Autors Komentāri: 580
Es šodien būšu jauka Mēģināšu arī citas dienas būt jauka pret jums...es labošos un nelikšu vairs nevienam slikti justies manis dēļ es patiesi neesmu vēlējusies nevienu aizvainot,nu vismaz tā dziļi jo dziļi...es vienkārši nebiju iedomājusies,ka jūs tiešām to,to visu,kas šeit notiek uztverat tik dziļi pie sirds un spējat staigāt riņķī ar uzmestu lūpu tik ilgi Viss ir plika diršana,ka šeit ir tikai troļļošana un viss ir nenopietni...viss ir krietni nopietnāk nekā manas stulbās smadzenes bija iedomājušās...ārprāc.... Būtībā jūs esat baigie vājnervnieki ai nē,atkal neiekodu savā mēlē... karoče es centīšos jums vairs nedarīt pāri,bet nesolu,ka man tas izdosies Kad cilvēkam patiešām ir kauns par izdarīto, viņš saka, ka tas bijis viņa pienākums.(c) Pieci avoti, kas atņem spēkus un iztukšo Nemīlams darbs Darbs, kas nepatīk, vai tas būtu mūsu algotais darbs vai mājas rūpes, atņem milzu spēkus, jo mēs to darām, vadot sevi ar domu "vajag" un "jādara". Mīlamu darbu mēs izpildām tādēļ, ka to vēlamies. Vārds "vēlos" attiecas uz mūsu Iekšējo Bērnu, bet vārds "jādara" – uz Vecāku. Kuram no viņiem ir vairāk enerģijas un spēka? Protams, bērnam. Tādēļ tad, ja mīlam savu darbu, mums ir enerģija, bet, kad nemīlam – jūtamies iztukšoti. Toksiskas attiecības Tās ir attiecības, kurās mēs izjūtam kaunu, vainu, aizvainojumu, bailes. Sarunās ar toksiskiem cilvēkiem parasti ir daudz kritikas (visbiežāk – nekonstruktīvas), kura aizskar Tevi personīgi. Tajā ir kategoriski spriedumi, kuri ir neapstrīdami, manipulējoši, ar mērķi izsaukt jau minētās jūtas. Šādās attiecībās Tevi neatbalsta, bet padara nevērtīgu. Nereti attiecības ar šādiem cilvēkiem pavada galvassāpes, nogurums, bezcerība. Jo tuvāks Tev ir šis cilvēks, jo lielāks enerģijas patēriņš. "Emocionālā miskaste" Šajā "miskastē" var atrast aizvainojumu, vainas izjūtu, neizteiktās jūtas. Tās uzkrājas un sāk radīt dzīves "fonu", paņemot daļu mūsu enerģijas, ko tērējam, lai turētu sevi grožos un nelaistu ārā aizliegtās jūtas. Svešu dzīvju dzīvošana Tas nozīmē – tiekšanās padarīt citu dzīvi laimīgu vai nostādīt kādu uz "pareizā ceļa" (piemēram, vīru vai vecākus), vai mēģinājumi izglābt citu cilvēku (no alkoholisma, garlaicīgas vai vienveidīgas dzīves, kļūdām u.tml.), vēlme atdot vecākiem "parādu", izmainīt kaut ko savā pagātnē. Turpinot ieguldīt savu enerģiju šādos mērķos, spēki zudīs arvien vairāk un vairāk. Zilie ekrāni Ziņu programmas, sarunu šovi, politiskās debates un seriāli izšūpo mūsu emocijas no vienas galējības citā, radot ilūziju par piesātinātu dzīvi un izsaucot emocionālu iztukšošanos. Ak Dievs!Cik es esmu iztukšota nožēlojami Sveiciens Snaikerim un pārējiem šīs dienas gaviļniekiem //www.youtube.com/watch?v=1NP6zbUm9CU
2017-09-24 04:27:28
Laaaabriiit! Nopietnā Denī
2017-09-24 04:42:32
Tu,netici man?
2017-09-24 04:43:52
Paguli vēl :D
2017-09-24 04:48:11
Tu,arī netici,muterīte? Kas jums visiem ir? Es nopietni,no sirds saku...a jūs neticat
2017-09-24 04:51:09
Muterīte guļ vēl
2017-09-24 04:51:33
Es ticu! Apsveicaami! Beidzot normāls ieraksts! Pilnīga taisnība
2017-09-24 04:54:33
Vismaz kāds man tic,paldies Mišelin
2017-09-24 04:55:01
Labrīt! Kas guļ,tas negrēko... Galīgas muļķības manuprāt!
2017-09-24 04:56:07
Jocīgi jūs esat...un kad jūsu kārtējā sāpe mani vairs neuztrauks,tad nevajag bļaut pēc draudzības...un vispār man šķiet,ka draudzība starp jums un mani nevar pastāvēt....un kur ir robeža,kuru nedrīkst pārkāpt draugs?Kurš zin?Ņihuja jūs nezinat paši,paši pārkāpjat robežas bieži vien-bieži vien,pat ir maigi teikts par jums divkošu bars,bet kā vienmēr sevi neredzat! Lai jums jauka diena!
2017-09-24 04:56:40
...labrīt,.. hi: ...Den, ticu..tikai nezināju pie kādas kategorijas viņas pielikt tos Toksiskos cilvēkus.. cilvēks,kurš atņem daudz enerģijas, sākas galvas sāpes un viss garīgais uz nulles.....
2017-09-24 05:05:45
Eva,labrīt! Vai tad?
2017-09-24 05:06:16
Jāierauj acu gaišumam...
2017-09-24 05:31:46
Den,necenties nevienam neko pierádīt,nepildi emocionálo miskasti ,bet ja pa nopietno,tad cilvéks nevar viená diená sevi izmainït. Var nezin ká un sazin ko télot śeit,teikt,ka dzīvé esmu cits,ne táds-nav taisnība,ilgtermiņá nenotélosi to,kas tevī nav.
2017-09-24 05:41:05
Nekāda seksa, tikai čakars. Jabrauc pastrādāt, vismaz domas ieies citā gultnē...
2017-09-24 05:42:19
Mid,es tīra,no dušas tikko Tā kā negudrējies,esmu gandrīz kā angel Pierādīt šeit kādman kaut ko,ir tik pat bezjēdzīgi kā dauzīt stakanus pret galvu
2017-09-24 05:50:06
Labrīt tauta, beidzot saulīte, siltuminš, mmm! inlove:
2017-09-24 05:54:22
Ē,kāda forša dziesma pirmo reizi dzirdu,bet es tiešām golaja un pa krievu hītu radio tieši šī dziesma šobrīd skan https://www.youtube.com/watch?v=AMoIa_hF3Gs
2017-09-24 05:54:50
Labrīt. Man jau gan šķiet,ja cilvēkam ir tiešām kauns par izdarīto, tad tas atvainojas.
2017-09-24 05:56:49
https://www.youtube.com/watch?v=OOpRIfOXnjI gdance: Viss nāk un aiziet tālumā. Un sākas viss no gala(c)
2017-09-24 05:58:27