Autors Komentāri: 122
Miranda - gluži manas domas
Ir vērts pamēģināt?
2008-08-27 21:44:11
emmma, bet protams, nepamēģināsies - neuzzināsiet ;) ja jau interese ir par to radusies....
2008-08-27 21:45:36
davai pameggini,pectam pastastisi kaa bija
2008-08-27 21:46:33
tad iesaki tās visas liekās domas atmest un pēc principa - kā būs tā būs?
2008-08-27 21:47:48
tās domas nekur neatmeties, lai tās paliek ar jums...
bet ļaujieties tam mirklim ;) ticiet, man arī bija tik pat grūti par to izlemt un kam tādam piekrist, tagad jāsaka \"paldies\" bijušajam draugam :D
2008-08-27 21:49:18
Iesaku dariit kaa pati gribi labi toch tagad offfffffffffff
2008-08-27 21:50:52
pēc tā pasākuma draugs kļuva par \"bijušo\'\' ?
2008-08-27 21:51:16
nē, ne pēc tā pasākuma.... droši ne pēc tā.... man redz, tā gaume tāda \"nenoturīga\" :D
2008-08-27 21:53:15
miranda - iepatikās tev tas otrs partneris? wot intrigu uzdzini
2008-08-27 21:56:21
emmma, ne tas otrs, ne arī cits bija attiecību pārtraukšanas iemesls ;) no stress ;)
2008-08-27 21:59:03
nu tā jau ir cita lieta

2008-08-27 22:03:50
Miranda....... tu taads praatigs sievisskkis izklausies.....

....hmmmm..... ja taa iisi tev buutu jaanoformulee tas ko tu esi guvusi no taaa....... spetu pateikt..??....
2008-08-27 22:03:50
DLLM, un kam tas interesē ? D
2008-08-27 22:06:53
....miranda...... man protams....... ja reiz jautaaju....
2008-08-27 22:10:57
Speciāli DLLMam!!!

Tātad, manas pozitīvās atziņas pēc šādiem pasākumiem:

1. Pats galvenais tomēr ir seksuālās dzīves atsvaidzināšana. Notiek pavisam, kas jauns, nepiedzīvots un tā sajūta vien spēj uzvilkt.

2. Pasākuma laikā redzot, ka mīļotais mīlējas ar citu partneri, rada tādu kā greizsirdību, tas uzvelk un gribās parādīt, ka spēj arī ar citu partneri radīt sev maksimālu baudu.

3. Priekšspēles ir interesantas. Ir jau vairāk nekā divi personāži. Viss izvēršas pa tādu kā draisku party šaurā lokā.

4. Ir iespēja izjust cita ķermeni nemaz nenodarot pāri savai otrai pusei. Jaunas pozas, jaunas vēsmas. Viss notiek.

Bet ir arī savas negatīvās puses:

1. Mēs visi esam cilvēki un mēdzam slimot. Ņemoties ar citiem partneriem, it sevišķi pilnīgi svešiem ir ļoti liels risks saķert kādu triperi komplektā vai pat ko smagāku, piemēram, aids. Tāpēc pieļauju tikai ar zināmu pāri, vai vislabāk - lietojot prezervatīvus.

2. Greizsirdība. Maza greizsirdība svingojot ir veselīga. Tā uzvelk, redzot, ka partneris, lūkojoties uz Tavu ķermeni, ir pārņemts ar gribuli. Bet, ja tā pāraug nopietnā greizsirdībā, tad tas attiecības var sabojāt, nemaz nerunājot par draiskās ballītes atmosfēru. Ja jutīs, ka nespēs izturēt ,redzot kā drātējas partneris, tad nemaz nav ko domāt un organizēt svinga vakaru.

3. Iemīlēšanās. Gadās, ka šajā ballītē var satikt savu lielo mīlestību. Ne tikai notiek fizisks kontakts, bet tas pāraug garīgā un, ir vēlme tikai un vienīgi redzēt, dzirdēt un atkal no jauna izjust jauno partneri. Traģiski ir tai otrai pusei, ja viņa ir saorganizējusi šo vakaru un saprot, ka vienkārši liktenis ir atņēmis vienā mirklī otru cilvēku. Tāda dzīve.... (iesaku šādu variantu izslēgt uzreiz)

4. Seksuālā dzīve pēc svinga vakara noplok, jo mīlējoties ar citu partneri, ir nākusi apgaismība, ka Tavējais partneris nekam neder. Pēdējais mēsls mīlēšanās mākslā. Un nav pat vēlme viņu uzlabot, ir palikusi vienīgi vēlme to nomainīt.

5. Pieaicinātajiem seksuālo rotaļu partnerei ir skaistāks ķermenis nekā Tev. Tas pamatīgi var iedzīt kompleksos, redzot kā Tava otra puse ņemas gar to otru seksīgo un skaisto. Pašam, protams, ir jākopj savs ķermenis, lai tādi gadījumi neizjauktu rotaļas.

6. Viss ir noticis pilnā sparā. Arī alkohols ir mazliet lietos utt. Bet ja kopā pavadīta visa nakts, tad nākošais rīts varētu būt tāds neparasts. Dažam morālie nāk virsū, cits atkal grib visu atkārtot. Cits vispār nesaprot kāpēc ir to darījis un kauns acīs paskatīties…

P.S. var iet uzpīpēt! :D
2008-08-27 22:25:38
..... abaldjetj!!!!...... eju detalizeeti analizeet.....
2008-08-27 22:30:02
..... malacis!!!.....

.... es tev pilniigi piekriitu...... un ssai sakaraa varu dot ieteikumu....... ej uz taadiem pasaakumiem..... ne ar savu miilloto...... bet gan ar savaam labaam pazinnaam..... nav svariigi.... viiriessu vai sieviessu...... un tu izvairiisies no tevis nosauktajiem peedeejiem 5 punktiem.....


.... citaadak.... tas tiessaam abiem ir baigais paarbaudiijums...... manupraat protams ka buutiski ir cik ilgi partneri ir kopaa ...... tas buutiski speelee savu lomu.....nu un nessaubiigi kompaanija ...kuraa esat........ lai nu kaaa.... bet man nekad nav patikussi gallenieki...... tur iztruugst tas fiilinga moments....

.... nu tas taa.... dalos paardomaas.....
2008-08-27 22:40:24
DLLM, tie 5 manis pieminētie faktori neattiecās uz manu gadījumu, tos minēju kā informatīvus...

un tos pat es nenosauktu īsti par pasākumiem\'... publiskos svinga pasākumus neesmu apmeklējusi... viss ir tikai un vienīgi privāti, tāpēc varbūtība par nepatīkamajiem blakusefektiem izpaliek...
2008-08-27 22:46:32
...labs risinaajums....Miranda!!.... :irok:
2008-08-27 22:53:36
DLLM, jap... stratēģiskā plānošana reizēm nav mana vājā puse :D
2008-08-27 22:55:16