Autors Komentāri: 260
Denī.. Tu esi ze Best
2015-12-28 23:01:09
Denčik, tā nav huiņa ;-)
2015-12-28 23:03:20
https://www.youtube.com/watch?v=5Fix7P6aGXQ
2015-12-28 23:03:37
Kā Tu pati teici - jāmainās ir sevis, ne citu dēļ..(c)es,bet ja kāds īpašs cilvēks prasa,tad ja miņaju sebja,ŅI NAVSEGDA HOTS NA MINUTU,ESLI TAK NADO!!! Sarkanā,tā dzīvē ir viss iekārtots Tā tais dzīvē iet (c) JurkA
2015-12-28 23:05:20
prasiit neko nevar un nav jeegas nekas nesanaaks, iipashie cilveeki rada sajuutu, veelmi pielaagoties abiem tai lai vairs negribaas runaat vienskaitlii
2015-12-28 23:07:10
AŅĶI https://www.youtube.com/watch?v=5xjhR9IJUGM
2015-12-28 23:07:46
Denčik, neviens īpašais cilvēks Tev nekad neprasīs, lai mainies -) cita lieta ir tad, ja zini, ka īpašajam cilvēkam kas nepatīk, bet viņš to klusējot piecieš, un Tu pati izlem mainīties.. nenoliedzu - arī man tā ir gadījies.
2015-12-28 23:09:39
Vot, Asmijs ģēlu runā. Pārmaiņas un pielāgošanās vienkārši notiek pašas no sevis, nevis tāpēc, ka kāds tā teica. Tie, kas liek citiem mainīties ir tikai egoisti, kas nejūtas novērtēti. Manipulatori, kas iepotē Tevī vainas apziņu. Parādi, ka Tu esi gatava izdabāt jebkam un Tu "mainīsies" katru nedēļu.
2015-12-28 23:15:22
Asmij,nu nedzen Dzīve,tak tāda štuka,ka xuj vsjo poimjoš Piemērs iz dzīves:Māte manai labākai draudzenei teica,lai nepinās ar ,mani utt...(jaunībā ne tas vien bija,un meitene,tak no labas ģimenes,nu druška man ),es tak takaja sekaja utt... Kā ienīda mani,necieta Un ir pagājuši 15gaddi...jā 15 un šī gada 25.decembrī viņas mamma man pateica tādu frāzi-Tu esi M...labākā draudzene,ko es jeb kad esmu redzējusi vispār cilvēku starpā.....tādu attieksmi negaidīju no viņas,jo viņa uzaicināja ciemos,savādāk mēs nebūtu kopā vienā telpā Redz,ko nozīmē,ja cilvēkam naF bijis drauga/draudzenes mūža garumā...naF uz,ko paļauties,tad ir hujova,jo nevienmēr uz ģimenes locekļiem var paļautie
2015-12-28 23:15:42
taapat kaa egoisti un kuriem nekas nesanaaks ir kas saka "es taads esmu, pienjem mani kaads esmu vai sljuuc dirst" savaadaak sakot ir jaabrauc pa celja vidu lai arii iemaukt vienaa vai otraa graavii ir relatiivi vieglaak :D
2015-12-28 23:18:07
denish - tu balsties uz "man teica" a jaa xuj paimjosh ko vinja patiesiibaa domaa P.S. man ir 3 draugi no 6 gadu vecuma, un man ir pilniigi pie dirsas ko kaads par to saka :D
2015-12-28 23:20:20
Asmul pa kažoku dabūsi es vispār esmu kastanis - vispirms adatu kamols jāpārkož un tikai tad var redzēt, kas vidiņā un to, ka esmu egoiste, es nekad neesmu noliegusi
2015-12-28 23:23:06
sarkanaa ir veelviens varians sagaidiit kameer tev tavas adatas kaads cits nokozj un tad izmet pliku un neaizsargaatu :D risks protams pastaav ka neizmet, bet patur. taa ka kaa jau jebkurai situaacijai ir divi graavji, vienmeer ir vismaz divas iespeejas :D
2015-12-28 23:27:23
Asmul, klau, piemet situāciju - Tu satiec cilvēku pirmo reizi dzīvē. Runā ar viņu, un runā.. un cilvēks Tev sāk teikt apmēram tā - Tu visu dari nepareizi, Tev ir jāmainās! Es daru tā un arī Tev tā ir jādara, jo tikai man ir taisnība un, ja Tu mani neklausīsi, tad Tu esi lohs! Kā ir pareizi rīkoties tādā situācijā - nebūt egoistam un mainīties vai tomēr turēt mugurkaulu un nelocīties visiem vējiem līdzi?
2015-12-28 23:28:08
Asmul, man patīk manas adatas ;-) Tie, kas ir vidiņā bijuši un tur joprojām ir, vienmēr iesmej par to košanu.. Un saprot, kāpēc ir tā, kā ir.. ;-)
2015-12-28 23:31:06
Sarkanā,Tu neesi egoiste,tas nu i točna Sarkanā,to situāciju,ko Tu stāsti,tā netaabilst patiesībai!!!! Tu,tagad konkrēti DIRS!!!!!!!!!1 Asmij,es točna zinu,ko tas cilvēks domā
2015-12-28 23:32:16
kaa jau teicu ne viens ne otrs graavis :D - ja tas cilveeks speej pamatot tev saprotamaa veidaa KAAPEEC tad ir jeega, bet jebkuraa gadiijumaa LEEMUMS ir jaapienjem tev pashai un nav buutiski to saka sirds vai praats, galvenais ka tavs, neviens tavaa vietaa tavu dziivi nedziivos, ja tevii iekshaa kaut kas novibrees un tu piekritiisi taa cilveeka viedoklim, tu pati mainiisies ja nee ar tupu - dari taa taapeec ka man beerniibaa zirgs pa galvu iespeera (kaa tam blakus teemaa) nekaadu izmainju nebuuslai arii tu teoreetiski censtos mainiit.
2015-12-28 23:34:05
Asmul, klau, piemet situāciju - Tu satiec cilvēku pirmo reizi dzīvē. Runā ar viņu, un runā.. un cilvēks Tev sāk teikt apmēram tā - Tu visu dari nepareizi, Tev ir jāmainās! Es daru tā un arī Tev tā ir jādara, jo tikai man ir taisnība un, ja Tu mani neklausīsi, tad Tu esi lohs! Kā ir pareizi rīkoties tādā situācijā - nebūt egoistam un mainīties vai tomēr turēt mugurkaulu un nelocīties visiem vējiem līdzi? (C)Sarkanā /ržu ņimagu/
2015-12-28 23:35:33
Denčik, es vispār stāstu izdomātu situāciju, lai apgāztu Asmija teikto par to, ka egoisti ir arī tie, kas nemainās un klusē! Asmijs nekad nav tik daudz vēl runājis!
2015-12-28 23:35:59
jā jā.. tikai tās Rudās piemestai situācijai iztrūkst viena detaļa, ka viņa vairākas reizes jautā, kāpēc viņa nepatīkot daudziem, kas ir tas kas citos besī viņas rīcībā uzvedībā.. un kad viņai saka, lai pamaina savu attieksmi pret citiem, tad uvi.. par jautājuma atbildētāju vienkārši ieņirdz... protams, ka var jau arī tā...
2015-12-28 23:37:17