izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 92

erased

Siev.

user
Postu skaits: 19
Ir svinga pasākumi,grupņiki... Mani intresētu tusiņš kur tik sievietes,varam sarīkot vai nē?
Krānainie un tikai dirstspējiegie,paturiet savas "asprātības" pie sevis,tas būtu ļoti jauki!

erased

37 Vīr.

user
Postu skaits: 2898
Vot dura, labi zini, ka neviena te taapat neatsauksies uz tavaam huinjaam, bet nee taapat lien pie dirseejiem....

erased

45 Pāris

user
Postu skaits: 382
Pats duraks,Art! Sievišķā pāra puse ir par!!!!!!!!!!

erased

37 Siev.

user
Postu skaits:
/grib izspļaut kādu asprātību/.....

erased

37 Vīr.

user
aaaa nu divataa varat runaat, mees dirseeji tikmeer pakakaasim ar!

erased

45 Pāris

user
Nu re, orālais varonis...

erased

37 Vīr.

user
Babuljka neizrunaajies daudz!

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 18
Dzīves patiesība-nekustini ,sāks smirdēt....
Par jums,sievietes!

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
BikRix.......diez vai tev kas sanaaks....... .....protams ja tu nesavaaksi tikai lezbietes.... ......... Bi meitenes ....jaa grib vinnas palaiziities gar taam peteneem........... bet tikuntaaa....pilniigam apmierinaajumam........ tikuntaa meklee muus......kas liks juusu kaajaam....atrauties no zemes.... ....... tu nepareizi staadiiji jautaajumu.......... vainu nomaini......" .lezbietes tiekamies... utt....?" ....vainu...... Bi meitenes....... tiekamies.......... bet juusu teevinni lai pagaida viesiztabaaa.....

erased

45 Pāris

user
DLLM Esmu bi un man ar nevienmērt vajag iespraust! Varu iztik bez veča,lai gūtu baudu,man patik sievietes!

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
......ferbi......par to jau arii saku.........mums jau ar ne vienmeer vajag iespraust......pietiek ka nosuukaa..... ....un ariii mees varam iztikt bez Daamaam........... tikai..... tikuntaaa....pilniigam apmierinaajumam......mekleejam Juuus......... lai kaa tu tur teici....iespraustu jums..... ....... es ceru domu ko gribeeju teikt saprati......nu es vismaz centos.....

erased

34 Siev.

user
Postu skaits:
katra zina, meitenes, ja jums izdodas noorganizet sada tipa pasakumu, labprat nemtu dalibu taja

erased

39 Vīr.

user
Postu skaits: 235
stulbās bābas-kas viņas domā,ka dievs,tas kungs viņām pirti noīrēs un galdu saklās....pieradušas na haļavu....varēs Rumbulas vecaja aerodromā-viena otru laizīt...

erased

Siev.

user
BK PAts esi vēcs,stulbs un aprobežots ĀZIS!
Nesatraucies,pašas spēsim!

Sievietes,dodiet ziņu privāti vai uz e-pastu: [email protected]

erased

34 Siev.

user
Postu skaits:
tiesam BK ir atpalicis no dzives... musdienas sievietes ne to vien spej apmaksat...

erased

Siev.

user
Sieviešu aktivitāte....mjāā....

erased

39 Vīr.

user
Postu skaits: 235
maita-jautājums nav vai spēj....viņas ir pieradušas,ka tādas lietas apmaksā vīrietis....
P.S.gribat viena otru laizīt-iemācieties arī ragutiņas kalnā vilkt...

erased

34 Siev.

user
Postu skaits: 75
..Domaju kad no dzives nemam to ko kuram vajag..nevienmer viriesi vajadzigi......

erased

42 Siev.

user
Postu skaits: 9
un? nekaa... hmm...

erased

Siev.

user
Postu skaits: 1382
Ja dzīvē nebūtu vīriešu un sieviešu, tad nekā nebūtu un tas ir likums

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.099 seconds.