izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 118

erased

Siev.

user
Postu skaits: 1382
Tākā es ar svešiem nejokoju, savējie jau ir pieraduši, ka es ir izvirtusi rupekle, kam ļoti patīk melnais humors... Ja nu kāds tomēr sapūšās, arī ar to ļoti viegli tieku galā... Tākā ienaidnieku dēļ mana humoriņa man nav...

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 109
ftw....kas ir....vecīt...sirdsapziņa...moka...???
Kjirsiic....mīli...mello.humoresku...???

erased

Siev.

user
bakerman- es skaidrā nesaprotu tavu jautājumu...

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 2516
Nē... sirdspaziņu nemoka točna... Bet nu ir sanācis nošaut greizi! Un sanāk vēl joprojām!

erased

Vīr.

user
Kjirsiic ierausim...pa sotakam....tad humoru...rausim...

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 1027
robeezja liidz aizkar cilveeka personiigo ego

erased

Siev.

user
oij jā, šon tak 5diena... bradāšu pa ķiršu lauku!
bakerman- kādu sotaku?! tā tik mutes smērēšana... ...vismaz ar kādiem 3 sotaciņiem... zin kā... za paņimaņie...

erased

Vīr.

user
badričkom...

erased

Vīr.

user
toč šodien piekdiena.....Kjirsiic.....pēc..tam...nebūs...???a ti meņja ..uzvažaješ....

erased

Vīr.

user
bakerman - tā ir debīlākā frāze, ko dzerumā var parasti bieži dzirdēt no kāda...

erased

Siev.

user
es savā kompānijā šitādas frāzes nedzirdu... jūs ar kādiem pufaik cilvēkiem tusējat...?!

erased

Vīr.

user
Nu nevar jau visu laiku vienā kompaškā dzert... tad daudz, ko var nedzirdēt pa visu mūžu!!!

erased

Vīr.

user
es tāpēc...jautāju...ka..ir jūsu kompānījās...???Kjirsiic....es.tāds...svētdienas..dzērajs...reizi......trijos mēnešos..pieleju mūli.....un eju čučāt....

erased

Siev.

user
ftw- man tās kompaškas i dažādas, bet laikam neviena nav tik izglītota un apdāvināta, lai kko tik gudru un ģeniālu teiktu... toties šovakar es varēšu paspīdēt!

erased

Vīr.

user
Kur tad Tu tā spīdēsi.... par fanariku piestrādāsi?

Nu mazums ir dzirdēts, ka atsakās dzert un saka, ka pietiek!!! Ti čo menja neuvažaesh??? Davaj vipjem esho....

erased

Vīr.

user
ar Jums ir jautri..bez Jums vēl jautrāk....

erased

Vīr.

user
Nu piedzerties un aiziet gulēt tā visi dara... tikai viens ātrāk viens ilgāk paliek nomodā un vairāk sūdus sataisa!

erased

Siev.

user
ftw- a es nekad neatsaku, man drīzāk teiktu, nedzer, a to atkal uz veikalu jāiet...

erased

Vīr.

user
Nu tas laikam tapēc, ka man 3x0.5 alutiņu un jau varu iet sienas stumdīt bez maz vai...

erased

Siev.

user
ftw- tu gan lēts prieks! ehhh... es gan aliņu nedrīkstu tempt vairs litrāžām... tāpēc tagad to aizvietoju ar šņabi... light ! Ķip diētisko!

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2021. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.060 seconds.