izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 108

erased

Siev.

user
Postu skaits: 68
vot jautājums baigi nopietnais - kā lai tā saudzīgāk pasaka, kādai brīnišķai būtnei, ka vairāk par saturīgu saraksti un nevainīgu meiteņu draudzību, man interesē sekss ar viņu? m? ir varianti? ja nu nesanāks - tad negribētos, lai tjipa domā, ka es tuk - tuk, un nenotinās pavisam - jo sarakste tiešām interesanta tāpat. bet vng - mmm... fantastiska sieviete. blja, PIRMO REIZI mūžā sajutos kā pusaudzis

erased

Siev.

user
Postu skaits: 698
tā arī pasaki

erased

Siev.

user
Postu skaits: 924
mizantropija.......pusaudzis? ...taa jau domaaju.....

erased

Siev.

user
Postu skaits: 328
beidz pipet... mož domašana atgriezisies!!!!

erased

Siev.

user
Postu skaits: 9823
Jocīgi, bet kāpēs sieviešu profils?

erased

Siev.

user
Postu skaits: 342

chau, sen neredzeetaa.

man arii shodien piedaavaaja
ar sievieti attieciibas sarezhgjiitaakas

erased

Siev.

user
regal - nu tā nesanāks es nez - viņa tīra un nevainīga kā tiko plaucis jasmīna zieds - nene - man bail, ka nenobīstas. un ta nebūs ne seksa, ne vnk ar ko sakarīgi parunāt.

mag - vot - tā es no 40gadīga ūsaiņa akal pārtapu par puberitātes hormonu mocītu, šķielējošu, zobu skavu īpašnieku. nu - pat mana kapacitāte nav tāda, lai ietilpinātu visas šīs personas

erased

Siev.

user
Postu skaits: 924
mizantropija....pat tik taalu...ja? zeel,ka es neesmu tas jasmiina pusplaukushais zieds......

erased

45 Siev.

user
Postu skaits:
tā arī jāsaka... nav ko iet līkumiem...

erased

Siev.

user
mizantropija nu tad varbūt satiekaties, tad jau redzēs , kas un kā

erased

Siev.

user
fanta&whatever - kas tev jocīgi?

wild - skūpstu. nu - vispār baisi, ne? nu nez - varbūt vēl kādus simts gadus jāparunājās un jāizzondē kā pieiet. bet slinkums gaidīt un vīrs ar taisās uz laukiem, zini kā - negribas stiept gumija, jau jau izdevība tāda.
vot - a tā jau att. ir ok - baigi mīļas, atklātas utt - bet nu - man ta skaidrs, ka viņai ne prātā nav ienācis, ka man tas bik savādāk

erased

Siev.

user
zini, es reiz tik atviegloti nopuutos, ka nepiedaavaaju vienai.....

slidena lieta, slidena

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 630
civ bobietes

erased

37 Vīr.

user
Postu skaits: 8
..prats un jutigums,
mans viedoklis ka sievietes parak daudz doma,
reizem tik ilgi ka "deriguma" terninjsh jutam jau beidzas..

erased

Siev.

user
mag - es zinu, ka tu joprojām domā, ka es kaut kas tur - es nez, ko jūs tur saštukojāt. nu - varbūt tā gluži nebij taisnība, ka es šamo portālu tik taga atradu... a tas tika nahrenizēts jau sen (nu - manai muldēšana regulāri šitā beidzas )

regal - man bail tikties, jo - tēviņi, principā, nemulsina. a vot - ar dāmām pilnīgi cita darīšana - ja ieprien, vispār nevaru muti attaisīt un nevienu sakarīgu vārdu pateikt (iedomājies - es?? ). nu sviests.

visi te tikai teoretizē, vai ir kādam pieredze ar? m?

erased

45 Siev.

user
Postu skaits:
sk8er - nerunā par visām...
bet nu pirmam pretīmnācējam jau ar ap kaklu nekritīsi...

erased

Siev.

user
viegli pieskaarieni, tas ir risinaajums.

tici man - taadi pieskaarieni, kurus var pagriezt peec tam draudziigaa rotaljiigumaa ..............ja kas

erased

Siev.

user
mizantroipja vispar jau es runāju no pieredzes, man eksistē tikai šie divi varianti. Kaut kāda caur puķītēm runāšana tikai paildzina morālās mokas

erased

Siev.

user
chivas, tu kaut ko jauc

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 259
Jūtama baigā smagā problēma.... Doktoru studijā un kādu aukstāku dvielīti, jo autorei laikam ir drudzis!

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.100 seconds.