Autors Komentāri: 191
Sāksim ar to, ka katrā dzimumā ir lohi, kas nespēj par sevi pat parūpēties, bet mēs šoreiz ne par tiem. Mēs runājam par ticībām un kustībām. p.s. vispār dzīvē neesmu saticis nevienu šovinistu. nu tādu, kas līdz galam šovinists. Bet sievietes par vienlīdzību cīnās tikai tik ilgi, kamēr tas ir izdevīgi viņām. Kad viņām noliek pretargumentu tā ir psc.
2016-02-22 16:14:05
Kāpēc šo vienlīdzību vīrieši aizmirst pie šķiršanās, kad jāaudzina bērni?
2016-02-22 16:14:20
Elpasik,nebļauj Gribiu būšu Tava feministe???
2016-02-22 16:14:46
Kāpēc šo vienlīdzību vīrieši aizmirst pie šķiršanās, kad jāaudzina bērni? (c) Aņķīt,precīzi Protams,ne visi ir tādi,bet tiešām,lielākā daļa Tik viss kaut kā mainās vecim,kad viņam ir tā otra/jauna ģimene utt.,turklāt sievietei nekas nemainās
2016-02-22 16:16:12
tālāk... Šovinisms – neiecietība un nicinājums pret citām tautām un nācijām, prasība pēc īpašām tiesībām un privilēģijām savai nācijai uz cittautiešu interešu rēķina. ftw... te nu es nesaprotu, kur te ir tevis paceltais jautājums par sieviešu nespēju uzņemties atbildību... varbūt tu nojuki terminos, jeb vnk velc paralēles?
2016-02-22 16:19:10
Elpaso, Tu šķetini teoriju, bet ftw mūžīgā sāpe no tā nemainīsies. Par to, ka sieviete arī var darīt lietas.
2016-02-22 16:19:15
Anna - kāds sakars ar atbildību? Abi dzimumi gaužām labi grib izvairīties no atbildības. Un par bērnu audzināšanu. Esmu redzējis, ka tēvs neliekas ne zinis, esmu redzējis, ka māte neliekas ne zinis. Agrākos gados man bija gana daudz draugi, paziņas, kas bija bāreņi. Takā nu nevajag man teikt, ka visi vecāki ir psc saldie. Kas attiecas, kāpēc tēvi neaudzina bērnus? Biežāk būs fakts, ka māte grib audzināt bērnus, bet ex vīrs(bērnu tēvs) par to vienkārši maksā un bērnus var satikt labi ja pāris reizes gadā. Tīri mans dzīves novērojums un redzējums: 1)Sievietes vairāk iesūkā augstos amatos, jo ir pārāk emocionālas. Viņas var tur pastāvēt un būt funkcionālas, bet viņu lēmumu pieņemšana bieži vien būs haotiska un uz emociju pamata. 2) Sievietes grib vienlīdzību tikai sev vēlamos aspektos, bet ļoti bieži aizmirst to, ka māte daba to jau sākotnēji nav paredzējusi, ka sieviete un vīrietis var būt vienlīdzīgi.
2016-02-22 16:21:13
annuška, pareiz.. jātiek galā ar teoriju.. a to sanāk mūžīgais: "durak, sam durak"
2016-02-22 16:22:04
anna - man nav sāpe. Es te vienkārši uzduros uz tekstiem, ka mūsdienās populāri ir pieminēt feminisma kustības un tā mērķi attdarīt vīrietim un visiem sliktajiem. Cīņā ar to, lai sievietēm būtu tiesības. Bļa, tak viņām jau ir vairāk bonusu un tiesību nekā vīrietim.
2016-02-22 16:23:57
Elpaso,tagad Tu man galīgi sajauci prātu ar to šovinismu un Ftw sāpi
2016-02-22 16:24:20
els - var jau būt es kļūdos, bet vai tad šovinisms arī nav tad, ja vīrietis sievietei pasaka stāvēt pie plīts un nekam citam tu nederi?
2016-02-22 16:24:43
Ftw,nu nosauc man tos bonusus Man,ko pļa MR laikā drīkst neiet uz darbu,vai ko?
2016-02-22 16:25:10
ftw...nedramatizē, paskaties LV statistiku par vientuļajām mātēm, kurām nemaksā alimentus nemaz nerunājot par jebkādu citu uzmanību. Tavi pāris piemēri nav salīdzināmi.
2016-02-22 16:25:39
Statistika ir briesmīga,turklāt vēl speciāli nestrādā oficiāli,lai nebūtu jāmaksā alimenti
2016-02-22 16:26:56
kiska, aizmirsti par šovinismu.. tur ftw ierāva zarā... šamais ir nesaprašanā par feminisma karagājiena panākumiem... redz- vīrieši taisa ēst kā mammas, bet sievietes dzer vodku kā vīrieši... paralēles velkot ar islamu eiropā- ak mēs nabadziņi, cik mums te grūti, mums ir tik maz mošejas, mēs nevaram veikt savus ticību rituālus utt... āzija vienmēr ir bijusi islama zeme, bet eiropa - kristietisma zeme.. no sen seniem laikiem... un kas tagad notiek eiropā...??? man domāt, ka ftw cepas par ko tādu...
2016-02-22 16:29:15
anna - un aizej paprasi tām mātēm vai viņas būtu gatavas maksāt tēvam audzināšanas naudu un atstāt bērnus pie tēva? Man arī būtu skumīgi dot naudu, ja es savu sīci varu satikt tikai reizi mēnesī, kad iedodu dūdai naudu. Jo viņai tak jauna dzīve un jauns jāklis. Par šito daudz gadus atpakaļ bija raidījums pa TV. Ja nemaldos bez tabu vai kāds cits raidījums uzdeva šo jautājumu. Teju visas teica, ka savus bērnus negribētu atdot audzināšanā, jo tā nevēlas. Denish - sāksim ar tavu ikdienu. Dāmām dzeramie bārā mēdz būt pa brīvu, ieeja pa brīvu, kamēr vīrietim par to visu jāmaksā. Un vēl!? Daža laba uzskata, ka vīrietim jāmaksā par visiem viņas dzeramajiem.
2016-02-22 16:29:31
Perdel,a Tu paņem kādeeiz un iznesā,dzemdē bērnu,tad parunāsim.
2016-02-22 16:31:17
Elpasik,nu Ftw vispār skatos,ka runā par lietām,ko īsti pats nezin Ftw,paskaties vēl tos gudros raidījumus Pļa,padomā loģiski,tagad vientuļās mātes ir vecumā no 16-30,Tu domā,ka viņas nebūtu ar mieru dot bērnu tēvam?Domā,ka viņas negrib izklaidēties,atpūsties? Jā,ok es nebūtu ar mieru atdot savu bērnu pavisam,bet sadalīt audzināšanas laiku pusi uz pusi,jā pilnīgi ar mieru! Tu domā,ka mēs negribam,lai tajā 1.septembrī un Z-svētku pasākumos būtu tie abi vecāki tam bērnam Nezinu,man neviens neko nesauc,es pati parasti sevi piedzirdu
2016-02-22 16:36:07
Denish tā esi tu kas neko nezin, bet viedoklis ir.
2016-02-22 16:43:55
pl a, jūs tagad esat jau sapinušies mūžigajā problēmā- alimenti, laulības šķiršana utt.... tas ir never ending story... taisnība nav nevienam... un tam nav pilnīgi nekāda sakara ar feminismu, šovinismu, onānismu un attīstītu kapitālismu... turpiniet viens otru lamāt, jo VISI VĪRIEŠI IR CŪKAS un VISAS SIEVIETES IR MAUKAS... (vai ne ftw?)...
2016-02-22 16:46:08