Autors Komentāri: 173
Vivinja, chau

staasti, kaapeec.
2009-03-05 15:40:43
Nu... Esmu šāda veida pasākumos bijusi gan kā 3šā, gan kā pāris. Tikai es nekad neko neesmu plānojusi, ko un kā es darīšu. Sarežģītākais, manuprāt, ir patīkamu partneru izvēle. Kā pārim, meiteni atrast ir grūti, kā 3šajai pāri - spēj vien izvēlēties. Kāds teica par, to piepildījuma trūkumu. Nezinu, tā nav gadījies. Man vienmēr ir bijuši fantastiski partneri. Un visvairāk man patīk, ja viss notiek organiski.

Šobrīd meklēju sev kompanjoni. Visādām piedauzīgām izklaidēm. Gribas mīļojamu sievieti. Mazliet bez bremzēm.
2009-03-05 15:41:18
Ir jau ok, ja vienprātība par notiekošo visiem tiešām ir vienāda, bet ja seksiņa vidū sāc aizrauties, baudīt un vienā brīdī saproti, ka tie naidīgie, greizsirdības pilnie skatieni vnk dzen iekšā zemē, jo, redz, esi par daudz \"intīmi\"pieskārusies otrās vīrietim un, johaidī, viņam tas pat patīk, tad...
Emocionāli noturīgi pāri drīkst seksot trijatā;)
2009-03-05 15:42:11
ACh, tai kompanjonei paveiksies ar tevi
2009-03-05 15:42:40
ja seksiņa vidū sāc aizrauties, baudīt un vienā brīdī saproti, ka tie naidīgie, greizsirdības pilnie skatieni vnk dzen iekšā zemē, jo, redz, esi par daudz \"intīmi\"pieskārusies otrās vīrietim un, johaidī, viņam tas pat patīk, tad...

ice, tieshi par sho domaaju kaut arii pashai nav pieredzes, bet galvaa shii situaacija bija uzprojekteeta.
2009-03-05 15:44:17
Nezinu!!! Par ko te jādiskutē!!! Ja runā pa, privātīpašnieciskumu un kreisajiem gājieniem, tad uzskatu, ka ir tikkai divi veidi, kā to var darīt!!! Laist pa kreisi, vienam par otru nezinot, bet tā, tad ir ritīga krāpšana un var uzskatīt, par ģimenes iziršanu, jeb otrs variants: darīt to zinot un kopā!!! Ja ir otrs variants, tad jāpieņem viss, kas ar to ir saistīts - un greizsirdība, privātīpašnieciskums un citas stulbas domas, paliek aiz borta!!!
Es personiski uzskatu, ka labāk, ir sagrozīt lietas, ja domā par seksu ar citiem partneriem, tā, lai to zin abas puses ģimenē un dara kopā, jeb legāli laižot pa kreisi!!!
2009-03-05 15:44:23
wild - ja seksiņa vidū sāc aizrauties, baudīt un vienā brīdī saproti, ka tie naidīgie, greizsirdības pilnie skatieni vnk dzen iekšā zemē, jo, redz, esi par daudz \"intīmi\"pieskārusies otrās vīrietim un, johaidī, viņam tas pat patīk, tad...

ice, tieshi par sho domaaju kaut arii pashai nav pieredzes, bet galvaa shii situaacija bija uzprojekteeta.
šodien 1717 #1013734

Bet ja esi kā pāris ar pāri, tad baudi to, ko sniedz otrs vīrietis, nevis, skaties, kā tavējais spaida to sievieti!!!
2009-03-05 15:47:26
wild, jā, greizsirdība ir bieža pavadone šim seksa veidam...

Ir kategorija sieviešu, kura piekrīt seksam trijatā, bet sievietei, kura viņiem pievienosies, nu,... viņai jābūt pelēkākai, viņa nedrīkst aizēnot otro, jo, nedod, Dievs, trešā izskatās labāk, labāk veic minetu, platāk atpleš kājas vai vnk neiebilst pret pozu maiņu... Nevienam nepatīk konkurence
2009-03-05 15:47:50
IQ, bet skatās, un kā vēl skatās un pauzītē notiek lielā skaidrošanās
2009-03-05 15:48:42
IQ, nepareizi
skaties kaa spaida un no taa uzvelcies vairaak.
2009-03-05 15:48:45
Man tā pāru epopeja beidzās, jo mani pastāvīgie partneri izdomāja pārvākties uz citu valsti. Tā kā tikpat foršus cilvēkus neesmu sastapusi, jaunus neesmu ieviesusi.

Wild, ar tām kompanjonēm jau traki vispār. Caurmēra visur pāri, bet sievietes precētas un pārlieku nogurdinatas. Principā man vienalga vai potenciālā kompanjone ir precēta vai nē, bet, lai man ar viņu būtu feini. Negribas dzīves nogurdinatu sievieti, kas vairs tikai žēlojas. Gribas kādu, kurai sniegt baudu. Daudz. Sievišķīgu. Tu starp citu, man ļoti patiki.
2009-03-05 15:50:06
Paldies Dievam, bet man šajā sakarā nekad nav bijuši CP... Ar greizsirdībām un vēl sazin ko...
2009-03-05 15:50:06
ice-cream, tas nav prieksh manis pilniigi un noteikti
nesaprotu, ko vinji visi man to piedaavaa
2009-03-05 15:50:32
wild, esmu secinājusi, ka tā uzvilkšanās visbiežāk notiek ar bi sievietēm, hetero ir nomocījušās ar greizsirdību un no notiekošā kaifu reti noķer
2009-03-05 15:50:54
Ach, es, protams, atceros to
2009-03-05 15:51:27
man vispaar greizsirdiiba ir nesaprotama lieta
2009-03-05 15:52:34
ice-cream - Mana doma: ja iet uz tādu soli, tad es piemēram, neveltītu sevi, lai skatītu, ka sievu mīļo!!! Uz randiņu tādu, ietu abi ar domu un vēlmi, lai gūtu baudu abi!

wild - es neuzvilktos, bet mēģinātu pavērst lietas tā, lai paliek patīkamas atmiņas!
2009-03-05 15:54:09
ice, ja kādam sajūta par iespējamiem greizsirdības uzplūdiem un konkurenci, tad labāk nemaz nesākt. tur izgāšanās garantēta. varbūt pat vēl nemaz īsti nesasveicinoties...
2009-03-05 15:54:25
Man patīk vērot kā mans vīrs ņemās ar citu....
2009-03-05 15:54:30
Veselīgās devās greizsirdībai nav ne vainas, ja tās nav, tad jau sajūtas drīzāk robežojas uz vienaldzības sliekšņa, bet, ja piekrīti seksam, kurā piedalās vairāk kā divi, tad šai īpašībai notiekošajā nav vietas, tad labāk nemaz neparaksties .../runāju vispārīgi/
2009-03-05 15:55:20