Autors Komentāri: 58
Pēc šodienas lietišķi erotiski apburošās sarunas ņēmu un aizdomājos. Kā tad īsti ir labāk nomirt vienītī vecumdienās. ( jo būsim godīgi, 90%, kas šeit atrodas tā arī nomirs ) ar atmiņām par to cik nu daudz esmu izfukājis, izfukājusi(mani izfukājuši) vai arī attiecīgi cik labas un spilgtas ir bijušas manas meitenes, puiši, kaut gan uz vienas rokas pirkstiem skaitāmi!?
2014-07-21 16:31:30
es varu pateikt tikai vienu-ja Tu mirsi lēnā nāvē,tad Tev ne da tam būs,lai par sievietēm domātu un seksu. Tu domāsi par saviem radiniekiem,par to,ka nekad tos vairs neredzēsi .Par sauli,mēnesi,kokiem,kurus neredzēsi.Vēju,kuru nejutīsi. JA mirsi mokošā nāvē,tad domāsi tikai vienu-kaut ātrāk mokas beigtos. Ja mirsi ātri,tad Tu nepaspēsi neko domāt.
2014-07-21 16:34:49
balamut - Tu esi divkosīgs maita. Šeku reku, sevi stāda tautai kā Robinu Hudu, bet pēc tam saka, ka visi pie kājas!? Esi konkrētās savās domās un izteikumos. Sievietēm patīk konkrēti vīrieši, kas ir ar savu vārdu un nostāju.
2014-07-21 17:13:47
tādi kā es,vai ne,ftw??????????????
2014-07-21 17:14:22
Jurka nu ko padarīsi, ka cilvēkam nav jūtas!? Dzīves motivācija ir pisties un lielītos par to, nožēlojami.
2014-07-21 17:15:29
Labāk lielīties ar naudu,vai ne,ftw????
2014-07-21 17:16:03
Ftw pats izdomaa titulus, klasificee riiciibu/darbiibu un tad, pats veel dod sleedzienu par taa atbilstiibiiibu vai neatb ilstiibu .......un kam - virtuaalajam personaazham (labaak paarinstaleejies) Jurka - neker krenki, Tu vareetu buut izneemums, jo.......jo......jo atshkiriibaa no visiem paareejiem virtuaalajiem subjektiem, pieliidzinu Tevi pasaku personaazham tikai veel iisti nezinu kuram vai kaadam
2014-07-21 17:21:33
Ftw - nav juutu ??? juutiigais maiguminsh ibio rio galiigi te paarvirtualizeejies, ka vairs nedali virtualitaati ar realitaati.......un juus te daudzi taadi ? Zhiznj, jobtvaju, zhestokaja shtuka
2014-07-21 17:28:01
Man jau žēl Jurkas.....nebūtu pēc dabas tāds labsirdīgs uzlaistu BB virsū vienu daiļtirsanas čempionu....viens otrs plātīzers varētu sastādīt Jurkam kompāniju....
2014-07-21 17:28:43
Lācīti, nevajag BB neko uzlaist. Esmu seksuāli apmierināta un mierīga. un pieēdusies. Vot takaja ta krasivaja žizņ.
2014-07-21 17:35:16
Balamut - Tu jau vari mest mani visos maisos pēc kārtas, sūtīt jūras skolā un darīt ko gribi, bet man nepatīk divkosīgi cilvēku, nu nepatīk. Ja esi Robins visā viņa cēlumā, tad tāds arī esi. Pis savu princesi tā, lai šļakstas uz visām pusēm, beidz dirsā, lai kļūst jauna, cīnies lai veciem cilvēkiem ir nauda, labsajūta un harmonija. Bet ja to visu darot, Tu noliec kādu par viņa esamību, par to kāds viņš ir, tad tu esi divkosīgs maita un Tevi vajadzētu nošaut. Vienkārši pie sienas un nošaut.
2014-07-21 17:38:26
Bet ja par tēmu-kkur lasīju ka precas ttikai tādēļ lai būtu kas patur roku nāves gultā gulētājam....
2014-07-21 17:39:37
ftw, veel tu nevari nomierinaaties bet, tev tas ir piedodams, jo datoriki diezgan pavirshi lasa un uztver buutiibu, kas nav saistiita ar vinu profesionaalo jomu tak teicu, ka virtuaalie subjekti ir un paliek virtuaali subjekti-un taadi mani "neskar", kas ir abnormaala atshkiriiba ar tiem, ar kuriem ir bijusi komunikaacija klaatienee (labaakajaa gadiijumaa ir padzerts kopaa shnabis) P.S. un to, tevis pasha izdomaato titulu/statusu "Robins" iebaaz sev kaut kur dzili dzili
2014-07-21 17:51:36
balamut - ja, tas bija aicinājums iedzert šnabi, tad nē paldies. Sņabi dzer tikai pēdējie alkoholiķi, man to nevajag. Skatos, ka esi iepazinies ar manu darba spektru, tas priecē. Skatos draugs, nenodzeries ar to šņabi tik daudz... jums aizbrauks, princese pametīs un nevienam vairs nebūsi vajadzīgs.
2014-07-21 17:55:02
diezgan interesanti ir palasīt jūsu komentārus par tik nopietnu tēmu.
2014-07-21 17:57:16
Bala shnabi dzer reti, bet kaartiigi taas visas bruunaas suslas (konjaku neskaitot) es dzeeru spainiem, kad biju jauns un dumsh
2014-07-21 17:57:43
Flokij, dotaa teema ne visiem liekas saistosha Piemeeram es, nepiekriitu nevienai no piedaavaatajaam teezeem, jo man domaatos par citaam veertiibaam
2014-07-21 17:59:43
Alus, alus ir spēks. Bet šeit jau visi dzērāji. Piekāš garšu, smaržu un buķeti kā tādu. Pretīgi, amorāli cilvēki nolasijušies bez jel kādām dzīve, morāles, sabiedrības normām.
2014-07-21 18:03:48
nu dzīves gala rezultāts jau nav vērtība, bet gan neizbēgams fakts. Bet esmu gatavs saderēt ka lielākā daļa cilvēku kaš šeit pret to izturās ar ironiju, vecumdienās stipri mainīsies, skries apkopt kapu kopiņas un čīkstēs par to, ka bērni reti brauc pie viņiem ciemos. Nomirt jau ir viegli...daudz grūtāk ir dzīvot tā, lai varētu nomirt bez nožēlas.
2014-07-21 18:04:34
floķi - fakts kā tāds!? Ko nozīmē nomirt bez nožēlas? Katram tas tak ir savādāk. Mums katram ir sava vērtību skala pēc kā vadamies, katrs to izkopj, maina, pilveido pa savam. Vai tad es kļūdos?
2014-07-21 18:06:41