Autors Komentāri: 21
\"Jauki\" - Siewiete lieto šo wārdu katra strīda beigās, kad uzskata, ka wiņai ir taisnība un wajag panākt, lai wiņš \"aizwērtos\". Vīrietim nekad newajadzētu lietot \"jauki\", lai aprakstītu, jā wiņa izskatās. Tas war izraisīt strīdu, kas beigsies ar to, ka siewiete sacīs: - Jauki!

\"Piecas minūtes\" - Tas nozīmē apmēram pusstundu. Tāpat kā piecas futbola spēles minūtes welkas pusstundu, līdz wīrietis iznes atkritumus.

\"Nekas\" - Tas nozīmē \"kaut kas\". \"Nekas\" siewiete parasti lieto, aprakstot sawas izjūtas, kad wiņai liekas, ka tā uzplijas wīrietim. \"Nekas\" parasti nozīmē strīda sākumu, kas norisināsies \"piecas minūtes\" un beigsies ar wārdu \"jauki\" .

\"Turpini\" - (ar paceltām uzacīm). Tas nozīmē izaicinājumu, kā rezultātā siewiete būs apbēdināta par \"neko\" un beigsies ar wārdu \"jauki\".

\"Turpini\" (ar normālām uzacīm) Tas nozīmē \"Es padodos\" vai \"Dari, ko gribi, man par to naw nekādas daļas\". Parasti \"turpini\" ar paceltām uzacīm nāk daudzu minūšu laikā pēc \"nekas\" un \"jauki\", un un wiņa ar jums par to runās \"piecas minūtes\", tad atvēsīs.

Skaļa nopūta - Tā nozīmē, ka wiņa jūs uzskata par muļķi un brīnās, kāpēc wispār tērē laiku, stāv tur un strīdas ar jums par \"neko\".

\"Nu?\" - \"Nu?\" teikuma sākumā nozīmē, ka jūs esat pieķerts melos. Piem. : Nu? Es runāju ar tavu brāli par to, ko ūs darījāt vakar vakarā. - Un:- Nu? Un tu gribi, lai es tam ticu? - Viņa jums teiks, ka viss ir \"jauki\", kad pa logu metīs ārā jūsu drēbes, bet nemēģiniet vairs melot, lai izkļūtu no šīs situācijas, citādi jūs saņemsiet \"turpini\" ar paceltām uzacīm.

\"Viss kārtībā\" - Tas nozīmē, ka viņa vēlas daudz un dikti pārdomāt, pirms atmaksāt jums par to, ko esat pastrādājis. \"Viss kārtībā\" - parasti tiek lietots kopā ar \"jauki\" un saistībā ar \"turpini\" (ar paceltām uzacīm). Tuvākajā nākotnē jūs kaut kādā ziņā būsiet lielā ķezā.

\"Es tevi lūdzu\" - Tas nav apgalvojums, tā ir pavēle, lai jūs runātu. Sieviete dod jums iespēju atvainoties par izdarīto vai attaisnot to. Ja jūs neteiksiet taisnību, baigās saņemsiet \"viss kārtībā\".

\"Patiešām?\" - Viņa nejautā par ticamību tam, ko jūs sakāt, viņa vienkārši pavēsta, ka netic nevienam jūsu vārdam. Jūs gribat visu izskaidrot, bet saņemat \"es tevi lūdzu\". Jo vairāk jūs atvainosieties, jo skaļāki un sarkastiskāki kļūst viņas \"patiešām?\", kas tiek pārbārstīti ar daudziem \"nu\", tiek saceltas uzacis, un viss beidzas ar \"skaļu nopūtu\".

\"Liels paldies\" - Sieviete to saka, kad jūs viņai esat galīgi apnicis. Tas nozīmē, ka jūs esat ievainojis viņu visjūtīgākajā vietā un sekos \"skaļa nopūta\". Pēc \"skaļās nopūtas\" neprasiet viņai, kas vainas, jo viņa teiks \"nekas\". Nākamā reize, kad viņa stāsies ar jums tuvās attiecībās, būs \"kādu dienu\".

/Alans un Barbara Pīzi/
2008-08-30 07:04:07
Ir jau vel daudzi...\'\'protams,kā tad\'\' pēc komplimentu kaudzes,kuriem nevar ticet(virieshiem ticet vispar butu neprats)
Mans miljakais ir \'\'jaunnedelj\'\',kad virietis nespedams sagaidit,kad tomer izdomashu ar vinju tikties,parasti pec vairaku meneshu maratona sarakstee....bet patiesiba tas nozime varbut un varbut nekad,nekada gadijuma
2008-08-30 07:09:27
Sexymouse - piekrītu... ir wēl daudzi visādi netiešie vārdi, ko varētu pievienot vārdnīcā...

un vispār - kas tic vīriešiem?!
2008-08-30 07:11:10
Viņiem ticēt ir neprāts
2008-08-30 07:12:00
mans mīļakais vārdiņš...viss kartībā
2008-08-30 07:12:18
man ar mīļākais ir \"viss kārtībā\"
2008-08-30 07:19:03
...mans miljakais neapshaubami ir \'\'jaunnedelj\'\':D
2008-08-30 07:20:28
warbūt wēl kādai ir kāds mīļākais wārdiņš...?!
2008-08-30 07:38:30
kādai nē bet kādam... - \"mīļā nu ko tu streso, viss ir kārtībā\" ...
2008-08-30 07:42:12
iekopēšu sev šito ...
2008-08-30 07:46:16
ticet var ja nevaretu ticet tad neviens paris nedzivotu kopa
2008-08-30 07:51:24
Es parasti Tā jauki vietā saku- \"Lāaaaaaabi\" /tādā uzpēlētā tonī, pavelkot sākotnējo Ā garāku :D/ Tas nozīmē, ka te pat nav smakas no labi.
Un vēl noteikti vajadzētu saspringt, ja es sāku teikt \"Ak, šitā....Redz kā.....Ak, tā?\"
2008-08-30 08:08:37
Labriit Fantinja! Veiksmiigu dieninju bumbuciit....
2008-08-30 08:10:31
Art...Nez, cik man būs laba un veiksmīga, jo jāstrādā, bet nu...tev arī neslimot ;)
2008-08-30 08:13:58
es bieži noklusēju vispār , ja piegriežas, saku STOPuzsverot , ka nākošo rerizi būs LIELAIS STOP ....un tad sāku smadzenes čakarēt , tā garai plaši skaidrot kaut ko , ko pati nemaz nesaprotu , ko muldu .....
2008-08-30 08:14:26
mans draugs saka, ka man kā bojāram esot : ir tikai divi viedokļi manējais un nepareizais
2008-08-30 08:22:22
Petra - sievietēm jau vienmēr tā ir - viņas viedoklis un nepareizais...
2008-08-30 08:45:36
Elisõne...tā gan laikam ....
2008-08-30 08:51:00
newis laikam, bet tā ir!!
2008-08-30 10:22:22
man vsp vienalga, ja kaads no vinjiem grib kascheeties es pagriezhos un aizeju. neesmu neviena iipashums
2008-08-30 10:26:20