Autors Komentāri: 120
..... Kirsiitc....... es jau tagat juutu kaa mana sirds .... un veeders.... virzaas uz tavu pusi.... :reeka:
2008-07-31 15:35:17
aij, tie horoskopi ir sviests! vienīgie, kurus es lasu ir avīzē \'\'5min\'\'. Tapēc, ka man tur vienmēr rakstīts \'\'Tev veiksies\'\', \'\'Tev būs laba diena\'\', \'\'Viss ir lieliski\'\'! Vot tie man patīk, jo tieši ar tādu pašu domu es izeju ārā no mājas un tas ir tāds labs atgādinājums! Īsāk sakot- ko gribu, to dzirdu...
2008-07-31 15:37:57
/taisa lafku, tirgosies ar orgāniem/ Izpārdošana, izpārdošana- kam vajag sirdi, kam vēderu....
2008-07-31 15:39:22
Izlasiiju un izsecinaaju ,peec visa sanaak ,ka es esmu pilniigi traka sieviete...esmu gan skorpions un man ir 0 asinsgrupa . ,bet es reti kaujos , tikai vienu reizi iegaazu vienam uzmaaciigam tipam ar sominju
2008-07-31 15:46:10
Buterfly, tu izrauj no konteksta, te iet runa par temperamentu. Ja vēlaties, rīt publicēšu šeit īsu visu asins grupu seksualitātes raksturojumu.
2008-07-31 15:48:50
Tas buutu jauki , es labpraat palasiitu arii par taam asinsgrupaam. Man jau pashai liekas ,ka esmu sameeraa mieriiga temperamenta ,ja nekaapj man neviens uz astes
2008-07-31 15:57:21
mmm... chavinj visiem... klau - a ko auninji klusee? vai tieshaam taapat kaa es veel chakli straadaa? ) nu nu - un ko variet teikt par mums?
2008-07-31 16:00:36
klau, ja tu esi 0 grupa, gribu pārliecināties par galveno pazīmi, kas to atšķir no citām.
Vai tu arī nevarētu būt veģetāriete? Es jau nu šajā ziņā 100% tam atbilstu... Nu, kā ir? Vai tas atbilst taisnībai?
2008-07-31 16:00:58
Ai nee Melleniit , es atkal nevaru bez galjas iztikt . Esmu pat proveejusi vasaraa kaadas 2 nedeljas bez galjas produktiem iztikt ,bet peec tam likaas ,ka esmu bijusi badaa.Man nevajag to galju katru dienu ,bet ik pa laikam ljoti kaarojas
2008-07-31 16:15:31
Lūk lūk, tas ir tas ko vēlējos dzirdēt! Es tikai neskaidri izteicos, sorry Es gribēju teikt, ka esmu 100% plēsīga
tātad tomēr tajā visā ir sava taisnība.
Labi, čau, Butterfly, darbs pabeigts, eju mājās!
2008-07-31 16:19:12
tas vis pilnigi poo... kada zime!
2008-07-31 16:20:44
Skorpioni i raki
2008-07-31 16:42:56
..... nezinu par ko mellemel runaa.... bet man pat ilknni ir izteikti.......!!!....
2008-07-31 16:47:26
Vai tie ilknji galjas sakoshljaashanai vai kaa Nu nav es traka sexxx1
2008-07-31 16:55:31
huinja tas ir ar tiem visiem horoskopiem
2008-07-31 17:07:54
Skorpiones,strelnieces
Un no viriesiem-skorpioni,udensviri,vezi
2008-07-31 20:54:00
solīju, ka publicēšu, nu tad lūdzu

I(0) asinsgrupa— vissenākā. Parādījusies 60 000–40 000 gadu p.m.ē., kad neandertālieši pārtikā lietoja savvaļas augus, kukaiņus un atliekas no plēsoņu mielasta. Profesionālās īpašības: šīs asinsgrupas īpašnieki sparīgi ķeras klāt vairākām lietām uzreiz, bet reti kad paši tās noved līdz galam. Tomēr tiem piemīt organizatorisks talants atrast kādu citu, kurš iesākto pabeidz viņu vietā. Atliek tikai pārbaudīt galarezultātu. (To viņi dara ar īpašu entuziasmu.) Šie cilvēki necieš pavēles, taču lietpratīgi komandē citus. Viņu vidū sastopami lieliski uzņēmumu vadītāji, baņķieri un direktori. Risks saslimt: Cilvēki ar I asinsgrupu parasti ir ļoti šiverīgi. Šiem ļaudīm (izteiktiem gaļēdājiem) mazkustīgums ir bīstams. Pastiprināti darbojoties vielmaiņai, kustība ir ļoti nepieciešama. Ja I asinsgrupas īpašnieki pēkšņi kļūst kūtri un «bremzē», jādomā, vai viņus nav piemeklējusi kāda slimība. Sekss viņām nav saprotams jēdziens «par daudz seksa». Lai apmierinātu trako temperamentu, vīrietim nāksies papūlēties ne pa jokam. Viņas ir gatavas novest partneri līdz galīgam spēku izsīkumam (taču ļoti patīkamam). Šīs sievietes parasti ir ārkārtīgi pievilcīgas un... ļoti greizsirdīgas. Lai pierādītu mīlestību, vīrietim vajadzēs ļoti stipri ietvert viņas savos apskāvienos. Vīrieši: pavedināšanas mākslā tie ir īsti Kazanovas. Viņus saista sievietes, kuras tiem ļauj izpausties kā īstiem iekarotājiem. Kad vīrieši panākuši savu, partneres parasti nejūtas vīlušās...
2008-08-01 05:09:18
II(A) asinsgrupa — parādījusies aptuveni 25 000–15 000 gadu p.m.ē., kad Homo sapiens kļuvis par visēdāju. Senajiem cilvēkiem, kuri apdzīvojuši tagadējo Eiropas reģionu, par galveno nodarbi pakāpeniski kļuvusi zemkopība. Tas ir laiks, kad tikuši pieradināti savvaļas dzīvnieki. Šobrīd vairākums ļaužu ar II asinsgrupu apdzīvo Rietumeiropu un Japānu. Profesionālās īpašības: Šie cilvēki parasti ir apslēpti līderi. Atšķirībā no I asinsgrupas īpašniekiem viņi ir elastīgāki un labāk prot pielāgoties situācijām. Tieši pie šiem ļaudīm apkārtējie bieži vēršas pēc padoma. Viņi veiksmīgi risina svešu cilvēku problēmas (labāk nekā paši savējās). II asinsgrupas īpašnieki prot lieliski komunicēt. Viņi ir talantīgi administratori, skolotāji, ārsti un apkalpojošās sfēras darbinieki. Risks saslimt: Jāpievērš pastiprināta uzmanība kaitēm, kuras apdraud nieres, aknas, dzimumorgānus, kā arī mugurkaula jostas un krustu daļu. Šiem cilvēkiem var būt problēmas ar liesu, sirdi un redzi. Sekss labas, uzticīgas un gādīgas sievas. Taču gultā... samērā pasīvas. Attiecībās mēdz iezagties neuzticēšanās, stīvums un aizdomīgums. Diez vai viņas būs pirmās, kas partnerim atklās savas jūtas un vēlmes. Vīrietim tās jāiekaro gluži kā alpīnistam Džomolungma. Vīrieši: vairākums samērā kautrīgi. Savas jūtas mēdz izpaust ar skatienu un maigiem pieskārieniem. Toties, kad «met kārtis galdā», dara to ar plašu «vēzienu». Ģimenes dzīvē no sievietes nemitīgi tiek pieprasīti uzticības un mīlestības apliecinājumi. Ja tie tiek saņemti, arī vīrietis tādā gadījumā būs uzticīgs.
2008-08-01 05:09:39
III(B) asinsgrupa — radusies aptuveni 15 000 gadu p.m.ē., kad daļa pirmcilvēku tika izspiesti no karstajām Austrumāfrikas savannām līdz pat aukstajiem un neauglīgajiem Tibetas kalnu apgabaliem. Visticamāk, ka mutāciju, kuras dēļ radusies III asinsgrupa, ir izraisījušas krasās klimata pārmaiņas. Sākotnēji tā parādījusies mongoloīdiem. Laika gaitā šīs asinsgrupas īpašnieki pārvietojušies arī uz Eiropas reģionu. Mūsdienās ļoti daudz tā sastopama Austrumeiropā. Profesionālās īpašības: Šiem cilvēkiem piemērotas profesijas, kuras prasa pacietību, precizitāti un centīgumu. Viņu vidū sastopami talantīgi neiroķirurgi, juvelieri, grāmatveži, ekonomisti, banku speciālisti un valsts darbinieki. Tiem, kuri strādā par izmeklētājiem, kriminologiem, policistiem, advokātiem, muitniekiem, revidentiem un nodokļu inspektoriem, raksturīgs pedantisms un spēja aizrakties līdz problēmas būtībai. Risks saslimt: Ieskaitot aizdeguni, parasti arī rodas problēmas ar barības vadu, kuņģi un limfātisko sistēmu. Nereti apdraudēti tieši tie orgāni, kuri klāti ar gļotādu. Sekss atšķirībā no vīriešiem viņas vienmēr cenšas izcelties sabiedrībā ar spilgtumu un ekstravaganci. Šīs īpašības šad tad satrauc partneri, liekot šaubīties par sievietes uzticību (lielākoties gan nepamatoti). Patiesībā viņas ir uzticīgas un uzticamas gan kā mīļākās, gan kā sievas. Savstarpējās attiecībās tieši sievietei jāpārņem iniciatīva savās rokās — īpaši, ja arī vīrietim ir tāda pati asinsgrupa kā viņai. Kāpēc? Diemžēl tāpēc, ka partnera dzīvē seksam nav atvēlēta viena no dominējošām lomām. Ja sieviete (neskatoties uz šo atziņu) tomēr pratīs viņu aizraut, vīrietis būs bezgala pateicīgs un spēs to novērtēt. Vīrieši: veido azartiskas pavedināšanas shēmas. Tieši tāpēc viņus bieži vien uzskata par donžuāniem. Tomēr tas ir maldinošs priekšstats, jo šo vīrieti vairāk par seksu interesē pati savaldzināšanas māksla un intriga. Ar viņiem nav jāflirtē, bet gan jāprecas. Tie parasti esot labi vīri, uz kuriem visā visumā varot paļauties.
2008-08-01 05:09:59
VI(AB) asinsgrupa — jaunākā no visām četrām. Tā parādījusies aptuveni pirms 1000 gadiem, sajaucoties indoeiropiešiem (I asinsgrupas nēsātājiem) ar mongoloīdiem (III asinsgrupas īpašniekiem). Šī ir samērā reta grupa, kas piemīt labi ja 5% zemeslodes iedzīvotāju. Profesionālās īpašības: visnotaļ cītīgie un apķērīgie IV asinsgrupas īpašnieki parasti ir lieliski bibliotekāri un arhivāri. Ideāla joma, kurā izpaužas viņu prāta spējas, ir zinātne. Risks saslimt: Šajā gadījumā ir pārmantota izturība pret slimībām, ko ierosina dažādi mikrobi. Tomēr IV asinsgrupas īpašnieki ir predisponēti arī nopietnām kaitēm. Visbiežāk riskam tiek pakļauta āda, locītavas, liesa, dzirdes aparāts. Sekss par seksa trūkumu nav jāžēlojas, jo spēj piesaistīt vīriešus. Taču ne katram ir cerības tikt aplaimotam ar viņu mīlestību. Sievietes parasti ir ļoti prasīgas (ne tikai gultā, bet arī savstarpējās attiecībās). Viņām nemitīgi ir nepieciešami uzmanības apliecinājumi. Ja tomēr atradīsies partneris, kurš spēs apvaldīt biežos niķus un stiķus, tad sieviete ļaus viņam saņemt grožus savās rokās. Vīrieši: viņu pievilcību ir grūti pat izskaidrot. Sievietes tiek gluži vai apburtas. Šie vīrieši parasti ir galanti kavalieri un lieliski mīlnieki. Tomēr vairākums no viņiem tā arī nekad pa īstam neļaujas dziļām jūtām. Sekss – jā, tā ir attiecību dominante.
2008-08-01 05:10:19