izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 212

erased

38 Siev.

user
Postu skaits: 22416
Den, ko Tu nesaprati.Nu tev ir čoms, bratans vai bibis kā tu to sauc. Šamam tev jābūt uzticīgam.Bet vai tu viņam būtu uzticīga, nu piem.tu Rozačkai ļiz ļiz tad nenodarītu?

erased

Siev.

user
Postu skaits: 17204
Vai tad rīcība nav rakstura atspulgs?

erased

Siev.

user
Postu skaits: 888
annuce, tas ir tāds fetišs - cīnīties ar savām vēlmēm....tas ir tāpēc, ka sabiedrība ir pie kājas, ir tikai viens objekts ap ko ņemties - es pati

erased

Siev.

user
Den?

erased

Siev.

user
roze, rīcību var mainīt, mācīties no agrāk pieļautām kļūdām....var iemācīties sevi nobremzēt

erased

38 Siev.

user
Fetišs , ha ha ha....
mūžīgā cīņa ar savu vēlmi, ja to protams pavada zinātkāre.

erased

Siev.

user
Jā, man ar dzīve ir iemācījusi ka nevajag sev neko liegt, tā pat tas kāds to nenovērtēs.

-=Denisha=- VIP

31 Siev.

user
Ona že SuperStar
Psc ku daudz!
Anna,kas tas par debīlu jautājumu???Protams,ka nedarītu,pat ja viņam nebūtu pret to nekādu iebildumu!NaKuj man Rozačkas čoža,vai viņas ļiz ļiz,ja man pašai sav Mels?

Rozačka,kamēr es esmu brīva-tikmēr es varu Tev ļiz ļiz,i Tu man

erased

38 Siev.

user
Den, tad kamdēļ tagad iestājies par ļiz ļiz?

erased

Siev.

user
īsts mazohistes fetišs - sevis mocīšana un šaustīšana

erased

Siev.

user
Paskat kā... den viss no tā plānotāja visus ierakstus dzēs ārā, es vairs negribu ļiz ļiz ar tevi /uzmetu lūpu/

erased

38 Siev.

user

-=Denisha=- VIP

31 Siev.

user
Ona že SuperStar
Psc ku daudz!
Anna,tā kā tāda kāpēcīte

Tāpēc,ka es esmu brīva,/BRĪVA...nokliedzās skaļā balsī/,un kamēr es esmu brīva,tikmēr es ļiz ļiz,kam es gribu,guļu ar visiem precētiem vīriešiem,ko vien es gribu,daru visu,ko es gribu kamēr es esmu brīva

/paceļ simboliski aizdegtas šķiltavas gaisā /

-=Denisha=- VIP

31 Siev.

user
Ona že SuperStar
Psc ku daudz!
Rozačka,met met

Es pa krūmiem slepus ar Tevi neskraidīšu pēc ļiz ļiz,da nu nafig

Turklāt es nemāku melot acīs skatīdamies,mani mocīs vainas apziņa-tas ir tas par ko šobrīd runā Džī,bet jūs abas ņirdzat

Ielāgojiet reizi pa visām reizēm,visi nav vienādi...mani sirdsapziņa noēstu uz vietas,ja es kaut ko ne tā izdarītu...es pati atnāktu un izstāstītu,to,ko neviena gudra djefka nekad neizdarītu

erased

38 Siev.

user
Den, un tad kad nebūsi brīva būsi mazohiste, ja?

-=Denisha=- VIP

31 Siev.

user
Ona že SuperStar
Psc ku daudz!
Anna,lasi augstāk

erased

38 Siev.

user
Tātad mazohiste

erased

Siev.

user
Ann tad viņa ticēs ka viņas Ābrams nevienai ļiz ļiz netaisīs un neviena Ābrama vāli nespodrinās

-=Denisha=- VIP

31 Siev.

user
Ona že SuperStar
Psc ku daudz!
Anna,mazohiste es būšu,tad,ja es pārkāpšu savai sirdsapziņai pāri,tai,kura mani ēdis pēc tam nost,Tev,tā nešķiet?

erased

Siev.

user
katram savs - man, piemēram, patīk sliktie puiši....un es mēģinu no viņiem turēties tālāk ...vai arī - mēģinu neiemīlēties, lai netiktu sāpināta.....tā izpaužas cīņa ar sevi manā izpildījumā.....nerunājot par kūciņām utt

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.099 seconds.