izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 212

erased

46 Vīr.

user
Postu skaits: 117
to pandora: a to , kas tad man pastaastiis , kas ir knauši un krizdoles
piedaavaaju oktobrii , kad laši ies pa upeem uz augšu aizšaut ai Pavilostas uz Rīvas upi , tur feins krodziņš, kur no terases logiem varredzeet, kaa lasi lec pa upi uz augšu

pandora

Siev.

user
Klusums...
Postu skaits: 70
tantrix - nu tu jau novirzies no temas, te tak apspriezham bi meitenes

erased

46 Vīr.

user
pandora : ok, par teemu
Liepajaa, otrdienas vakaros Fontain klubaa ir striptiiza vakars. Tur tada viena simpatiska blonda zebieksteens dejo. Tad nu mans koleegis bija safanojies, sita kanti un pie baara letes samajai kokteiliisus visu laiku centaas uzzsaukt. Tikai nesaprata, ko tur blakaam visu laiku taada loti dusmiiga apsardzes prieksniece grozaas. Veelaak izraadiijaas, ka vinas ir saldais paritis un apsardziene greizirdiibaa blakus zobus griež
Nu luuk tev 2 bi meitenes Liepaajaa, viena robusta , muskulaina , otra slaida maiga - izveelies

erased

46 Vīr.

user
pandora : ok, par teemu
Liepajaa, otrdienas vakaros Fontain klubaa ir striptiiza vakars. Tur tada viena simpatiska blonda zebieksteens dejo. Tad nu mans koleegis bija safanojies, sita kanti un pie baara letes samajai kokteiliisus visu laiku centaas uzzsaukt. Tikai nesaprata, ko tur blakaam visu laiku taada loti dusmiiga apsardzes prieksniece grozaas. Veelaak izraadiijaas, ka vinas ir saldais paritis un apsardziene greizirdiibaa blakus zobus griež
Nu luuk tev 2 bi meitenes Liepaajaa, viena robusta , muskulaina , otra slaida maiga - izveelies

pandora

Siev.

user
Klusums...
oi taas es zinu ... tur nau izredzhu ....

erased

43 Siev.

user
Postu skaits:

pandora

Siev.

user
Klusums...
afro- liekas tu piedalies - ja?

erased

43 Siev.

user
Postu skaits:
Tantrix, nepiemini Pāvilostu Tās ir septītās debesis uz zemes virsas

erased

43 Siev.

user
Postu skaits:
Pandora, kur? ar ko? /neko nesaprot/

pandora

Siev.

user
Klusums...
es jau neko tikai aicinu sev blakus pa gultu pavartities kopigi tv pulti paspaidiit, nu mosh kadu spilvenkauju saoorganizeet

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Pandora, vakar biju Liepāja, bet Tevi nemanīju..

erased

43 Siev.

user
Postu skaits:
Pandora, ar Tantrixu? cik saprotu, viņš noskaņots kauč kur piedalīties

pandora

Siev.

user
Klusums...
rasa - nu tu jau neteici kur lai tevi mekleju , ja nu tu biji uz mocha ta tik nesaskatiju tevi ...
afro - ne bez tantrixa- teiksim meitenju pizhammbaliite

erased

Siev.

user
Postu skaits:
niiii, močiem pat tuvumā nebiju..

erased

43 Siev.

user
Postu skaits:
Pandora, es tak skopa es nezinu pat ar ko Tev mani būtu jāiekārdina, lai dotos uz Liepājas pusi Es jau šogad biju gandrīzLiepājā

pandora

Siev.

user
Klusums...
rasa- lai nakam reiz mani laicigi informe par to ka uz liepaju posies- paradishu skaistas vietas

pandora

Siev.

user
Klusums...
afro - re nu jau mums kas kopigs es ar nereali skopa un taupiiga...

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 876
Lezbietes

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Pandora, oki! Man patīk skaistās vietas..

erased

46 Vīr.

user
ta taa , kaa meitenes uz liepajas pusi , taa luudzu , skaistas vietas , spilveni ola laa
ka es uz liepajas pusi , ta pandorai par gidi negriboties

Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/seksam/public_html/functions.php on line 142
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2018. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.083 seconds.