Autors Komentāri: 204
a ko juus snuskeri tik agri jau seit seezat,kas ir vecaas babas nepis neviens vai
2018-07-07 04:09:15
Arge - kā Tur palika, mēs tās vakariņas ēdīsim ...par zibsnim naudu?
2018-07-07 06:57:30
kas tu veel neesi to krievieti izjajis
2018-07-07 06:59:29
Kas Tu nezini?, krievietes pašas izjāj!.. Vecim nekas nav daudz jādara
2018-07-07 07:01:55
nu tikai nevajag,moz tu taads bezdals ,ka katra ielas staigule tevi iznem
2018-07-07 07:02:59
Ai, ko Tu vispār saproti
2018-07-07 07:17:49
Dos kāda?
2018-07-07 09:50:42
Visas sievietes izmirušas, gomosjaku uzvaras gājiens
2018-07-07 11:02:18
Es domāju, ka vienreiz visiem būtu jāsapulcējas pie alko bagāti klāta galda un jāvienojas par seksa kārtību. Jāizbeidz taču tas bezpriģels un pietiek vienreiz iet pret dabu! Dievs radīja vīriešus un sievietes, lai tie kopā priecātos, nevis kkur pa pakšiem vientulībā dročītos un masturbētos katrs atsevišķi. Ar vīriešiem, kā mums visiem labi zināms, viss ir absolūtākajā kārtībā. Problēma noteikti ir sievietēs. Kopsapulcē tiks izskatīts jautājums par sieviešu pakļāvīgumu, iedomības likvidēšanu, galvas sāpēšanas izbeigšanu, bezierunu atdošanos jebkuram vīriešu sugas pārstāvim, jebkur un jebkurā brīdī, kā arī pieņemti strikti soda mēri par šo prasību neievērošanu. Protams, ka pēc šādu reformu apstiprināšanas, izmirtu un bankrotētu visi iepazīšanās portāli, mauku mājas utt. Saprotams, ka mums tiks izrādīta sīva pretestība, jo kkas tāds sistēmai noteikti nav izdevīgs, bet domāju, ka pēc kapīgas alko lietošanas vairāku dienu garumā, mēs spēsim pieņemt pareizo lēmumu, sakārtot sistēmu un izbeigsim beidzot šīs nekārtības, kad sekss ir bezmaz vai jāizlūdzas no pretējā dzimuma. Gribas visiem vienādi, bet viens no dzimumiem esot redz vēl kkā jāpierunā, jāved uz nez kādiem tur dārgajiem statoiliem vakariņās, jāvērpj makaroni, kino jāved, puķes, auskari utt, it kā tā vietā nebūtu daudz jēdzīgāk uzlikt mašīnai skaistus lietos diskus vai nomainīt mašīnu vispār. Nu, var moci arī. Sapulce notiks kkur pie Latgales ezera un uz augusta beigām, tā ka visiem vēl ir laiks sagatavot ieteikumus, jautājumus un mazu kongresa dalības maksu, jo šodien tādi pasākumi nav nekāds lētais prieks un telpas dārgas arī. Drošs konts viens atrodas Strūžānos un otrs pie manis. Sūtiet naudu laicīgi, lai visiem pēdējā brīdī nebūtu kkādi pārsteigumi. Iespējams, ka pa ezeru notiks vizinašanās ar slaveno seksam elvē jahtu arī, ja paspēsim to laicīgi salabot un pārdzīt no cita kontinenta, bet par to pēc tam. Vispirms ģēla, galdi un nopietna orģija. Izklaides pēc tam. Lūdzu laikojiet šo postu, lai es un mēs saprastu, ka tas mums ir aktuāli, ka mēs par to domājam un neesam nekādi malā sēdētāju nūģi. Neļausim sistēmai mūs turēt bez seksa! Ā, kopā mēs esam spēks, ja nu kas.
2018-07-07 12:03:07
Džo,kongres notiks,viss būs tā kā Tu gribi,tiklīdz Tu izpisīsi mani . Problēma noteikti ir sievietēs.(c) Man jau gan šķiet,ka problēma ir jūsos Ja jūs mani pistu,mums būtu šeit žizņ udalas Kurš uzskata,ka Džzo mani ir jāizpiš,laikojiet,laikojiet arī tie,kas tā neuzskata,es vienkāŗši gribu seksu nodarīt ar Džo,jo man zb,ka viņš blato,ka visas viņam baigās soskas ir bijušas,un uz begemotiem nestāv!Vajag beidzot viņu nosēdināt zemāk,vislbāka zem manis nosēdināt Balso par mani,balso par mani,mani sauc Džo, Džo,kas nodarīs To
2018-07-07 12:09:06
es neteicu, ka man uz begemotiem nestāv. Man te plauktā ir saglabājušies reāli gadījumi no dzīves, kad daži no bezkaunīgākajiem begemotiem ir izmantojuši manu piedzērušos vājumu un tādā vai citādā veidā sastīvinājuši aparātu un tikuši pie sava. Tā lūk tai dzīvē iet. Nevienam nav viegli.
2018-07-07 12:16:02
Labi,Džo,ķeramies pie lietas Kad mēs nodarīsim TO? Tas būs apliecinājums,ka ar jums vīriešiem viss kārtībā šeit
2018-07-07 12:19:24
Bļe, ne jau tagad tādā saspringtā brīdī, kad man jārīko kongress. Ar 1mo un Horesu arī negribētos dēļ Tevis sabojāt attiecības. Domā ar galvu taču vienreiz.
2018-07-07 12:28:14
Džo,kongresa nebūs,kamēr nebūsim nodarījuši TO Projekts tiks iesaldēts,un netiks virzīts tālākai izskatīšanai...viss Tavās rokās Ņi čikego ļičņokogo,prosta biness
2018-07-07 12:31:45
Pēc kongresa, apsolu, ka pasūkāt iedošu
2018-07-07 12:42:15
Skaidrs,lai Tev sūkā astoņkājis,tēma izslēgta Mēs,mans harēms nepisies ar vīriešiem kam ir problēmas /uzliek lielo zīmogu ar Merzas&Beonzes dāvāto zīmoggredzenu "D",lieta tiek nomesta putekļiem,bibliotēkas tālākajā stūrī/
2018-07-07 12:44:42
Atradusies rešala (c) Tauta pati nolems ko un kā vajag, nevis viens begemots lems te par visiem.
2018-07-07 12:48:18
Argentum, mīļumiņ, Tu taču esi par un būsi kongresā arī, vai ne?!
2018-07-07 12:51:16
Begemots visu izlems pats,tad redzēsi Tvoj poezd vmeste s kongresom,tu tu tuuu,ušel Argentum darīs kā ir pareiz,tas ir klausīs muterīti,vai ne Argentum?
2018-07-07 12:51:41
2018-07-07 12:55:01