izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 51

erased

30 Vīr.

user
Postu skaits: 6
Kā veidojās šī kroplīgā uztvere - sieviete+sieviete = nice, vīrietis + vīrieti = puke?

Un jā tā tiešām ir kropla, aprobēžota uztvere.

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Davaj vēl divas tādas pašas tēmas iemočī

erased

44 Siev.

user
Postu skaits:
Lai labāk uzreiz dzeešas araa, ar visu savu prooofilu, kamer nav pa galvu dabuujis

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
no jums tā pieklājība un inteliģence vienkārši staro un spiežas pa vīlēm ārā! Jums ko, slabo atbildēt cilvēkam?

erased

43 Siev.

user
Postu skaits:
Tev patīk puiki???

erased

48 Vīr.

user
Postu skaits:
nezinu kur veidojas bet laikam jau no reklamēšanas un uzmācības visvairāk....skatoties kā divi daiļumi glāstās liekas skaisti ..... kā divi puļķējas-nu nekā skaistu nesaskatu

Matilde.Matil...

Siev.

user
Pavesta un Pamesta
Postu skaits: 228
kaut kad skatījos viģiku, kur divi tādi muskuļoti jaunēkļi mīlējās, es tā uzvilkos, ka gribējās būt viņu starpā

erased

48 Vīr.

user
Postu skaits:
nu tam ka otrpus Tevis Matild būtu džeks es arī piekristu

erased

43 Siev.

user
Postu skaits:
es te ne reizi esmu minējusi, ka tiem kam patīk kā vecenes laizās viņi nedrīkst teikt, ka veču laizīšanās ir fui, jo lielos vilcienos viņi ir tā vai tā latentie geji... tas par večiem!!!!

Man abi varianti ir līdzvērtīgi pretīgi, bet tā ir mana nostāja un darīšana, bet tie kam tas tīk lai ņemās. Man pofig, kas notiek citu gultās, bet paļerkstēt par jebko var vienmēr!

erased

48 Vīr.

user
Postu skaits:
piekrītu lai katrs dara ko grib un kā grib bet šitie gājieni man tomēr liekas jau reklamēšanās un tīra uzprasīšanās
latents

Matilde.Matil...

Siev.

user
Pavesta un Pamesta
Mocc, es nevaru izskaidrot, kas tieši mani pievilka tajā video, laikam jau vīriešu ķermeņi, smuki tādi, kopti, nu kā jau priekš filmēšanās, mani arī izskatīgas sievietes var uzrunāt, bet ne jau kurš katrs video vai bilde ir baudāmi, tāpēc viss atkarīgs no mūsu redzes un izjūtām pret to, kā arī vietas un laika

erased

48 Vīr.

user
Postu skaits:
ir strādāts kopā ar džeku geju.....cepur nost bij puika un ne reizes nesajutos ka šis uzprasītos

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Kroplība ir cilvēku uztvere par minēto un tas nemainīsies, kamēr nemainīsies viņu domāšana... t.i. kāmēr viņi apjēgs, ka tas ko dara citi, nav viņu darīšana... ja kāds to dara un viņam tas patīk, tā ir tā cilvēka izvēle. Viņš to nedara, lai kādam citam izpatiktu, vai lai citiem to pasniegtu par ēsmu komentāriem-ķidāšanai!
Bet, izskatās jau, ka tas tik drīz nenotiks!

Misters Krupi...

Vīr.

user
Nevaino mani, es jau piedzimu superīgs!
Postu skaits: 3771
Autoram iesaku iegādāties krekliņu ar uzrakstu: "I support gay marrige if both chicks are hot". Kaut kāds interneta veikals tādus pārdod.

erased

43 Siev.

user
Postu skaits:
eu šitais nav pacelts praida sakarā.... es atceros, kad man bija te jāplēšas ar tādu pidarplēsi... nu kamon cik var ņerkstēt vienu un to pašu!

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Par reklāmu arī piekrītu... kamēr pats ar to neplātīsies, tikmēr dzīvo bimierā un baudi baudāmo!

Matilde.Matil...

Siev.

user
Pavesta un Pamesta
eu, bet pasakiet man vienu - kas par h*ņu ir tajā anonīmajā bildē galerijās ielikta, nevaru redzēt, bet saprast arī neko nevar

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
eu, Matild... jau ome?

Matilde.Matil...

Siev.

user
Pavesta un Pamesta
kuš, tagad tikai daleca? domā man brilles jau vajag?

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Matild, kas man ko domāt, tik apsveikt vēlējos!
Bet par brillēm Tev pašai būs jātiek skaidrībā!

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.093 seconds.