Autors Komentāri: 136
Šēžu es te tā mierīgi, klikšķinos pa saitu un voil'ā lasu - neaizmirstamie mirkļi https://www.seksam.lv/listings/c2g55096 Tad nu pārdomas - ja jau piemēram, daudziem vīriešiem, šie ir tik neaizmirstami mirkļi, nafig viņi pēc tiem mirkļiem, tās sievietes aizmirst, ar kuru palīdzību sasniedz šos "neaizmirstamos mirkļus". M, kādi varianti?! p.s. ceru, ka savu murdziņu saprotami izklāstīju, ja nē prasiet p.p.s. un jā Liucīt, jā.... mani aizmirst
2019-09-11 13:34:32
Nesaprotu to sludinājumu.. kārtējais, kas nezin vai grib ņemt dibenà, vai lai viņu ņem šokolādes acī Màc pamatotas šaubas vai tiešàm sniegs tos neaizmirstamos mirkļus.. Jauns ērzelis 25 varbūt, bet ja galējais vecuma slieksnis ir 60, tātad meklē babuļus, kuriem jau klimakss vai tuvu tam.. Varbūt tādas, kuràm zemas prasības un iespējams ar viņu būs labàkais (vienīgais) sekss pasaulē
2019-09-11 13:41:39
ko tu nesaproti, "tas bus neaizmirstami mirkli" (c)
2019-09-11 13:43:24
da fuū... tikko atcerējos vienu gadījumu... Pusdienoju ar foršu džeku un ierēcam par visādiem i-neta dīvaiņiem. Tas ar tāds traks džeks Stāsta man, ka viņam kaut kāds tur čalis raksta un lūdzoties vai var tam manam paziņam atsūkāt, esot lielījies, ka baigi labi pieprotot to lietu, jo mājās praktizējies uz savu suni un iedomājieties, tādi ir mums apkārt un tu nezini, kurš ir kurš
2019-09-11 13:47:41
Foršs paziņu, paziņu loks.. Man nevienam paziñam neviens nav piedàvàjis pasūkāt, jo labi uztrenèjies uz suņa
2019-09-11 13:51:15
Lee, cik jūs garlaicīgi dzīvojat
2019-09-11 13:52:14
Oj, nemaz ar ne. Garlaicīgi nav. Nestāstīšu visus trakos stàstus, tā jau man te “laba” reputàcija Ehh, bûs jākastrē nabags
2019-09-11 13:53:22
Meitenes drāžat savus suņukus, trenējaties, lai būtu jātnieces pavēlnieces
2019-09-11 13:55:34
Nevajag kastrēt..vienīgais prieciņš viņam...mans savu gultiņu pucē šad tad.. :D
2019-09-11 13:56:09
Wtf? Kādus suņus? Apli, ko Tu pīpē? Padalies?
2019-09-11 13:56:28
labi, par tēmu - (patiešām pamurgošu, neuztveriet nopietni) pieļauju, ka vīrietim tas O ir tik mirklīgi neaizmirstams, ka gatavs tā dēļ uz da jebko, lai tik būtu. Cik nav dzirdēts un redzēts, kā džuses groza čaļus uz sava mazā pirkstiņa, dēļ tā neaizmirstamā mirkļa. to laikam var pielīdzināt, tam kā sievietes (vairums) vēlas savā buduārā ievilkt nodrošināt spējīgu vīrieti, ar dēļ tā visādus pigorus darīs un daudz kur paklusēs.
2019-09-11 13:57:03
Vispàr teikšu kà ir, cilvèce ir zemiska! Dvēseli gatavi pārdot dēļ seksa.. pelna uz to naudu, tirgo cilvēkus utt utjp. Cilvēki, kad jūs beidzot sapratīsiet, ka skaistums nāk no iekšàm? Nevienas attiecības nav iespèjams saglabàt ar perfektāko saskaņu gultà, ja citur neštimmè... Tà, pārdomas skaļi. Attopieties! Tās ir tās prastās dvēselītes, kas ir fonam
2019-09-11 13:59:56
par šo skaistums nāk no iekšàm vispār drausmīgs resnīšu lozungs. man uzreiz tāda vīzija pazib - sēž/iet sieviete kura ir sevi "nolaidusi" un kladzina - vienalga ka es tā izskatos, bet es tak esmu skaista dvēselē. Nu kāds tur skaistums, ja jau esi pieļāvusi ka šādi nolaidies, un tā vietā lai ko darītu un labotu, baro sevi ar ilūziju, ka vienalga skaista.
2019-09-11 14:05:32
Nē, Ancît to teica Šlesers ne resnīši.. Redz, cik tu maz izglîtota Un kas jums pret resnīšiem? Tie arī mēdz būt skaisti! Neesam taču Amerikà, kur pa durvīm nevar ienāk, jo formas neļauj! Tà, ka beidzat dirsties! Vot tur ir resni cilvèki un tādi, ka tiešàm resni!
2019-09-11 14:07:01
Oj, Tas bija tiešām stiprs dūms.. Sākism ar to, ka vispār loģisks teksts nav tajā sludinājumā, ko vairāk tur vispār var gribēt? Iapējams vēl ar autobusu brauks kaut kur..un tad aizmīrsīs uz kurieni..tad arī būs neaizmirstams pasākums..
2019-09-11 14:08:58
Lee, man absolūti nekas nav pret resnēm, pati tāda esmu un katru dienu ceļos ar domu - viss, šodien sāku Bet nu bāc.. es vismaz apzinos, kā izskatos un nečīkstu, ka nav pieprasījuma otrā frontē, jo redz iekšiņas ta skaistas
2019-09-11 14:12:01
Jā, bieži vien tà ir kā raksti..., bet paskaties apkārt tàm apalītèm ir blakus vîrieši, bet daudzas slaidàs (tipa) ideālàs sievietes ir vienas., kas tam par iemeslu? Prasības? LV nav atbilstošu vīriešu? Varbūt arī jums vajag nolaisties no debesīm un saprast, ko îsti vīrietis meklè? Esmu redzèjusi vīriešiem, kas kà no žurnàla vàka, blakus neizteiksmîgu un liekā svara pārņemtu sievieti, kāpēc kopā? Mîl, lolo, varbût bērni kopà, varbūt bagàta, ej un izskaidro... Un tagad vélreiz padomā!? Vai tad visi nav pelnījuši mīlèt un būt mīlēti? Arī apaļie, resnie, tievie un neglītie?
2019-09-11 14:15:18
Anna - Daži mirkļi ir izveidoti ar cilvēkiem ar kuriem turpmākās attiecības nav iespējamas. Tā sakot vienreizēja iespēja un viss.
2019-09-11 14:16:25
acisbauda - nav jau runa par sludinājuma tekstu, bet par to, ka vairums vīriešu (sludinājumi, profila info, vēstulēs) raksta par tiem neaizmirstamajiem mirkļiem. Jautājums - kāpēc tad viņi pēc "tā", to visu aizmirst? Night - jā, bet tad jau tā ir publikas maldināšana, ka neaizmirsīs. Nē nu pastāv jau arī variants, ka ir patiešām neaizmirstami, bet uz atkārtojumu it nemaz nenesas prāts.
2019-09-11 14:16:36
https://m.facebook.com/logged_out/watch/?video_id=425132698067769&refsrc=https%3A%2F%2Fm.facebook.com%2Fstory.php&_rdr Šeit labs video par tèmu.. Nezinu kā savādāk ievietot
2019-09-11 14:17:55