Autors Komentāri: 872
Labdien virtuálie kémi Varbut kádam ir bijis intíms sakars ar Uk politikiem/ém,varbút ar pashu Terezu Kas ar to Brexit? Atliek?Neatliek? Ir dīls?Nav dīls? Man zb jau šitā nenoteiktība un Meijas noķērktā balss Vispār viņa izklausās pēc manis,kad es baņā pamostos ar 1'8 promilēm Já,un lídzíga viana ir Tatjanai Zhdanokai Labprát uklausítu politiskás haizivis
2019-03-15 14:10:03
Jágaida,kad Vova no Maskavas ieradísies
2019-03-15 14:30:17
Teikšu godīgi, man vairāk satrauc, kāpēc māniji mūs ar savu neesošo vīrieti? puķes un viss pārējais Tā vakardienas izlikšanās, ka Tu viņu pamet bija lieka Varēji mums pateikt, ka mazliet samānījies, mēs Tevi saprastu
2019-03-15 14:38:15
Tad es tás pukes pati sev nopirku,ja?Ne nu okey,lai jau tá bútu,ka es kaut káda foruma un Tevis dél izmestu manu trís dienu algu,kur es súri un grúti nopelnu Man interesé tikai viens-BREXIT?!! Páréjo repliku pietaupi citai témai-man interesé gudru cilvéku viedoklis par BREXIT!!! Ja,Tev nav neká sákáma par Brexit,lúdzu uz blakus tému,nesatraucies atbildi parádá nepalikshu
2019-03-15 14:42:19
Rezidentiem nekas nemainīsies...bet...tikai rezidentiem. (ja nu par šo tēmu)
2019-03-15 14:58:01
Pizdjets info
2019-03-15 14:59:46
nekas nemainīsies...nav kam vairs mainīties ieviesīs stingrākus uzturēšanās noteikumus un viss.. ja nu kaut kas mainītos, tad dzirdētu imigrantus bļaujot pilni delfi, apolo būtu ar ziņām ja tautu nedzird, tad vis labi..... parasti tautas neapmierinātību dzird uzreiz
2019-03-15 15:05:42
Nu pag,te kaut ko Meija pukstēja par to, ka būs kāds K gadā jāmaksā par darba atļauju+vēl vīzas jātaisa,lai izbraukt varētu uz ES valstīm Ja tā,tad tas galīgi ir neizdevīgi ES pilsoņiem,sapronto? Respektīvi, kāda hrena pēc man kaut ko te vēl maksāt,ja es varu doties uz citu ES valsti? Un tāda es neesmu viena,tādi ir tūkstoši...es nedomāju, ka viņiem ir baigi izdevīgi,ka tagad tūkstošiem cilvēku brauks ārā+vēl pieprasīs atpakaļ nodokļus par pēdējiem pieciem gadiem, kas ir nostrādāti te. Īstenībā, man šķiet, ka Meija līdz galam nav visu izdomājusi... Tauta klusē,jo nekas nav zināms.Mēs par šito darbā runājam,neviens īsti nesaprot,kas un kā būs,visi gaida 29.marto,jo katru dienu kaut ko ķec Meija un tas ir arī viss. Ja paņem vērā kaut vai manu darba vietu-1poliete un viena latviete te ir jau 8gadus,viņas ir nokātojušas to rezidenta statusu,māsiņas ir rezidenti,divas skotietes ir kereres,pārējiem tā pat kā man,nav pat gads šeit,tas nozīmē ka vismaz 20cilvēki iespējams dosies prom no turienes?! Kas tad strādās? Mums visu laiku trūkst strādnieku! Neviens neraujas tur strādāt. Un ne jau mana darba vieta tāda ir vienīgā.
2019-03-15 15:10:59
Tāpēc, ka valdība saprot, ka iegrābusies un ka strādāt nebūs kam, tāpēc arī velk gumiju ar iziešanu un negrib pazaudēt ērto lēto darbaspēku. Visticamāk vai nu neizies nekad, vai nu atstās esošās brīvības... Jo politiskās runad ir forši, bet no tām bauda budžetā nerodas.
2019-03-15 15:14:12
Denish, negribu iedziļināties tavās izdarībās. Argentum, nav vairs tāda opcija neiziet ar vienošanos vai bez būs jāiziet
2019-03-15 15:17:32
Fake,Tu jau par daudz iedziļinājies Kāpēc vairs nav opcijas "neiziet"? Te vakar dzirdēju, ka tomēr taisās atlikt iziešanu uz 3 mēnešiem
2019-03-15 15:20:34
Mans domāt, ka šie atradīs kādu viltīgu veidu kā izvairīties no iziešanas....
2019-03-15 15:20:58
ai.... nekas nebūs.. sākumā nobalsoja par Brexit un tik pēc tam saprata ko izdarījuši, tas ir normāli... jā pilnīgi iespējams, ka ieviesīs kaut kādu uzturēšanās maksu, kuru pieskaitīs klāt inshurensam un viss.... muļķības... un kā tad stundenti, kuri ES pilsoņi, tūristi.... neba jau tagad ieviesīs vīzas, kā uz Krieviju vai Baltkrieviju.... būs kaut kāds pilsētas nodoklis iebraucējiem un viss.. Ziemeļkoreja jūras vidū ar tiešo izeju Atlantijas okeānā galīgi nevienam nav vajadzīga, ekonomiski vienkārši ļoti neizdevīgi
2019-03-15 15:23:54
Tagad ir tā ja neiet prom tad jāmet ārā
2019-03-15 15:30:49
Argentum,man patík Tavs variants Riki,kur nu vél vairák kaut ko maksát?Man pagájusha ménesí pirmo reizi novilka nodokli...nu 700poundu!!! Algas lapinu sanemu atbraucot péc atvainájuma,ieraudzíju un slikti palika Tá ká,lai nu iet nu galígi
2019-03-15 15:33:19
A ja mani izmetís no shejienes árá ká,lai es savas rozes aizvedu májás?
2019-03-15 15:35:33
Den bet tas prātīgākais kas ir... pieliks vēl nodokli iebraucējiem, angļiem sasolīs lielākas pensijas un viss.. iebraucēji strādās angļi saņems pensijas pielikumu un visi būs laimīgi valdība izgozīzies tikai uz iebraucēju rēķina
2019-03-15 15:37:11
Nedomáju viss...iebraucéji nebús tik loti apmierináti...vai vienkárshi páries uz minimálo darba stundám...te jau jo lieláka alga,jo lieláks procents tiek apréináts nodokos...protams,vienmér ir izdevígák vairák strádat,bet nu ne tik Bet varbút Tev taisníba,Riki... Bet vél es domáju,nu UK jau baigi lielás subsídijas ar sanéma no Es,tagad tádu nebús...un vél tak cik miljardi jáatmaksá atpakal ES par izstáshanos...
2019-03-15 15:39:50
Argentum, dēdlains ir marta beigas,un varianti ir maz, izmet bez vienošanos, palikt šajā gadijumā var tikai, ja visas dalībvalstis, nobalso par termiņa pagarināšanu..kas ir nereāli.... otrs variants... vienojas un aiziet principā jau tagad ir skaidrs, ka šis variants nebūs..... un tad trešais variants, virkne UK likumu maiņa....nez vai paspēs pa divām nedēļām.... tas būtu vienīgais varianta atcelt brexit
2019-03-15 15:46:46
Nebūs tik vienkārši..zaudējums būs visiem.sāksies haoss...jūs reiķinaties kad tiklīdz izstājās tā tajā pašā minūtē jūs esat nelegāli darbinieki svešā valsti un var piemērot sankcikas pret jums.jus vienkārši paliekat tai momentā nekass.
2019-03-15 15:47:40