izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 118

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 2516
Sveiki nakarejki

Gribēju apjautāties, kur ir robeža starp neķītriem jokiem un piedāvājumiem līdz tas viss pārtop par aizvainojumu!? Ir sagadijies tā, ka joki, joki un pēkšņi sejas izteiksme mainās un saproti, ka ir bijis kaut kas pāršauts pār strīpu... vai arī trāpīts pa sāpīgu vietu! Tad nu kur ir apmēram tā Jūsu līnija un cik personiski atļaujiet par sevīm pasmiet citiem un kāda tipāža piedāvājumus atļaujiet izteikt? Un vai tiešām ļoti liela ietekme ir tam, kas to saka nevis kā to saka?

erased

38 Vīr.

user
Postu skaits:
Divi dazadi civeeki var vienu lietu pasniegt pat galeejiibaasno +&-

erased

Siev.

user
Postu skaits: 328

erased

Vīr.

user
kaimiņien .... ej privāto izlasi...

erased

39 Siev.

user
Postu skaits:
aj, nu, tas tak atkarīgs no katra gadījuma individuāli... nav te vispārīgas atbildes.

erased

35 Vīr.

user
Postu skaits: 58
vis atkarigs no garstavakola un blakus faktoriem, katru dienu tas slieksnis ir savadaks.

user
Postu skaits:
Ir ļoti svarīgi, kā to saka.. un protams kas Manējie cilvēki tomēr var atļauties man teikt daudz vairāk... jo es viņus pazīstu un zinu,kādā tonī un ko viņi domā.. kaut arī melnais humoriņš !!

Bet nu robežas atšķiras.. nav noteiktas tēmas par ko ar mani nevar jokot.. svarīgi tomēr ir kā to pasniedz

erased

Siev.

user
Postu skaits: 328
ftw... jau izburtoju.... raxti atri atpakal.. man nav daudz laika atlicis.... /sez i-neta zale/....

erased

Siev.

user
Postu skaits: 72
Ensha

Es tagad esmu tava jaunā draudzene-tā kā, ja tu dzirdi, kad es par tevi jokoju,tad neņem pierē-tas ir ļoti labdabīgi Tikai melni

erased

Siev.

user
Postu skaits: 6
Vispaar jau taa ir,ka atgariigs no daudz kaa un taa noteikti to nevar atbildeet
Piekriitu Enshai

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 1147
esnha- zhopele...

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 1147
var arii latviski- ensha dirshe

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 109
kad...paršauj..pār..strīpu......esmu gatavs ierakt stāvus zeme.... šitā te ar kuvaldu pa galvu....

erased

Vīr.

user
baker - a, nav bijis, kas pats pāršauj pār strīpu... nu toč smiekli, smiekli un pēkšni obižinka un viss bazars beidzies!

erased

Vīr.

user
ftw..... es varu ironizet......bet nekad..nemaisos...divu...cilvēku....kopēja...publiska...sarakstē....!!! bet..šitais...jau...tirliņs...pārak...bezskaunīgs...!!!

erased

Vīr.

user
Kas, kur kad?

erased

Vīr.

user
ftw.....nu Tev taču blonda galva nav....!!!visu labi saproti....un tas jau neattiecās..uz tevīm.....bet uz moon....

erased

Vīr.

user
Es domāju vispār par bazaru vokazalu starp sievieti un vīrieti un pa neķītriem jokiem! Man sanāk vienkārši bieži pāršaut pār strīpu...

erased

Vīr.

user
ftw..... tas nu vecīt...paliek..uz tavas sirdsapziņas....cik lielu robežu māki..novilkt...

erased

Vīr.

user
a, vot laikam nemāku... Vai arī viņām ar humoru nav kā nākas...
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2020. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.110 seconds.