Autors Komentāri: 162
Nu tad pa un aiziet darbos un nedarbos..
2016-12-31 09:19:08
Cjau milumin,paldies par veelejumu,jaunaja gada iemalkosim teeju
2016-12-31 09:27:59
Aigu prived, pārējiem arī.
2016-12-31 09:39:25
Luci... vēlējumi būs vakarā- tagad pīrāgi un rosolu bļodas... Trolli.. čiv..
2016-12-31 09:53:50
Tu man kurviiti iedevi nunekas piedosju
2016-12-31 09:59:51
Neņem mani nopietni... blakustēmā gan jau kaut ko nopietnāku sabīdīsi..
2016-12-31 10:07:09
Oki,labi nebuusju garlaicigs,noveelu jums miiljas svievietes,burviigi aizvadiit esosjo gadu,kaa ari sagaidiit jauno...lai jaunais gads jums nes patiesas emocijas,patiesus mirklus,dzestrumu,lai katra diena buutu piepildiita,lai sirdii valda karstums undveesele kaa dimanta olinja buutu,saticiibu miilestibu,jums un juusu tuvajiem. Puikas,ko gan jums noveelet,NEKO,jums tacju viss ir,visi esat lieli Sefi,ok,veiksmiigu jauno gadu. Piedodiet ,ka bez garumziimeem un miikstinajumiem ,bet man datoraa kautkur pazuud neesmu datortaarps. Ar cienju...Lucifers...2016-2017
2016-12-31 10:18:39
Nu ko,mīļie....sasitam plaukstiņas un sauciet Denish atpakaļ? clapping: Forums nīkuļo..... Admins forši izdomājis, kā pievērt forumu,lai ietaupītu resursus
2016-12-31 10:19:31
Sveiki visapkārt!
2016-12-31 10:22:53
VWilks...priecīgu un laimīgu Tev
2016-12-31 10:25:32
Labrīt! Forums nenīkuļo. Cilvēki vienkārši pavada svētkus ar ģimenēm un draugiem. Aizvadot veco gadu, sagaidot jauno... Es vēlētos, lai mani draugi, kuri pievienojas šajai komūnai, mazāk šeit "izbaudītu" visādas aizmuguriskas vērpšanas un mistiskus brīdinājumus par mani... Principā vairāk neko man arī nevajag... Saprotu, ka esmu stipri uzkāpusi žabām uz acīm... Bet visam ir savs mērs... Vēlējums pārējiem komūnas biedriem... Vienkārši dzīvojiet! P.S. Īstā dzīve ir "tur ārā" ;) https://www.youtube.com/watch?v=X__GJAvZ4_M
2016-12-31 10:26:52
Laika pulkstenis stundas sit! Sirds skaistākās stundas skaita. Atkal viens gads savu ceļu rit, pret sauli ved cilvēka gaita. Mani mīļukie virtuālie pakaļas Gads iet uz beigām,vēl 11h ir palikušas šajā gadā Novēlu jums visiem stipru veselību,mīlestību un ot sosni igolochku friends Nu un esmu pabeigusi arī savu gada atskaiti,līdz galam P.S. Ielikšu šeit savu gada atskaiti,par cik visiem nav pieejams mans profils Šis gads ir bijis ļoti interesants!Gluži kā Amerikāņu kalniņos.Viss ir tā mainijies,ka uh...Nezinu,pat no kura gala īsti sākt.Sākšu no sākuma-Janvāra Janvāris-"šogad drillējos pēc pieraksta"(c)Denisha Šādi es uzsāku Jaunā gada topicu zem 8promilēm Vairāk ne ar ko man neasociējas janvāris... Februāris-ši gada(2016.gada pirmā baņka).Mana dzimsanas dienas baņka,kuras dēļ tika sacelta tā lielā ažiotāža Kāpēc tas un tas,un šitas un šitas netiek aicināts uz pirti,hah!Paralēli tajā pašā datumā tika rīkota arī otra pirts! Elpaso,Perveļa un Kamika uznāciens/ienāciens bija vienkārši superīgs good Naktenes un Putina dāvana,ko pasniedzāt no rīta brokastīs bija vienkārši lielisks punkC ,lieliskai ballītei!girlwink Vēl martā mēs,vāveres prasījām tusiņu priekš mums djefkām,vienīgais,kas atsaucās bija Zvērs,tachu līdz galam neko nenoveda,žēl! Tad sekoja virkne ar konkursiem!Un vēl bija saitam uzbrukums,tad sāka veidoties whatssapp grupas,jo saitā nevarēja iekļūt Aprilis-otrā baņka,Anna dzimpele Vienīgā baņka,kurā es neesmu piedzērusies Toties 2 sekundes uz zoba paņēmu Naktenes nopelnītais burgers bija gards Tajā baņka es tad to Ķirš staipiju,un uz tā dīvana...un skanēja šī dziesma https://www.youtube.com/watch?v=eM213aMKTHg Maijs-man vienīgais,kas nāk prātā ,konkurss "Pirmais vasaras zieds-pienenes",kur Zvērēns kā vienmēr bija uzdevuma augstumos //www.youtube.com/watch?v=MG6gy-zQ4s0 Jūnijs-ou,tas bija bagātiem notikumiem pilns! Mans Ņidavalkas profils un jūsu visu nešana ārā,bija jautri Baņķa atkal Pirmā tikšanās ar Afro,Danceru u.c! Patika,ka Afro ieradās tikai sasveicināties Ardievas teica nākamajā rītā,pareizāk sakot pēcpusdienā, Rīgas centrā Ak jā,un zilumi uz abām ļeškām kā vēl nekad,iemūžināti Admins sāk savas darbības gaitas Uzlabo saitu,piešķir modera tiesības Ftw un vēl kādam(ne man)!!!30.jūnijā ap 2naktī es tieku pie kroņa,Admins oficiāli mani kronē par foruma karalieni :pray: Jūlijs-sākās masveida plāns iznīcināt forumu pārmetumi,par tēmu dzēšanu utt. Ņemšanās bija liela un jā...katrs jau savā paurī iztēlojās to,kas nu viņam tīk! ,varu teikt,ka jūs lielie bļāvēji smagi kļūdījāties toreiz Un tā jūsu foruma iznīcināšana bija švaka,tiesa gaidīju,ko tiešām interesantāku Beidzot Admins tiešām man piešķir modera tiesības,par kurām jau ilgu laiku tiek malts un leģendas rakstītas Augusts-Pārkāpu savus principus un uzaicināju Kārumu uz kafiju,pati!Doh,tas priekš manis ir laikam gada sasniegums Gada jubilejas baņķa...aizkulises,lai paliek pārējiem neredzamas,bet aizkulisēs daudz un dikti lielas rasborkas!Prieks,ka mans bandwagoon ir tik saprātīgs,ka netiek nekas iznests forumā,nevienam pat nojausmas ne mazākās nebija,par to tiešām prieks!Ka spējām visu klusu un mierīgi savā starpā visu atrisināt-forumā neizrādot neko,pat ja bija kāda asa vārdu apmaiņa!girlwink: Fotosesija,Ūdens konkursam bija dievīga "Elpaso,man vajag bildes konkursam,fiksi ejam bildēties!"Denisha "Man nav gaismas,ko Tu neteici,ka vajadzēs tumsā bildēt?"Elpaso Hah,paldies G&T,kas pašaizliedzīgi glāba situāciju un palīdzēja ar gaismām Ceļojums uz Kuldīgu pēc baņkas...tas bija garš,bet atpakaļceļš bija vēl grūtāks un smagāks Myrka un Jaukais,es vēl joprojām to Ventas rumbu neesmu redzējusi Bet paldies par pavadīto laiku pie zirgiem,esmu pārvarējusi vēl vienu savu fobiju!Prieks bija satikt Makitānu,Kapiku un Drive Ierodoties Rīgā no Kuldīgas,protams Maķītis Maķītis kopā ar Annu Septembris-ak,Septembris,tas Pāvs te parādījās Oktobris-Helovīnu baņķa Pēc šīs pirts iestājos publiskajos alkoholiķos!Paldies jums,mani mīļie,no rīta tiešām mani līdz histērijai novedāt Jurka ar savu pasaku par bēgļu centru arī bija labs Novembris-izved mani,līdz baltām pelītēm Bums...tiešām!Bet man dusmas ātri pāriet,un es joprojām mīlu Bumsi(Bumsi kā virtuālo draugu) wub 6.decembris-viss kaitina,Twiwseļi kaitina,Anna vēl vairāk kaitina nekā Twikseļi Decembris lūzuma punkts.Beidzot ir miers visiem.Neobjektīvā Denisha ir noņemta no modera tiesībām Vēl žēlsErdīgā Denisha nolemj gada mijā izpildīt vairākuma vēlmi-apklust forumā!Tas arī tiek darīts un tiks turpināts darītkiss
2016-12-31 10:30:32
Blēdīgā,paldies! Tev arī ar to pašu galu pa to pašu vietu!
2016-12-31 10:35:00
Līdz vakaram visi būs izlasījuši un tad jau arī sāks komentēt Labrīt
2016-12-31 11:06:26
Den.. riktīgi smuka bilde!
2016-12-31 11:15:11
Nu,ko?....foruma veselais saprāts ar katru gadu iet mazumā. Stipri šaubos vai izvilkšu līdz 20 k ....labi ka man iekrājušās nelasītas 1500 vēstulītes....kādu brīdi vēl varēšu izklaidēties vēstuļu sadaļā
2016-12-31 11:16:12
Luci, Wilks, Kārums, S NOVIM GODAM,S NOVIM ŠASTJIEM Aigun, paldies girlwink: Novēlu Tev jaunajā gadā stipru veselību,laimi un veiksmi Sarkanā, Tev,novēlu atrast īstu krupi,lai apkārt visur nerēgotos žabas Pat svētkos, Tu , nespēj iztikt bez negatīvā un vēl mēģini parādīt no sevis baigi foršo,labiņo un audzināto cilvēku! Pat Lucis šodien ir jauks...nu pļin,atkal uzvilkos...bet nu šī liekulība ir vienkārši nepārspējama! Blēž, mana tjotka,mana virtuālās ģimenes tjotka Laimīgu un seksa pilnu novēlu Tev,Jauno gadu! Lai Tev tiek 10 gaiļi kā tajā anekdotē /anekdote bija krievu valodā, es mēģināšu pārtulkot,skanēja apmēram tā Tante ierodas tirgū un nopērk 1 vistu un 10gaiļus. Pārdevējs viņai jautā / Līdz vēlākam Tagad atstāšu ēteru brīvu ...bet nu jā...visiem jau ir ģimenes un draugi, nav laika šeit sēdēt https://m.youtube.com/watch?v=clh5Gc0CmoA
2016-12-31 11:25:57
Den es un desmit vīrieši,yesss good: ....drīks, lai ne uz reiz visi desmit,bet pa divi, pa trīs..un lai varoši Paldies kiss: .....un Tev,lai nākošais gads būtu foršāks par aizejošo friends:
2016-12-31 11:32:28
Blēž, nu, Tu tur pati tiec galā ar tiem saviem 10 gaiļiem Šim gadam nebija ne vainas Vairāk ir iegūts informācijas par jums Brīžiem man šķita, ka iespējams es esmu bijusi pret kādu netaisnīga un tā...bet tagad es saprotu, ka viss bija tā,kā tam ir jānotiek Bet nu protams, es ne uz vienu ļaunu prātu neturu...atšķirībā no tiem, kas "mīl" mani Jo kā jau visi te apgalvo, šeit ir virtuālā vide un nav jēga ilgi cepties par vienu konkrētu virtuālo pakaļu No sirds novēlu arī jums to iemācīties-pacepties un atlaist! P.s.Visus mīlu un nīstu vienādi!kiss:
2016-12-31 11:38:39
Palasot Deņas palagus kā ieskats foruma fhonoloģijā. Man kā jauniņajam ievadkurss.
2016-12-31 11:54:39