izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 212

erased

38 Siev.

user
Postu skaits: 22416
Roz...bet atminies kā viens stāstīja, ka mīl savu sievieti un nevienu citu viņam nevajag.Ko zin, es ticu tam, ka ir cilvēki, kuri nav tik zinātkāri un to veiksmīgi apmierina ar vienu sex partneri.

-=Denisha=- VIP

31 Siev.

user
Ona že SuperStar
Psc ku daudz!
Rozačka,tāpēc ,ka citi tā dara,nenozīmē,ka man tā ir jādara

Jeb visiem,tai skaitā man ir jāseko modei? Nu tjipa,visas krāpj,oi sorry,nekrāpj,bet apmierina savas vēlmes,jo dzīvo vienreiz,bet es tā nedrīkstu-nu tjipa dzīvot tā kā es gribu,jo tā nav modē?!

erased

38 Siev.

user
Den, mazohiste Tu būsi ar tad kad liegsi sev vēlamo.Lasi jessie tekstus.

erased

Siev.

user
Postu skaits: 17204
Ann var jau būt ka tas tā arī būs līdz mūža galam bet tomer esmu skeptiska. Neticu.

erased

38 Siev.

user
Den, nenovilē tēmu.Ir rakstīts, ka cilvēks apmierina savu zinātkāri, nevis tam jētekelē pakaļ kaut kādām mistiskām modēm.

erased

Siev.

user
Es off

-=Denisha=- VIP

31 Siev.

user
Ona že SuperStar
Psc ku daudz!
Anna,tad jau sanāk,ka mēs visu mūžu ,visi esam mazohisti
Mēs dzīves laikā daudz ko neiegūstam to,ko mēs vēlamies,Tev,tā nešķiet?

Turklāt,es vēlreiz uzsveru,nesalīdzini visus pēc sevis...lasi joptvaij manus postus...naKuj,Tu,nelasi,bet brutāli uzbāz man savu viedokli?

erased

Siev.

user
Postu skaits: 888
un vēl atklāšu - es esmu tik egoistiska, ka šad tad liedzu sev seksu, jo nevaru izturēt, ka tam otram arī būs labi no seksa ar mani....labāk lai nav man arī , bet tas otrs arī netiek pie seksa /pasarg Dievs, ja jutīšos izmantota....nu nē, tad labāk masturbēt/

erased

38 Siev.

user
Es neko tev neuzbāžu.
Un jā, ja cilvēks sev ko liedz, ko ļoti vēlas, tas ir sava veida mazohisms.Tā tas ir.
p.s. un nejauc 2dažādas lietas, neiegūt un liegt sev.

jessie +

erased

Siev.

user
Jess dot pieci!

-=Denisha=- VIP

31 Siev.

user
Ona že SuperStar
Psc ku daudz!
Anna,to pašu es Tev,teikšu,nu ja,es pasaku,ka nomiršu no tā,ka nokrāpšu,nevis no tā,ka neapmierināšu savas vēlmes,kāpēc to Tu,nedzirdi?Jeb negribi dzirdēt?

erased

Siev.

user
Roze, tev tas arī pazīstami? es domāju, ka tik slima esmu es viena

-=Denisha=- VIP

31 Siev.

user
Ona že SuperStar
Psc ku daudz!
Džī

Vot Džī,a lielākā daļa djefku tā nedomā,poKuj,ka pašai nav labi,ka tik vecim labi

erased

Siev.

user
jau pusviens, viss - atā

офигел

34 Siev.

user
POSTU SKAITS: DAHUJA
Saldus

erased

Siev.

user
Jessie

chibis VIP

49 Vīr.

user
Postu skaits: 647
.... labs rozīt

ftw

33 Pāris

user
Slieka
Postu skaits: 6072
sirdsapziņās pārmetumi, morāle utt ar laiku pazūd, ap konkrētiem gadiem cilvēks sāk uz lietām skatīties savādāk. Laiks iet un viss plūst un mainās. Es saprotu par ko Deniša te cepjas, bet nav vērts. "Šie indivīdi" ir ar gadu krājumu lielāku nekā Tev. Dzīvē viņiem situācijas ir savādākas nekā Tev, tāpēc ar sauc to par "ziņkārības" apmierināšanu, kaut gan tā ir reāla krāpšana ar ko viņi ir pilnīgā mierā.

erased

Siev.

user
Roze, jā, precīzi

Blēde

Siev.

user
Postu skaits: 23254
Ir nu gan drāma
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.098 seconds.