izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 107

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
:

user
Postu skaits:
gan jau ka ir.. un vairaak nekaa speej iedomaaties

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Ir, jo man ir draudzene, kura ir vecaaka par mani 6us gadus!!!!

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Nez, man laikam tas vecums veel, kad meerkja grupa ir virs 30 DD

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Domaaju ka ir daudzas kas gribeetu bet aizspriedumu deelj neatljaujaas! Bet ne jau tas svariigaakais ka vecaaka sieviete pieredzeejushaaka bet gan prats! sexs saakas no smadzeneem!

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Un protams ka svariigaakais nav vecums bet gan saskanjam starp diviem cilveekiem! ja ir labi kopaa tad kaada noziime gadiem!

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Nevar jau zināt, cik liela pieredze ir tādam zēniņam.Ja sievišķis pārcentīsies, sabiedēs uz visu mūžiņu...

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Ir Ir tadas, un man liekas ka daudz..

erased

Siev.

user
Postu skaits: 2
Nu Tu ar saviem 19 gadiņiem tiešām esi ļoti jauniņš lai cerētu uz vecāku sieviešu simpātijām!

erased

Siev.

user
Postu skaits: 84
Man skiet pec 30 vecumu saak uztvert relatiivaak...

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Interesants spriedums, Dora, ja "es" ir 19 tad Tev vajadzētu būt 13

erased

34 Vīr.

user
Postu skaits: 13
pirmās 3 man bija vecākas - ta jau droši varu teikt - Jā

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Protams ka ir un būs sievietes kuras grib jaunāku puisi.Tāpat kā ir puiši kuru grib vecākas sievietes.Tikai vīrietim to ir vieglāk pieņemt nekā sievietei kura ir izaudzinājusi piem.dēlu un partners ir tikpat vecs kā viņas dēls.Sievietei to ir diezgan grūti pieņemt.

erased

Siev.

user
Postu skaits: 482
Visi saka,ka ir, bet neviens pats nepasaka-oo jaaaa, kā man patīk vecākas sievietes

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Ja man piemiedz ar aci un dod zīmes,ka laiks nodoties seksam Dāma,kura vecāka par mani gadus 10-tad jūtos,kā sūdā iekāpis!DD

erased

41 Siev.

user
Postu skaits:
Ir daudz sieviešu,kurām patīk jaunāki puiši.Un es esmu viena no viņām .Senāk es nesapratu tādas sievietes,kuras ielaižas ar jaunākiem puišiem un veido arī attiecības,bet nu ir sanācis tā,ka pati esmu viena no viņām ops: .

erased

44 Vīr.

user
Postu skaits:
Raganai -
Oojaaaa! man patīk vecākas sievietes!!!
Arī jaunākas... bet labāk, tomēr, vecākas

erased

Siev.

user
Postu skaits: 482
tfuu, biju domājusi-kā man patīk jaunāki vīrieši...bet nu tā ir,ja man šī tēma nav aktuala

erased

37 Vīr.

user
Postu skaits:
tu es 19 no koka esi nokritis?stulbs jautajums

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Dolār, ja tev tik riebjas vecākas sievietes, kāpēc piedalies apspriešanā?? :x Man ir bijuši 19-gadīgi puiši un neviens nav teicis, ka ar mani bija slikti, tieši otrādi- viņi grib tikties vēl un vēl!

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.065 seconds.