Autors Komentāri: 644
Vakar pie vīna vakara, sēdējām un sprediķojām kā bija kad bija. Kā ir šobrīd un kāpēc ir tā kā ir. Es atceros tos laikus, kad es te parādijus. Arī toreiz bija beztēma un spams. Arī toreiz bija naidošanās, kašķi un berzēšanās, bija privāto problēmu risināšana forumā. Kas te tik nebija. Bet pienāca tie brīži, kad tika atvērta kāda tēma, kur pat varēja parunāties. Kur cilvēki spēja apmainīties konstruktīviem viedokļiem. Subjektīviem, objektīviem skatījumiem uz lietām. Bija pieredzes apmaiņa, bija domu apmaiņa un sapņu iztirzāšana. Eh, good old times. Toreiz cilvēki bija vairāk tendēti uz psiholoģiskajiem portretiem, kas tika attiecināti uz kādu konkrētu cilvēku. Cilvēki interesanti provocāje cilvēkus, lai tikai spētu izsecināt par otru ko gribējās. Saucamie "mind games". Man pašam tā bija ikdiena šeit. Provocēt, taisīt tēmas, kur es pirms atvēru tēmu, jau biju iedomājies, ko kurš un kā atbildēs. Kurš piedalīsies diskusijā un kurš nē. Agrāk šejienes iedzīvotājus tiešām varēja nosaukt par indivīdiem. Personībām! Šobrīd tāda sajūta, ka vienkārša pelēkā masa saplūdusi kopā un tāds bariņš aitu vien ir. Spilgtākie tēli, kas man palikuši atmiņā. Fantasea - cilvēks ar smadzeni, kas sniedzas tālāk kā šeit visu smadzenes kopā šobrīd. Apbrīnojama persona. Psiholoģijas karaliene. DLLM - omulīgais onka, kurš bja horny as fuck, bet bija interesanti viņu palasīt. Dullā Paulīne ( rincene ) - babene ar pautiem un cilvēks ar pieredzi, bet kas nebaidījās arī baudīt dzīvi. Psiholoģiskie portreti bija viņas ikdiena. Bronza - mans elks. Kaimiņmeita - bija inčīgi papļāpāt, žēl ka toreiz nesabīdijām kniebienu. Susex - mans pirmais soulmate iekš seksam.lv ;) B52 - cilvēks ar saviem tarakāniem galvā, bet ļoti intersants cilvēks un gudrs ar bija. Elpaso - šis tārps gan nekur tālu nav ticis. Savā laikā bija uzmeties par manu papuci un bija gatavs mani ievest pieaugušo pasaulē, kur valda jebatorija. Kamiks - agrāk mums gan bija ļoti daudz nesaskaņu. četvergs - ļoti līdzīgs kamikam, arī dirsīgs onka bija, bet nu nebija peļams. Sv. Rakars - eh, dāmas par viņu slapināja. Dzīvē gan viņš nebija nekāds skaistulis, bet ar runas veidu utt spēja aizvilināt pat uzticamākās dāmas no kungiem. Olsena - labākā zadņica seksam.lv. Viens no cilvēkiem ar kuru es uzturu kontaktu jau gadu gadiem, kaut arī nav šeit. Enša - nu jo vienkārši Enša. Jurka - savā ziņā apbrīnojami kā cilvēks savu "raksturu" spēj noturēt gadiem. Gan jau kādu esmu aizmirsis, piemirsis, palūgšu neapvainoties. Bet rodas jautājums. Vai kādreiz šī bedre spētu būt kaut uz pusi tik sakarīga kā bija agrāk? Un vai veco atgriezšanās, kas protams ir tikai sapņi un fantāzijas, kaut ko spētu izmainīt?
2016-07-14 10:19:49
Люди никогда не довольны настоящим и, по опыту имея мало надежды на будущее, украшают невозвратимое минувшее всеми цветами своего воображения.(c)
2016-07-14 10:29:38
Un pirmais teksts no denišas, random copy/paste. Perfekti.
2016-07-14 10:31:10
Apbrīnoju visus,kas saukā šo vietu par bedri utt.,bet tik un tā te sēž!
2016-07-14 10:34:37
Galvenais, no cilvēka, kuru Tu šeit vismazāk vēlies redzēt. Man visvairāk Paulīnes trūkst. Bet arī viņa forumā neko mainīt nevarētu, ji šeit ir pārāk daudz idiotu, taču privāti komunicēt var arī citur. Bet par pautiem - tos es netiku manījis.
2016-07-14 10:35:57
Tā,kā bija agrāk, vairs nebūs nekad, jo : - komunikatīvais aplis ar "pamatforumistiem" ir metis riņķi neskaitāmas reizes, tāpēc, nekādu idejisko/intelektuālo novatorismu nebūs. - mainījušiess sociālie stāvokļi/uzskati/vērtības. - ir mainījies laiks pats par sevi..........ieskaitot tehnoloģisko mobilitāti utt. Prieks par visiem, kas spējuši savā starpā saglabāt to labo un pozitīvo, kas-kam, bija toreiz un, joprojām!
2016-07-14 10:39:46
Ē, ftw, a tu nevienu negribi šodien apsveikt?
2016-07-14 10:44:52
Balamut - kādā sakarā? Dzimumdienas it kā nav un vārda diena ar. p.s. ups, iegāju draugos, toč derētu apsveikt.
2016-07-14 10:47:15
Ja, nu, ja tu tā saki
2016-07-14 10:47:59
Jā, sapratu atšķirību starp agrāk un tagad - agrāk bija intriga, daudz nezināmā......tagad, visiem viss skaidrs no pusvārda.
2016-07-14 11:01:34
Rincene jau sen pārdota. nebūs te vairs.
2016-07-14 11:01:36
Sīkais,kas bija četvergs?Tas ar mocīti?
2016-07-14 11:02:55
Žorik, bronzes arī nebūs.
2016-07-14 11:03:18
Sīkais,galvenās lomas varoni esi piemirsis,Aivariņu...
2016-07-14 11:05:28
Ftw, malacis
2016-07-14 11:06:53
Četvergs, ceturtdiena. Un jā, tas pats ar mocīti.
2016-07-14 11:07:46
Balalaikin, apsveic no manis manu mīļumu, ok? Es pats nevaru.
2016-07-14 11:07:56
Jurka
2016-07-14 11:08:22
Vai tik tagad lielākā daļa nerakņājās arhīvos lai vēl kādu identificētu
2016-07-14 11:08:22
Ftw, vot, malacis, vīrieti! Agrāk nebija tik daudz apzelēts, laika robs un zobs dara savu. Kādreiz bija spami, čati utml. , bet vismaz par tēmu tika runātas vairākas lapas (un tad jau bauroja, ka par maz, tagad tā būtu ekstra ). Tagad jau pirmais posts 99,9 % ir spams.
2016-07-14 11:10:21