Autors Komentāri: 508
Eh, pēdējā laika notikumi un sarunas ar apkārtējiem un arī pēc šodienas sarunas ar trīs sievišķim vēl jo vairāk lika aizdomāties par šo tēmu. Par to cik kropla ir palikusi savstarpējā saskarsme starp cilvēkiem un cik ļoti pie tā ir vainīgs internets un visa veida aplikācijas, kas to kropļo ar vien vairāk un vairāk. Internets pēc definīcijas ir toksiska vieta, kur vairāk vai mazāk visi lēkā augstāk par savu dirsu, uzsituši savu "virtuālo latiņu" augstāk nekā paši spējīgi uzspļaut. Un ja godīgi, tad bail iedomāties, kas notiks tālāk. Mūsdienās cilvēki ārpus interneta praktiski vispār neiepazīstas, pat mana māte, kurai ir 50+ sen jau nevienu nav satikusi ārpus interneta dzīlēm. Tā nav tikai jaunatne, mileniali vai saucat kā gribat. Nē... tā ir visa pasaule. Un tā saskarsme ir kropla, jo internetā visi no sevīm tēlo kaut ko. Kāds princesi, kāds ņedavalku, kāds ciema lielāko gaili. Kaut gan patiesībā tam nav seguma. Patiesība ir daudz skarbāka. Internets atļauj izpušķot savu tēlu, kamēr dzīvē bieži vien ir redzams viss ātri un vienkārši. Kā piemērs, sēžot pie ugunskura bariņā, sākot runāt par kaut kādu tēmu, būs vienmēr kāds kas mēģinās kaut ko stulbu ietapināt un izbļaut viss skaļāk, kam patiesībā nebūs ko teikt. Tāds arī ir vidējais cilvēks internetā. Tomēr pie šādas sarunas, kopistiskas spriedelēšanas var atlasīt cilvēku, kura domā, izteikumā un sevis interpritācijā par tēmu ir vērts ieklausīties, iespējams, pavilkt uz zoba, iespējams likt pretī argumentāciju un izveidot konstruktīvu sarunu risinot interesi vienam pret otru. Ne vienmēr tā notiek, bet tomēr, šāda komunikācija ir daudz veselīgāka nekā internets un "aci pret aci" saruna, kas ir gaužām pliekana un bieži vien bezjēdzīga. Ir sūda čupā jāmeklē viena pērle, kas būs to vērta... Internets ir toksiska vieta priekš cilvēka, jo tālāk jo trakāk. Visi tinderi, tautas, šminderi, grainderi un tas pats seksam.lv, facebook utt ir vienā maisā metami. Neatkarīgi kur atrodies... Visi skrūvē sev cenu bez pamata, visi "notraipa" emocionālo pusi un cilvēks paliek par zvēru, kas meklē tikai gaļu. p.s. un jā, es pat zinu visu, ko šeit teiks... eh, kāds dabuja kurvīti, kādam ir sāpe utt... nope, could not give a single fuck. Vienkārši pēdējā nedēļās par šo ir tiešām daudz sanācis aizdomāties un klausīties no visiem dzimumiem un savas pieredzes. Nav sāpe ir tikai doma, kaut kur ap kaut ko... Jūs maz atceraties kā tas bija?
2020-08-25 15:50:20
Pasniedz vimpeli! Bēdīgi ir tad, ja tiekas un kefenē vēl telefonā sēž Nē velti ir tā, ka bieži cilvēki nespēj realitātē komunicēt.
2020-08-25 15:58:18
Kad 5/10 meiča uzvēdās, kā 10/10, liek aizdomāties par to, kas īsti notiek. Bet pie visa ir vainīgi vīrieši. Sievietei, kā tādai ir grūti dabūt uzmanības apliecinājumus dzīvē, ieejot iepazīšanās portālos, viņa tiek bombardēta ar uzmanības apliecinājumiem, visi viņu grib. Līdz ar to viņai sakāpj galvā, un smagi. Vēlviena problēma ar internetu, ir grūti atrast ilgstošas, un stabilas attiecības, jo kāpēc tev risināt problēmas attiecībās, ja var atkal ieinstalēt Tinderi, un atrast jaunu partneri.
2020-08-25 15:58:50
vetrof, un kad bikšainais - 1/10 uzvedās 10/10 tas ir ok like
2020-08-25 16:02:00
Esmu atradis(beidzot) bez ineta starpniecības, to ko meklēju te gadiem un tagad saprotu, ka viss šis ir bezjēdzīgi, tukšs pasākums kā visur Ārpusē, ir īstā dzīve ....domājot par savstarpējām attiecībām, cilvēcīgumu, emocijām u.t.t, šī nav īstā vieta, kur to dabūt visu kopā, atsevišķi jā...bet ne kopā
2020-08-25 16:07:22
Internetā atradu sevi un iemīlējos.
2020-08-25 16:12:07
100% true!
2020-08-25 16:17:43
1ais, var atrast, man ļoti daudzi pazīstami kuri iepazinušies internetā, es pat teiktu 80% ! Viena no lielākajām problēmām, ko es redzu internetā, ir parāk garas sarakstes. Vot pačatoji pāris stundas, un aidā uz randiņu. Savādāk pārāk ilga sarakste noved pie nepareiziem iespaidiem, un bez emocijām.
2020-08-25 16:20:17
No sākuma vajag nopisties un tad runāt.
2020-08-25 16:22:25
Par garām sarakstēm nepiekritīšu. Kāds tās uzskata par bezjēdzīgām, bet cits par nepieciešamību, lai kaut nedaudz iepazītu otru cilvēku. Tas, vai rakstītais atbilst patiesībai, jau ir cits jautājums. Katram savs, un vienas patiesības nav.
2020-08-25 16:24:23
Atsaldētais, sarakste kurā neredzi otra cilvēka emocijas, un reakciju, ir bezjēdzīga. Pilnībā bezjēdzīga. Vot bija man viena meiča pāris gadus atpakaļ, Tinderī 3 mēnešus nočatojām, par visu ibio, pilnībā visu....satikāmies, un tā arī aizgājām savu ceļu. Viens ir priekštats, kā tu domā, kā cilvēks reaģē, bet dzīvē....vis ir savādāk. Kaut vai ibio acīs pastīties
2020-08-25 16:27:32
Kā jau teicu, katram ir sava uztvere, ko ir veidojusi pieredze. Kas der vienam, citam ir pilnīgs mēsls. Manā pieredzē garas sarakstes ir gan izvērtušās par kaut ko vairāk, gan palikušas tikai par rakstisku saziņu gan manis, gan sievietes dēļ, tā ka nekas nav viennozīmīgs.
2020-08-25 16:31:33
...visiem tāda pieredze, tinderos un i- etā a sēž un gaudo te un tāpat, ka viņas maitas, a paši forši
2020-08-25 16:42:11
Man sen tāda neta dzīve neinteresē ... un pisties ne tik. Patīk dauzīties ... padirsties.
2020-08-25 16:48:00
Labāk vēlāk šo saprast nekā nekad. Jo patīk pisties visos caurumiņos. gdance:
2020-08-25 17:02:23
Atsaldetais Tīmeklis ir kā saziņuas un komunikācijas platforma. Kā to izmantosim tā arī būs. Ja cilvēks nespēj cienīt pats sevi tad viņš necienīs arī citus!
2020-08-25 17:07:43
Ja uz katru "čaukaietkodari" skrietu randiņoties, tad strādāt nebūtu laika.. BET- ir kaut kāds sarakstes limits, pēc kura tā kļūst bezjēdzīga...
2020-08-25 17:08:04
Wtf no gribējies. Melleni pat grib.
2020-08-25 17:12:11
Es arī neskrienu, uz ''katras čau-kāiet-kodari'' piša-randiņu. Kā saka visu pasauli jau ne
2020-08-25 17:12:30
Par garu intro teksts Bet nu tāds jau ir tas internets
2020-08-25 17:13:56