Autors Komentāri: 108
//www.youtube.com/watch?v=jnfcsXNPio8
2009-03-09 18:14:48
es pazuudu.

silts ieteikums no pieredzes, nerunaa - dari
2009-03-09 18:15:54
sekss? abpusēja klitora palaizīšana?
2009-03-09 18:17:30
mizantropija - skatos tavs rakstiisanas stils nedaudz pamainijies bet nu teksti vienalga kaut kaa smagi lidzinas taadam dzekam kaa mefistofelim...
2009-03-09 18:18:07
wild - ok - to es jēdzu - tas tjipa - netīši pieskārieni rokai, padodot ... nu vng ko, vai nu nez - izliekoties, ka koridors ir par pusotru metru šaurāks, nekā patiesībā, ejot garām, izmantot izdevību, uzlikt rokas uz pleciem (mm... vai vēl labāk - uz gurniem), vai piem - pieprasīt dievamtamkungam pēkšņus un briesmīgus nokrišņus, atceļā no nogurdinošas pastaigas, lai varētu kopīgi pārģērbties? tu tā kaut kā domā?
nu - t.i. uz sievietēm iedarbojas tie paši paņēmieni, kas uz precētiem tēviņiem?? :D (joksjoksjoks, lai man nepiešuj precēto pavedināšanu)

bljin nesaprotu. vot. nu esmu uzvedinājusi uz attiecīgajām tēmām, nevainīgi apjautājoties par attieksmi pret neheteroseksuālām attiecībām, bet - tolerance pret tādām att., vēl ne par ko neliecina. fakts.

kāds negrib paprasīt manā vietā?
2009-03-09 18:22:06
regal - kuram paildzina tās mokas? a var būt tā, ka es vnk pasaku kā ir - ar piebildi, ka ja ne - tad vnk gribu, lai tās att. paliek tadas kā iepriekš? nevar būt, ka samulsīs un tad vsjo - ignore uz mūžu?

vot - tāds IGNORE, kā man uz koku...
2009-03-09 18:25:03
elisone-ja kartigas meitenes ta nedara,ta ta4 var zalauzt kaklu vai ari vel sliktak,sabojat manikiru ;D
labak pagaidit mazliet,paraudat spilvena un tad kad jau tas rituals ir ieturets var domat par talako notikumu attistibu..
a paviam piemirsu ik pec 15min jaatkarto texst \"Es nezinu ko darit ..\"
2009-03-09 18:25:26
kāds zin, kas šitas par spoku? nav kāds no vecajiem?
2009-03-09 18:32:37
klau - sk8 - čo ta tu tā baigi agresīvi noskaņots. nu ko tu nesaproti? maiga, brīnišķa, ēteriska būtne. nu - es tak nevaru piedāvāt viņai \"abpusēji palaizīt klitoru\", bljin - galīgi neder šitais variants.

o! - pirmoreiz man tas izdevās, iestāstot pavisam heteroseksuālajai draudzenei, ka vaig samainīties ar ledenēm, jo es tjipa nejauši iebāzu mutē citrona - a man riebjas visas dzeltenās ledenes - un ņemt ar pirkstiem laukā no mutes ir traki nehigiēniski. bet nu - tas zem grādiem, tas viens - kas otrs - draudzene tāda panaiva (bet smuka, bljin) bija - noticēja man un mājienu neuztvēra, un trešais - kopš tiem tizlajiem 16 tā ar viņu vairs neesmu satikusi :D

a tā - atrod mani. blja.

nene, kondžas šoreiz nederēs. a mož grādi derētu? ne?
2009-03-09 18:32:50
шепни на ушко партнеру, когда он будет достаточно подвыпившим, чтобы возиметь тебя

2009-03-09 18:38:08
stresa nav,sarkasms ir neatnjemama dzives sastavdalja
..gradi dara savu,galvenais neparforset :D lai veicas ;)
2009-03-09 18:39:18
sk8 - bljaa... gribu būt vecis - ta es nezinātu, kā piebraukt sievietei, bet - vismaz lepotos ar to D
2009-03-09 18:41:42
labs teksts,paties..
bet tad tev vajafzetu uzmanities ar alkoholu,
if U can\'t get it up,U can\'t get it in
2009-03-09 18:45:47
mizantropija man bija pirms kāda laika tāds gadījums. iemīlējos vienā kolēģē. tā ka šī dzīvojās manā galvā dienu un nakti. Ilgi nomocījos Pēc kādiem mēnešiem trim tik sadūšojos ar šo iekš interneta plašumiem sarunāties. Priecēja fakts, ka ir intelektuāla, draudzīga saikne izveidojusies. Zinot, ka viņai patīk tikai un vienīgi sievietes, bija diezgan grūti iegalvot sev, ka nav nekādu izredžu. Kaut kā airunājāmies par seksa tēmu. runājām, aprunājām, pārrunājām. kad kādas laimīgas sagadīšanās (pareizāk teikt - apstākļu pielāgošanas) dēļ, viņa bija beidzot pie manis. Gulēja man blakus vienu ļoti ilgu nakti, es tā arī nesadūšojos nekādi viņai tuvoties, kaut arī pirms tam tūkstošiem reižu biju jau iedomājusies kā tas varētu būt un cik ļoti tas būs jaukāk kā parasti. Bet toreiz sapratu, ka ne vienmēr ir jādabū viss ko grib. Tā apsēstība ar šo personu mani bija padarījusi jau tik ļoti par citu cilvēku, ka šķita, no šī ieguvuma patiesībā nekāda reāla labuma nebūs, tas varētu vienīgi novest pie vēl lielākas apsēstības.
2009-03-09 19:06:49
regal - hm... nu - man gan nav apsēstība. ne pa kādu līniju. bet... es nez - redzi, es par to esmu domājusi - nu, man nav problēmas drāzties ar tēviņiem. ir daži, pat baudāmi, eksemplāri - var ar provēt 2x :D
tāpat - nav jau tjipa probu, kaut vai tepat - aizrunāt sievieti seksam. nu un - es tā ar štukoju - visu gribēt nevar - mož vnk jāsamierinās ar to, ka draudzība ir draudzība, bet sekss ir kaut kas pavisam cits, ar pavisam citu personu (-ām). bljaa... bet tā nesanāk. tā vnk nesanāk - jo es tak visu laiku sarakstījos ar viņu, tjipa ar domu, ka vnk forši parunāt, bet - tad es vakar beidzot viņu ieraudzīju un - sapratu, ka tā man vairs nesanāks - nu, negribēt neko vairāk.
vispār stulbi - un tas nav vnk seksa dēļ, bet visas tās sarunas, un tā. nu tā patikšana, kā pret vnk foršu cilvēku, prevalē. un tāpēc negribas ne pārsteigties, ne kaut ko sabojāt.
2009-03-09 19:24:21
un vispār, regal - tu esi pārāk saprātīga, patīkama un mīlīga būtne - nafig tev tusēties pa šitādiem portāliem? :D
2009-03-09 19:27:49
mizantropija kapēc ne?
2009-03-09 19:29:56
regal - nu te vidējais IQ ir ZEM vidējā IQ D
nu vng. man nav skaic drīzāk, kas man te pazudis...
2009-03-09 19:32:24
mizantropija jā, šī vairāk kā gada laikā esmu to sapratusi bet rozes aug arī starp usnēm
2009-03-09 19:35:20
jaaa - fakts. piem. tu, es, magnolia, wilds aber teevinji gan te gandriiz visi taadi patupi :D
un kur, sasodiits, man akal palika garumziimes?
2009-03-09 19:43:13