Autors Komentāri: 417
/Labrīt pirmdienas dienā..... / Sekss - iedarbīgākais skaistumkopšanas rituāls. "Viņa burtiski staro" - šos vārdus bieži sakām vai vismaz nodomājam par cilvēkiem, kuri ir laimīgi. Jā, patiesi - mīlēšanās un orgasms ir labākais skaistuma rituāls abu dzimumu pārstāvjiem, bet jo īpaši sievietēm. Lūk, 8 izskaidrojumi, kāpēc tas tā notiek. 1. Pēc mīlēšanās Tava āda kļūst starojoša. Nodarbojoties ar seksu, asinis riņķo straujāk. Asins cirkulācija paātrinās vairākas reizes, tādējādi ādai pieplūst vairāk skābekļa, kas liek Tev burtiski "starot no iekšienes". Turklāt no organisma tiek izvadīti toksīni. 2. Uzlabojas ādas veselība, pazūd akne. Orgasma laikā izstrādājas oksitocīns. Paaugstināts šī laimes hormona līmenis likvidē kaitīgo mikrofloru, samazina baktēriju veidošanos un pazemina ādas slimību risku. Vēl viens arguments "par" - tuvības mirklī sievietes ķermenī strauji paaugstinās imunoglobulīns, savukārt imūnsistēma parūpējas, lai mazinātos aknes cēloņi - iekaisumi un infekcijas. 3. Sekss aizkavē novecošanos. Kaislīgi mīlas mirkļi trīs reizes nedēļā palīdz apstādināt bioloģisko pulksteni - tā vismaz apgalvo zinātnieki. Ja ticam pētījumiem, aktīva seksuālā dzīve nodrošina, ka pēc 30 gadu vecuma izskatīsieties vismaz 3-4 gadus jaunāka nekā vienaudzes. Tas notiek, jo orgasma laikā palielinās kolagēna līmenis - un tieši šī olbaltumviela padara sievietes ādu elastīgāku, palīdz cīnīties ar grumbiņām un veicina mikroplaisiņu sadzīšanu. 4. Sekss padara mūs jaunākas apkārtējo acīs. Amerikāņu pētnieces Ivonnes Fulbraitas vadībā tika veikts eksperiments, kurā piedalījās 3500 vīriešu un sieviešu. Pētījumā iesaistītajiem cilvēkiem vajadzēja uzminēt citam cita vecumu. Apkopojot rezultātus, secināts: tie respondenti, kuriem ir aktīva seksuālā dzīve, pēc pārējo domām, izskatās jaunāki par saviem gadiem. Un tas vēl nav viss! Pēc katras kaislīgas mīlēšanās "liekie gadi" tiek ne vien nomesti no sejas, bet arī izsvītroti no sirds. Tas notiek, pateicoties laimes hormonam serotonīnam, kas liek mums izskatīties jaunākām un laimīgākām. 5. Sekss mitrina ādu. Protams, tas nenozīmē, ka mīļotā cilvēka glāsti var aizstāt dienišķās 8 glāzes ūdens, taču arī seksam ir liela nozīme ādas mitrināšanā. Mīlēšanās paaugstina asins cirkulāciju, un tas mitrina ādu, padarot to veselīgu. 6. Sekss aizstāj cukuru. Itāļu zinātnieki ir pierādījuši: sievietēm, kuras regulāri gūst orgasmu, mazāk gribas ēst saldumus. Nav noslēpums, ka cukuram ir graujoši slikta ietekme uz mūsu ādu - tā zaudē elastīgumu, noveco, rodas dažādi izsitumi un āda izskatās neveselīga, un savecējusi. 7. Sekss palīdz aizmigt. Galvenais skaistuma likums skan šādi: lai aizkavētu šūnu novecošanos, ir labi jāizguļas. Miegā āda atjaunojas, atgūstoties no stresa un dienas nepatikšanām. Paaugstinātajam oksitocīna līmenim, kas notiek orgasma laikā, ir nomierinošs efekts - tās ir burvīgas un absolūti dabiskas miegazāles. 8. Sekss attīra poras. Sekss ir lielisks attīrošs līdzeklis sejas ādai. Jo aktīvāk Tu iesaisties intīmajā procesā, jo vairāk svīsti, tādējādi attīrot ādu no netīrumiem un meikapa paliekām. Taču ir svarīgi to visu no sejas pēc tam arī notīrīt. Centies nenoslinkot un pēc seksa tomēr ieiet dušā - pat ja pēc mīlēšanās ļoti gribas uzreiz saldi gulēt. Iespējams, ka regulārs kaislīgs sekss ir labākais, ko savas ādas labā pēdējā laikā esi darījusi. Labrīt Lai seksuālas jūtas šodien virmo https://www.youtube.com/watch?v=atrqRDgEhsY
2017-01-23 05:07:36
Brītiņ! tits:
2017-01-23 05:13:05
Dille,āda jau samitrināta?
2017-01-23 05:13:47
Labriiit
2017-01-23 05:14:59
Labrītiņ hi
2017-01-23 05:16:04
Jūs esat šausmīgi pasaku tēli
2017-01-23 05:18:44
Den, vēl nē, gaidu iespēju.
2017-01-23 05:18:51
Labrìtin visiemmm.nu ko . gdance: gdance: gdance:
2017-01-23 05:20:31
Nedo dies',ja pasakas rakstītu par jums Tad tā laika paaudze būtu analfabēti,ja pasaku varoņi būtu jūs
2017-01-23 05:21:07
Pele, curtsey: Den, neTirs...
2017-01-23 05:21:19
Nus ja sex tad sex...nodosimies tai baudpilnajai izklaidei.. curtsey: Dilluk labrìt. inlove: inlove:
2017-01-23 05:24:56
Dille,da man jau nav kam uzdirst,pati ar sevi runāju... Ko,tad es dirsīšu pretī uz katru pliku "labrīt"???
2017-01-23 05:27:06
Turpmāk,ja posts nesastāvēs vismaz no 4 vārdiem,es ignorēju Paklanās,ka te pieņemts curtsey: Pļa,no vechiem gaida paplašinātus teikumus,a pašas?
2017-01-23 05:28:41
Labrīt. Dillit,čaju? Den,tu esi uzputene (apģerbts labrits.)
2017-01-23 05:31:17
Snikereli,Tu ,pat lasi un gatavs pildīt manus noteikumus,lai es Tevi,neignorētu Odnako,patīk,jā jā patīk Da kāds uzpūtenis(bet vispār es neslēpju,ka esmu uzpūtīga un egoistiska ),man jānovelk laiks līdz 10.00,gulēt nevaru iet,a ko,lai runā,ja vairāk par "labrīt" nevar izspiest no sevis? Kaitinoši
2017-01-23 05:35:29
Den,no rita vel nekas nav samitrinats,asinis nerinko un cakras vel nav atverusas Bet Tu tach zini mes esam best of the best
2017-01-23 05:38:13
Saldumiņ,es neko par jums no rīta nezinu,kamēr jūs man smalki,jo smalki neatskaitaties Un vispār,kāpēc,Tev,tā bilde ir šķiba?
2017-01-23 05:40:01
Labrit jauku dienu visiem
2017-01-23 05:43:30
Sniker, protams čaju. gdance: Nekad neesmu izcēlusies ar lielu drukāšanu. Vienīgi, ja piemetas verbālās pļūtāmais, kurš ir visai reti.
2017-01-23 05:44:22
Ja,iedomājies Denī,vakar iemācījos lasīt un nu varu tavus noteikumus pildīt
2017-01-23 05:45:00