Autors Komentāri: 24
Хочешь привлечь внимание всех мужиков на сайте знакомств? Напиши, что ты НЕ хочешь детей. Такой лавины праведного гнева на меня еще не обрушивалось никогда. Равнодушных нет! Создается ощущение, что я - прям каноническая богоматерь, созданная держать младенца на руках, а все мужики в стране - просто по ночам не спят, как хотят иметь детей и, наверное, именно от меня, и определились с выбором они уже по фотографии. И когда я подтверждаю им, что да, не хочу детей, не интересно, ничего не чувствую, они мне все ставят диагноз: с тобой что-то не в порядке. Окей, допустим, но тогда это значит, что все мужики лезут на сайты знакомств (а женатые даже за спиной у жены) исключительно для того, чтоб найти матку (dzemdi) и яичники для зачатия ребенка - им очень хочется детей! Так хочется, что их аж бесит, что незнакомая матка и яичники в интернете априори ему в этом отказывают! Как так вышло? Где я вывалилась из реальности? В какой момент сменились векторы и я это пропустила? Ведь мне всегда казалось, что мужика модет бесить только то,что баба либо не хочет давать ему секса, либо очень хочет детей и секса без ЗАГСа не даст!
2018-09-09 14:12:36
Ne visas ir radîtas, lai būtu mātes! Labāk skaidri apzināties, kas un kā, nekā dzemdēt vienu pēc otra un pamest Reizēm atnāk vēlme radît pēcnācējus, taču ir arī gadījumi, kad nav tādas vēlmes un vajadzības! Sūti dillēs...neesi staigājošā dzemde. Pienāks laiks un būs labs cilvēks, kura intereses sakritīs ar Tavàm... P.s. Viss augstākminētais attiecas uz situàcijas aprakstu pie reālas situācijas, ne joku!
2018-09-09 14:20:00
Ē,Argentum Nu ko tik smagas tēmas šodien?Tak Tēva diena šodien Turklāt...lai kā arī nebūtu,lielākā daļa veču sapņo par pēcnācējiem,dzimtas turpinājumu utt.,tieši tāpēc arī meklē potenciālo"samku" Ja konkrēti par šo vietni runājam...nu ņiznaju,kak ti umudrajesha naiti kārtējo Pankūciņu kurš atkal Tev sūdu dzen Šeit,nedomāju ka nāk meklē māti saviem bērniem Tev tāds viens no visiem gadījies
2018-09-09 14:21:45
Dzimtas? Kādas dzimtas? Purčika mazģimeņu paneļmājas dzimtas turpinājumu, kur mantojumā būs pieci ātrie kredīti un piepirsts izgulēts dīvāns? Man domāt, ka pasaule iztiks bez šīs dzimtas turpinājuma!
2018-09-09 14:24:46
Problema v tom,cto vseh,kto nehotel detei,ti uze peretrahala,ostalis te kto hocet.vot i ne zakrucivaisja ,smotri na eto s pozitiva.
2018-09-09 14:26:33
Nu tur Kārkliņu,Bērziņu,Ivanovu utt. Tak uzvārds nevar nomirt Es vismaz tā esmu iekārtota Nu tjipa domāju kā vecis vairāk...bet tas tikai tāpēc, ka man ir ļoti smuks uzvārds(manuprāt),es toč nedošu saviem bērniem citu uzvārdu
2018-09-09 14:28:02
Egoiste.unn ja vecis būs naudiņš?
2018-09-09 14:29:52
PoKuj,nevienam nav tik smuks uzvārds kā man! Ja kādreiz,atradīsies kāds dīvainis,kas nolems mani precēt,tad arī paliksim katrs savā uzvārdā,jo es sev citu neņemšu un savu arī nedošu...tā kā būtība vispār neredzu iemeslu kāpēc smērēt bumāgus
2018-09-09 14:34:37
Sudrabei pratiņš tādā tineidžera līmenī,ja šitādus tekstus maļ.izviņi.
2018-09-09 14:34:47
Argentum, neņem vērā. ;) Ja kaut ko pilnīgi netipisku uzraksta, vai pasaka, apgalvo, tad noteikti uzradīsis tam kritizētāji un pie kam tikai lai pakritizētu, izteiktu sašutumu, nevis ka viņi tur tā baigi reāli tā domā. ;) Tur jau tas absurds.
2018-09-09 14:35:28
Ko tavs uzvārds vispār nozīmē?neskaitot ka smuks.
2018-09-09 14:36:14
Snikereli, nomierinies,neba Tev un šeit es to klāstīšu!
2018-09-09 14:37:47
Uzvārdu tā ziņu,ja neesi uz fake mainījusi,to smuku ma jēgu neizprotu.katram jau savs uzvārds būtu godā jāceļ.
2018-09-09 14:41:38
Da džeki vienkārši mēģina spēlēt uz apgriezto psihaloģiju. Pa lielam viņiem vienalga, gribi vai negribi bērnus. Ir tēma kurai pieķerties uzsākot sarunu
2018-09-09 14:44:29
Okey,tad lai neapvainojas, kad es sākšu pielietot apgriezto psiholoģiju: "ой, а у тебя наверно член маленький? Ну это ж не нормально, если сидит мужик в тиндере - наверняка член маленький!"
2018-09-09 14:50:07
Tā arī var. Tāpat kamēr savām acīm neredzēsi nezināsi. Samelos.
2018-09-09 14:54:07
Es ar lineālu gultā neeju))) es vados pēc sajūtām kopumā))
2018-09-09 14:59:09
Tad jau izmēram nav nozīmes, var būt arī maziņš
2018-09-09 15:03:21
Che pareizi pateica, podkat level: mužiks. Ja jau var atļauties gribēt, uzturēt un plānot bērnus, tad jau dzīve izdevusies un nav izbezdēts purčika dīvāns mantojumā (?!).. Kā var uz ko tādu neuzķerties, tak daiļpisēji no visām malām PAT bērnus grib. Redz cik vienpusīgi, tas ko grib veči.. A tas, ka sieviete sniedz atbilstošu informāciju un dabū par to vēl vairāk lieki skaidroties.. Nekas nemainās un nemainīsies, nevienu nekas īsti nekrata, ES, MAN.. Par sievietēm atsevišķa tēma, arī tur pietiek pārsteigumu un negaidītu kredītu piepirstos Purčika dīvānos, tikai tas laikam sociāli pieņemamāks.. Nāks princis da vienalga kādā krāsā Bentlijs, ka tik cilvēks labs..
2018-09-09 21:29:25
dikti preciizi teikts! Bet papeetiisim otras moneetas pusi,piemeeram ....situeets ,materiaali nodrosinaats viirietis ar labiem geenie,ar galvu uz pleciem,vinsa jau nenems taadas kaa juus tad kaada velna peec spriest par to kaa nekad nebuus!
2018-09-10 10:27:44