Autors Komentāri: 315
Sekss ir labs. Believe it or not.
2009-10-20 17:31:28
Laikam pat veselīgs
2009-10-20 17:32:44
~Mademoiselle... 26 Siev. Postu skaits: 130 Tapēc, ka sabiedrībā valda uzskats, ka divu sieviešu mīlestību var nosaukt par skaistu, bet divu vīriešu - Un kā par spīti geju ir nesalīszināmi vairāk kā lesbiešu. Turklāt kāda jēga vīrietim tēlot biseksuālu stila pēc, ja pastāv iespēja atrauties par muti no kāda geju nīdēja!? Kāds tevis rakstītajam ir sakars ar biseksualitāti. Manuprāt pilnīgi nekāds. Viss vienā maisā. Vēl varēji kaut kur iespraust vārdiņu «pedofīls». Tas pilnam komplektam.
2009-10-20 17:33:07
Noteikti. Teiksim tā, var pat \"izlaist\" svaru zāles apmeklējumu.
2009-10-20 17:33:36
Ja man būtu jāizvēlas no kā atteikties, no ēdiena vai seksa...ēdiens paliktu zaudētājos Piemēram, dienas ietvaros
2009-10-20 17:36:27
tie geju nīdēji-tikai vārdos-var iedot-pa muti.
2009-10-20 17:38:29
BK, visi esam varoņi, bet tikai vārdos.
2009-10-20 17:40:08
adult, un tagad izlasi vēlreiz savu copy paste un padomā, ja Tu aiz stūra maigotos ar kādu vīrieti un tas neiepatiktos kādam nelīdzsvarotam psihajam geju nīdējam, tu domā, ka pirms šaušanas pa muti viņš tev apjautāsies - esi tikai biseksuāls vai īsts gejs? Tas, ka spēj tekstu izprast tikai vienā virzienā, nav mana vaina!
2009-10-20 17:46:42
Paēst var pēc seksa...
2009-10-20 17:47:14
es jau sen tāda esmu sievietes vienkārši ir pārāk skaistas, lai viņas neiekārotu arī savu dzimumu.
2009-10-20 17:49:02
Kush,
2009-10-20 17:49:44
2009-10-20 17:53:32
~Mademoiselle..., nu kur nu man līdz taviem diviem virzieniem... Рожденому ползать летать не дано.
2009-10-20 18:09:12
adult, tieši tā, tev vēl ir kur augt, bet tu nesatraucies!...mēs visi nettīstamies vienādi un tas ir tikai normāli Gan arī tu vēl iemācīsies nedomāt tikai taisni
2009-10-20 18:22:46
teikšu ciniski - visi tie \"bi\" ir reālas identitātes ( garīga rakstura) problēmas, t.i. cilvēciņš īsti neapjēdz, kas viņš ir, kādam dzimumam pieder un ar kādu dzimumu viņam būtu jābūt sex, tamdēļ ir \"vidējais\" variants - ar visu, visiem, visur. Principā šo ļautiņu iekšējās pretrunas mierina vienīgā doma - \"tas ir stilīgi\". Nu, vēl arī dažam labam aktīvajam gejam ir iespēja mīkstināt pozīciju tipa :\"ja ņe pidar, ja biseksuaļnij...\"
2009-10-20 19:21:24
Biseksualitāte ir. Tā pastāv. Diez vai tā pastāvētu vienkārši tāpat. Es neesmu biseksuāls. Taču aseksuāls arī neesmu.
2009-10-20 19:33:11
~Mademoiselle..., satraucies jau tu. Man, tārpam, tādu emociju nemaz nav.
2009-10-20 20:11:20
~Mademoiselle..., P.S. Ja vēlies, kaut ko vēl teikt, tad tēmas (uzdotā jautājuma ietvaros).
2009-10-20 20:12:37
Pareizi orientēts, nepareizi orientēts... kas to nosaka? Heterosexuāļi, kas dara to tīrā veidā baudai nav ne ar ko labāki par homoseksuālistiem, kuru sekss arī ne pie kāda reāla rezultāta nenoved - bērnu nav abos gadījumos. Tad paskaidrojiet lūdzu, kāpēc vieni ir/nav labāki par otriem? Viss taču ir dēļ baudas!!!! Neesmu viendzumuma laulību, bērnu adoptāciju homo-ģimenēs piekritējs. Nesaprotu, kāds sakars baudas gūšanai ar laulību un bērniem. Praidi besī vienkārši ārā. Kāpēc? Viss tas ir apzināta cilvēku kūdīšana. Man nekad neviens neieskaidros, ka šajā kultūrā, kur sex ir prece, kur cietuma leksika un lietu uztvere ir kūūūl, kāds varētu toleranti izturēties pret citādāk seksojošajiem tikai dēļ kaut kādas demonstrācijas. Tātad, tā ir ķēdes suņu tracināšana. Sex ir viss satraucošākais pasākums cilvēka dzīvē, bet mūsu sabiedrībā toleranci sāk mācīt nevis no sīkumiem, bet no galējības, labi zinot, ka lielākā daļa to vienkārši nepieņems. Ti, valdošā kasta izdomās visskaut ko - praidi, dzīvnieku upurēšanas, nacionālo jautājumu saspīlēšana utt - lai tik viņus liek mierā. Parāda ienadnieku. Ar jums manipulē, cienītie!!! Gribat toleranci pret citādāk seksojošajiem? Tad mainiet seksa vērtību sabiedrībā. Nekad kristīgiklasisko vērtību sabiedrībā tolerances nebūs. Kas ir ierastās vērtības - vīrietis+sieviete=bērni= LABI! Pārējais viss ir izvritība. Vīrietis seksotājs = labi = varonis, sieviete, kas bauda seksu = mauka = slikti. Utt. Paši heteroseksuāļi diskriminē viens otru pa labi un pa kreisi. Paši sevi ieliek rāmjos, ierobežojumos, apsaukā viens otru. Uz ko cer citādāk seksojošie??? Uz sapratni?! :D Skaidrs, ka \"pareizie\", nomocīti ar saviem aizliegumiem/ierobežojumiem NEKAD nepiedos kāda cita brivību (kāpēc ķedes suņi tik nikni rej?). Un seksualitāte bez robežām ir brīvība. Tā ir dzīve ārpus žoga, ko \"pareizie\" sev uzceļ, un tad caur dzeloņdrātīm skatās uz tiem tur ārā un aiz niknuma par savu samocīto eksistenci, gatavi viens otru nozākāt, nemaz nerunājot par citādāk domājošiem. Tos visus vajag nošaut uz vietas. Āmen! Dievam tas patiks.
2009-10-21 08:23:39
...Ļoti interesants sktījums uz lietām.... ...... es pat gribētu piekrist šim viedoklim.... :irok: ...... malači!....
2009-10-21 08:29:08