izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 246

allis2

Vīr.

user
es zinu trīs valodas, lat
Postu skaits: 2
..esmu bi virietis un man patiik suukaat viiriesa locekli un daru to labaak par sievieteem..taapeec jau laikam ir bi..bet reizee man patiik ja TO veero sieviete,un piedalaas..

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
...droši vien tādu sievieti jau grūti atrast,kaut gan domāju ka dažām tas ir fantāziju sarakstā....

erased

40 Siev.

user
Postu skaits:
Nez kāpēc man šķiet,ka tas mani neuzbudinātu,bet drīzāk.... Bet nu gaumes dažādas!

erased

Siev.

user
Postu skaits: 1
ja vīrietis vīrietim... bet ja vīrietis ar onanē tad gan

erased

Siev.

user

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 17
katrs doma pec savas samaitatibas pakapes.Skats nu gan reti pretigs laikam....

user
Postu skaits:
katram savs...man nepatiktu

erased

Siev.

user
Postu skaits: 75
Kolimb - bet man ir pretiigi, kad vecjhi atziist tikai bi-sievietes un vinsh viens - pasarg dies veel kads viirietis blakus - kaut vai proporcijai (tas ir - 2S+2V)!

erased

34 Vīr.

user
Bi sieviete Bi-vīrietis

erased

40 Vīr.

user
Postu skaits: 231
rudalapsa, nepiekrītu, nav nekas briesmigs, ja "veel kads viirietis blakus", esmu ar čomu drāzuši kopā vienu meiču, taču ne viņam ne man pat prātā nenāca grābstīties vienam gar otru, kur nu vēl vafeli sūkāt.

user
Postu skaits:
Divas vecenes kad lesbi shovu uztaisa un viena otru paved visiem patik un viss ok,dzives norma, bet ja divi vechi viens otru apgramsta vot tas jau slikti. Nu karā un seksā nav noteikumu

erased

38 Vīr.

user
Postu skaits:
zanimaca seksom i zanimaca ljubovju eto raznie nvewi...

erased

39 Pāris

user
Postu skaits:
mums abiem tas neliekaas nekas pretiigs,.. gan viirieshi gan sievietes in vienliidz sexiigi..

erased

Pāris

user
Normāla lieta,mums patīk

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 26
JAPAMEGINA,TAD VARES SPRIEST!!!

erased

Pāris

user
Postu skaits:
Piekriitu Karstix2

erased

33 Vīr.

user
man patiiik dot suuuukaaaat,jo tas ir labais .....atraxti

erased

41 Vīr.

user
Postu skaits:
nu, te jau sanākuši sakarīgāki cilvēciņi! šādiem arī dzīvajā ēterā būti interesanti!

erased

36 Siev.

user
Postu skaits:
Man gan tas liekas pretīgi...

erased

41 Vīr.

user
Postu skaits:
tev jau tajā nav jāpiedalās! kas grib, lai dara! un kas Tev patīk???

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.059 seconds.