciskais: Dziļāk... Mežonīgais – Sieviete ar nagiem ieķeras vīrieša mugurā un rūc. Аgronomiskais 0!.. Nē... О!.. Nē... Reliģiozais Тu mani nogalini... Draudošais56] Beidzu!
2016-08-31 09:09:15
Korekts un pieklājīgs sekss - Lidija, vai Jūs neiebilstu veikt ar mani dzimumaktu? - Jā, Eduard, es arī pašlaik esmu noskaņota uz kopošanos. - Novelciet drēbes. - Jūs arī, mans draugs. - Lidija, Jums ir pareizas formas krūtis. - Eduard, Jums ir stipra erekcija. - Pamēģināsim pozu nr. 83. Tādējādi tiks nodrošināta optimāla iekļūšana. - Esiet, lūdzu, taktisks ar mani. - Es ievadu savu peni Jūsu vagīnā, Lidija. - Es esmu kaisles varā, Eduard. Mans ķermenis kvēl liesmās. Lūdzu, mazliet augstāk, ja nav grūti. - Sāku frikcijas. - Jūs drīkstat kāpināt amplitūdu, Eduard. - Lidija, Jums ir pareizas formas krūtis. - Paldies, Eduard. Jūsu frikcijas neatstāj mani vienaldzīgu. - Turpinām kopošanās aktu. - Eduard, es kulminēju. - Es arī, Lidija. Pietiekami vētraini. - Paldies. - Paldies.
2016-08-31 09:10:48
Es esmu izbaudījis dzīves skarbumu, esmu iemācījies vēsā mierā tikt galā ar sarežģītākajiem pārbaudījumiem un dzīves triecieniem, bet kad man patrāpās mandarīns kas nemizojas - bāc, reāli varu satrakoties!
2016-09-01 14:10:25
Ziemā sēdēja zvirbulis uz vadiem un nosala.Nokrita zemē.Garām gāja zirgs un uzlika čupu zvirbulim uz galvas.Zvirbulis sasila un sāka čivināt.Garām gāja kaķis un izķeksēja zvirbuli no sūdiem un apēda. Kur šinī anektdotē ir morāle? Ne jau tas tavs ienaidnieks ,kas sūdu čupu uz galvas uzliek un ne jau tas tavs draugs ,kas no sūdien izķeksē ārā..
2016-09-01 19:36:16