izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 191

ftw

33 Pāris

user
Slieka
Postu skaits: 6216
Kaut kā vai nu šodien un vispār pēdējā laikā uzduros uz tādiem rakstiem, saukļiem vai tiešām šodienas popkultūras topā ir feminisms? Es protams saprotu, ka tur sievietes cenšas izsist savas tiesības, bet atbildību negrib uzņemties. Ir gatavas tiesāties ar visiem nesaprotot tam jēgu. Tak lai jau plosās, bet kāpēc feminismu šodien var skaļi izkliegt uz visiem stūriem un viņas uztver kā kaut kādas cīnītājs par "labo", kamēr šovinisms ir pretīgs un amorāls?

Es protams par šīm visam lietām neesmu studējis un dziļas grāmatas lasīt, bet cik zinu, tad lielos vilcienos tas ir viens un tas pats tikai mainās dzimums.

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 2610
tu labak sanjemies,un nefantaze

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 4838
Ko tu vari kā tāda bāba pļāpāt??

erased

31 Siev.

user
I'm a freak bitch baby!
Postu skaits: 6872
Ftw,es nesaprotu,par ko tagad cepiens?

Elpaso

Atkal neko nesaprotu

ftw

33 Pāris

user
Slieka
Nav cepiens. Vienkārši aizdomājos par to, kā sievietes ir dumb as fuck. Nu vismaz tās, kas ir feministes jau nu toč.

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 3429
Un ko tev tas dos kad izstudēsi.....

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 11190
kiska, ko tu nesaproti?

ftw

33 Pāris

user
Slieka
a, viņa vispār neko nesaprot.

erased

Siev.

user
Postu skaits: 5551
Tak, kura dāma Tev šodien pret spalvu paglaudīja?

erased

31 Siev.

user
I'm a freak bitch baby!
Elpaso-nesaprotu,to gudro Ftw tekstu var man tulkojumu prastā lauku slengā

erased

Vīr.

user
ftw.. izskaidro denizķai svešvārdu nozīmi.. sapratīs, viņa vispār ir apķērīga...

ftw

33 Pāris

user
Slieka
Nav man spalvas. Viss smuki noskūts.

lariska - čābīgi tev.

erased

31 Siev.

user
I'm a freak bitch baby!
Ftw,kādas tiesības gribam mēs izsist un par ko atbildību mēs neuzņemamies,a ko???

Atkarībā par ko tiesāties-ja ņem vērā,ka jūs esat loxi un neprotat pa labam vienoties,tad nekas cits neatliek,ka iet un tiesāties,jo ne vienmēr pietiek,ka jums uzšauj pa galvu-pļek,pļek

erased

Siev.

user
Postu skaits: 5551
Nu labi, tad jau būs kaut ko sagrābusi. Bet dzīvē viss ir labi, ja saņem pēc nopelniem, neatkarīgi no visiem citiem svešvārdiem

erased

Vīr.

user

Tā, denižka, sāksim ar termina tulkojumu - hypocrite nozīmē liekulis .
tātad ftw ir domājis liekuļošanu...

ftw

33 Pāris

user
Slieka
Liekulība ir tā, ka sievietes domā( ne visas), ka feminisms ir pozitīvs un labs un cīnās par taisnību. Kamēr šovinisms ir pretīgs un vispār fubla. At the end of the day, abi ir pilnīgi vienādi un nav nekādas starpības.

erased

31 Siev.

user
I'm a freak bitch baby!
Tak lai jau plosās, bet kāpēc feminismu šodien var skaļi izkliegt uz visiem stūriem un viņas uztver kā kaut kādas cīnītājs par "labo", kamēr šovinisms ir pretīgs un amorāls? (c)

Tāpēc,ka mēs skaitāmies tjipa vājais dzimums atšķirībā no jums Un,lielākai daļai bibju,kad kļūst par grūtu visam atmet ar roku un padodās,a sievišķi tādi naF

Tak lielākā daļā veču nevar uzņemties atbildību par suni,kur nu vēl ko vairāk no jums prasīt

Protams,ne visi ir ņerkstuļi un ņuņas,bet pārsvarā normālie arī ir tie,kam blakus ir tāda feministe,kuras Tev tik ļoti besī Ftw

erased

Vīr.

user
tālāk viņš pieminēja feminismu.. to tak tu zini.. ka sievietēm ir vienādas tiesības ar vīriešiem... cīņu par to sāka Klāra Cetkina un Roza Luksemburga labu laiku atpakaļ.. tagad runāju no atmiņas, ja kādu interesē precīzi gadi, uzvārdi un notikumi, tad prasiet mātei gūglei.. mantas nav svarīgi... sāka ar to, ka sievietēm tak arī gribas vilkt bikses kājās un pīpēt papiraušus nerunājot jau par ieņemamajiem amatiem dažādās valsts struktūrās...

erased

38 Siev.

user
Postu skaits: 22416
ftw, nebrauc auzās, par ko sieviete šodien neuzņemas atbildību??
3 piemērus man.

erased

Vīr.

user
eu, tieciet galā ar teoriju un tad izskatiet tirgus attiecības augstās teorijas gaismā.. a to jau sākāt kā pie maksimas skaidrot attiecības...

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.063 seconds.