Autors Komentāri: 32
Es jau kuru reizi meiginu atrast sev sievieti slepenam atiecibam bet neviena ta ar nepiekrit un neatbild parsvara!Jus visus biede ka man nau bildes vai es ka nepareizi rakstu?
2008-01-07 23:14:45
primais vairants- par bildi! padomaa pats- tas nav godiigi- tu redzi ko tu izveelies, bet vinja neredz! ar eenu neviens protams runaat negrib
2008-01-07 23:25:44
Nu bilde bildei nav bilde... bieži vien ieliek kaut ko, kur vispār nekas sakarīgs nav redzms, tas ir tik pat informatīvi kā profils bez bildēm. Un ar sakarīgu es nedomāju plašu kājstarpes atvērumu, sacēlušos pimpi vai vienas krūts galu.
2008-01-07 23:46:31
da nav nekadas starpiibas ir bilde vai nav bildes!!!!!!!!!!daudzas ierakstijushas (eenaam neatbildu)vainu (bez bildes neatbildu) kautvai bilde ir,tapat neatbild!!!!!!!!Sheit sievieteem vienkarshi ir lloti liela izveele,ja pirmais nepaspej uzrakstiit tad arii atbildi var negaidiit.Un vispar te tik kadi 2% sievieshu kuras grib iepazities,pareejas tik luur bildiites te cauraam dienaam un bezjeegaa sarakstaas.jaunaakaam par 27 vispar nav jeegas rakstiit
2008-01-07 23:48:32
pats es - oj ku trāpīgi Lai gan gadās arī izņēmumi.
2008-01-07 23:53:45
da visos sex saitos shitaa ir
2008-01-07 23:58:02
ar bildēm gan nu te nekāda sakara, jo tās jau var arī savādāk parādīt, kaut vai e-mailā...
2008-01-08 04:58:25
piekriitu tev,sireena8
2008-01-08 05:31:15
Ja nu tatad sanak ta ka sitiem iepazisanas saitiem vispar jegas nau tiri ta tiem kuri nevar dabut partneri laj padr...../piedodiet, bet parejiem laj censtos ka ar tuksu gajsu sarunat!Ja atbild te dazas pa 30ls/h un es esmu tava nu ku ta der ne es ar maukam nebusu! un bildes nau jo neuzskatu ka manam bildem te ir vieta ja kadaj vajadzes atsutisu ka savadak!
2008-01-08 05:47:07
man gan atbildeja gan kad nebija bildes un kad ir bilde pasas raksta:D
varbut drizak Saga1 ka otrais variants...D
2008-01-08 06:55:36
Ja nu ne kā savādāk,tad kaut kur taču to bildi var izvietot,par ko arī mērķauditorija ir informējama personīgi.Es arī neesmu izvietojis šeit pagaidām savu bildi,bet labprāt informēju,kur esmu apskatāms draugiem.lv.
2008-01-08 07:23:50
Zini, saulīt, t.i. Saga1, iespējams, ka tavs rakstu veids pie vainas, jo pirmais iespaids par cilvēku virtuālajā vidē rodas ne tik daudz pēc bildes, bet gan pēc runas veida. Bildes var salikt, kaut savu radu, draugu, paziņu un neviens nevarēs to pierādīt. Turklāt, diez vai te ir daudz tādu sieviešu, kurām gadu būtu mazāk par tevi, jo tomēr lielāko daļu piesaista vīrieši, kuri ir vecāki par viņām un ar lielāku pieredzi, nevis, tikai neapvainojies, mazi puisīši. Kas attiecas uz \"pats es\" rakstīto, bildes visdažādākās pieejamas i-neta plašā sortimentā, tad nu gan problēma mūsdienu laikmetā.
2008-01-08 08:32:06
Reāli šeit mjortvaja zona-itkā kautkāda mistiska kustība, bet gausi....tajā pašā laikā citā saitā, piedevām netendētam uz seksu, partneri var atrast kaut pirmajā vakarā, nav problēmu ko sarunāt: kaut satikties kafe, aizbraukt pastaigāties gar jūras malu utt. un kā likumsakarīgi no rīta dzeram brokastu kafiju gultā...tad kur loģika...šeit vajaga visādus VIPus, bildes utt. tik un tā tā nav priekšrocība, lai šeit kas notiktos....
2008-01-08 08:52:58
Tas visticamāk tāpēc, ka citos saitos, tu nesāc sarunu ar frāzi \"ejam nodrāzties\" utt..Tur visticamāk stundu/ām nopļāpā par un ap \"dzīvi\", t.i., iepazīsti otru cilvēku un tad jau mani vai ko reāli var \"sabīdīt\". Cilvēki ir dažādi un tāpēc ir nepieciešama dažāda pieeja. Piem., vienam pietiks ar tiešu frāzi par sexu, kādam citam, protot aizskart tās emocijas utt., kas mīt sirds dziļumos
2008-01-08 09:00:51
Nu var jau par visu ko runāt un mēģināt iestāstīt,bet patiesība ir tā ka vīriešiem ir vajadzīgas tās sievietes un galvenais kas tos saista ir sekss,protams var pastāvēt arī draudzība,tīri darba attiecības utt.,bet tomēr katrs vīrietis sākumā sievieti novērtēs kā iespējamo seksa objektu,tā tas diemžēl ir,es to no savas piersdzes un tā nav maza.
2008-01-08 09:15:30
Tur jau sākas tā visa nelaime, ka vīrieši vispirms redz tikai sex objektus, bet ne dzīvus cilvēkus ar jūtām, emocijām.
2008-01-08 09:22:03
Varu pilnībā piekrist dullaisdauka komentāram,ši portāla aktivitātes man nav izprotamas.Ļaudis te kā saluši.
2008-01-08 09:22:40
labirints6, pēc tavām un daža cita domām, sievietēm vajadzētu krist ap kaklu pirmajam pretimnācējam šai portālā?? Patiesībā, ne jau vīrieši izvēlas sievietes, bet sievietes, ļaujot vīriešiem iedomāties, ka ir izvēlējušies. Tā lūk, saulīt..
2008-01-08 09:25:21
Vispār ja ir labs sex tad ir arī pārējais,cieņa atbildība par otru utt.Jaunībā bij savādāk vispirms ilgi aplidoju un dažreiz pārāk ilgi aizrāvos un zaudēju
2008-01-08 09:25:27
Viena sena anekdote: Staav divi vechi uz ielas. Iet garaam kaiminju Anninja. Vechi komentee aiz muguras - taa Anninja gan baigaa mauka - visiem peec kaartas dod.... Iet Garaam kaiminju Ievinja. Vechi aiz muguras komentee - taa Ievinja gan baigaa mauka - nevienam nedod....


Lasot diskusiju, anjuks shis ienaaca praataa... DD
2008-01-08 09:33:11