Autors Komentāri: 59
Brīva vieta izpausties par un ap tēmu. Īsāk sakot. Šeit varat ierakstīt kāda veida kurvīšus Jūs esat devuši, saņēmuši, tajā brīdī, kad negribat vai negrib ar Jumsiem seksot!? Domāju, ka varētu arī atrasties kāda dienas pērle.
2014-09-23 07:29:28
visam dodu ar kurvi pa galvu
2014-09-23 07:36:15
Es vienmēr esmu izšļūcis kaut kā tā nemanot, pirms otrā pusē paspēj baigi sadomāties, nu, vismaz man pašam tā šķiet. Jebkurā gadījumā nekā konkrēti aprakstāma. Ā, bija reize pirms miljons gadiem, kad viena reibumā mani fiziski vilka krūmos un tiešā tekstā teica, ko vajag Tad visai tiešā tekstā arī nācās atteikt. Pēc tam izrādījās, ka tās bez ieskatīšanās manī piedevām bija bijušas derības — šī bija saderējusi, ka mani dabūs, otra bija derējusi, ka nekas nesanāks. Tad nu vilkšana uz krūmiem bija izmisuma pēdējais mēģinājums vinnēt derībās, jo visi iepriekšējie nemanāmākie centieni arī nebija vainagojušies panākumiem. Kurvītis man? Ņemot vērā, ka es diez ko nevienai virsū nemācos, tad pat nevaru iedomāties. Nu, droši vien tikai kaut kas no sērijas, kad draudzenei "galva sasāpas", tādas situācijas zināmas, bet īsti par kurvīti to laikam nesaukt, drīzāk vienošanos par citu reizi seksam. Tā ka nesanāks pastāstīt, kā es būtu atšūts.
2014-09-23 07:41:22
Sen neviens nav piesējies vai aicinājis kaut kur. nav ko atšūt un, kam atteikt. a ja par seksu..... bļin... grūti pateikt par tiem kurvīšiem... ja man nav laika vai manējam nav laika, tad nav seksa, pārsvarā laiks atrodas - kaut vai starp citām svarīgām darīšanām..vai ātri no rīta. Man galva nesāp...viņam galva nesāp...
2014-09-23 07:42:09
Mans vakardienas kurvītis bija ar tekstu "es tevi pārāk labi pazīstu". Ej nu saproti kā tas tagad domāts. Es apmēram līdzīgi kā MK, virsū nemācos un nelecu, bet kurvīšus gan esmu dalijis. Daži no tiem ir tīri, lai audzinātu citā raksturu. Tā teikt, te nu es esmu, bet nagus nost. Vēl pēdējā laikā dalu kurvīšus, ja otra puse ir reibusi. Nu nepatīk man tas viss dzērumā un ja vēl izrādās, ka beigās esi kādam par morālām pohām. Nu i nafig man to!?
2014-09-23 08:00:52
Nu, vien savulaik atkāpās pirms nonākšanas līdz kurvīšiem. Pēkšņi godīgi atzinās, ka "gribēja mani nomedīt, bet nobijās, jo saprata, ka no mednieces varētu pēkšņi kļūt par medījumu un no maniem tīkliem pēc tam netikt ārā." Tieši tā formulēja domu, ar kuru atkāpās. Tātad būs Tev vismaz viens formulējums diskusijā.
2014-09-23 08:10:02
Vēl pirms pirms 2 nedēļām dabuju atteikumu ar tekstu Bet nu atkal... dūda labāk izvēlas kniebties ar randomiem nevis ar tādiem, kas "varētu patikt" / īsāk sakot, es pēdējā laikā šokējos par to, kas notiek sieviešu galvā. /
2014-09-23 08:14:20
ķipa - "es ar tevi nekniebšos, jo tas var patikt" spēcīgs arguments
2014-09-23 08:28:13
Gribētu kādu kurvīti ar ko iet sēņot.......a to visi tikai no padomju laikiem saglabājušies. Neviens nav palicis no jauni sapītajiem , jo visi izdalīti pa labi un pa kreisi.......
2014-09-23 08:28:33
Es varu pavisam godīgi pateikt-esmu vismaz 10 reizes atteicies no intīma sakara. Goda vārds. Ir bijis tā,ka biju spiests tā darīt,jo dzimumorgāns nedarbojās. Mēs'sēdējām mašīnā,meitene bija drusku iereibusi. Sākām skūpstīties. Pēc tam viņa ierāpās man klēpī. Sēdējām runājām,bučojāmies,pēc brīža ,nezinu kāpēc,novilku viņai jaku,tad krūšturi. Skūpstīju krūtis,glāstīju muguru u.t.t. Pēc tam rokas palaidu arī zemāk,bet iekšā zem biksēm neliku. Viņai melnas bikses bija,nu līdzīgas uzvalka biksēm ,nezinu,kā tās sauc. Es caur biksēm glāstīju viņas bikšupriekšu. Viņa gan jau domāja,ka esu jocīgs,jo pats nevelku drēbes nost. Viņa sniedzās pie manas bikšu priekšas,bet es ar roku tā lēnām atgrūdu,jo man bija kauns,ka loceklis ir pilnīgi nekāds,vnk miera stāvoklī. Tad man uznāca dusmas,es vnk neturpināju neko darīt. Pārsēdināju viņu blakus un klusēju. Beigās atzinos,ka man nedarbojas dzimumorgāns. Es pats nesaprotu,kāpēc sāku glāstīt viņu u.t.t.,ja pats zināju,ka neesmu spējīgs neko izdarīt. Tas bija muļķīgs gājiens.
2014-09-23 08:33:55
Jurka, a uz ko tev vispār stāv? Nu, uz konkrēta tipa sievietēm.....vai, varbūt, kad kokā redzi dzeni, vai zebieksti vai lēnām tipinošu ezi?
2014-09-23 08:36:57
"es ar tevi nekniebšos, jo tas var patikt" ir pavisam reāls arguments, jo vispār es kopš bērnības esmu uzskatījis, ka sekss var izraisīt atkarību, tādu pašu kā narkotikas. Tāpēc ir risks izvēlēties ne tādu seksu, kā pašam gribētos t.i. ar noslieci uz atkarību vai bez. Kad esi pie kā laba ticis, tad ar sliktāku vēlāk ir baigi grūti samierināties, jāpaiet daudz laikam. Attiecīgi tāpēc topā ir viduvējs sekss, jo īpaši vienas nakts sakaros.
2014-09-23 08:38:11
bija reiz tā-bārā man meitene ļoti uzmanību pievērsa. Amzierējās u.t.t. Pēc ta piedzērās. Viņa no citas pilsētas pie draudzenes ciemos atbrauca. Pēc brīža izsauca mani ārā. Aizgāja aiz ēkas stūra un novilka jostu. Viņai bija dzeltena kleita,kurai ap vidukli resna josta aplikta. Pateica,lai aplieku jostu viņai apkārt. Es sāku likt to jostu,tad šī pagrāba manas plaukstas un spieda sev klāt. Toreiz teica vairākas reizes-pieskaries man! Pieskaries man. Es to nedarīju,jo baidījos.
2014-09-23 08:39:06
Balamut, viņš te nesen vienu dienu vairākkārt mēģināja seksu ar savu auto, bet cilvēki esot patraucējuši.
2014-09-23 08:39:06
Bija arī tā,ka zvanīja pa teledfonu un teica-atbrauc,es Tev uztaisīšu minetu. Es zvēru,ka viss,ko rakstu ir patiesība. Es tēloju nepieejamu,bet patiesībā visu laiku baidījos. Cik reizes nav saukušas it kā uz kafiju,es nekad negāju,jo zināju,ka seksu grib.
2014-09-23 08:41:07
Nabaga auto.....palika bešā.....
2014-09-23 08:42:07
Balamuts,nu ir jau reizes,kad stāv.Lejā ir salons,kurā strādā gaļīga sieviete. Man gribētos viņu pataustīt. Bet es zinu,ka sekss nevarētu tā īsti sanākt,jo dzimumorgāns kaut kāds galīgi nekāds. Uz muguras guļoti vispār kā lupata . Kaut kas īsti nav kārtībā. Bet mani tas neuztrauc,jo pa lielam man sekss liekas pretīgs. Nu nevaru es gulēt ar cilvēkiem pēc pāris redzētām filmām pa nat.geo!
2014-09-23 08:44:43
Balamuts,automašīnai ir 1izpūtējs ar 2 izejām/ Redzēsi,ka kādu dienu es pārgulēšu. Būs pierādījumi.
2014-09-23 08:45:22
Šodien laukā auksti.......gribu siltumu
2014-09-23 08:47:43
Būtu interesanti paklausīties visu sakāmo/dzirdamo, ja vīriešu un sieviešu dzimumorgāni mācētu runāt.......
2014-09-23 08:56:31