Autors Komentāri: 81
Šodien daudzās tēmās izskanēja viedoklis, ka sievietes bez vīriešiem un otrādi, nu nekādīgi nevar.
Neiešu strīdēties, tā nu tas laikam tomēr ir, lai arī mēs brīžiem viens otru nesaprotam, brīžiem niknojamies, pat citreiz, šķiet, neciešam viens otru, bet tomēr labi apzinamies, ka tās ir mirkļa emocijas un niknums par kaut ko, kas šā vai tā neatbilst mūsu patiesajām domām, tomēr....

Ja uz pasaules tomēr būtu izveidots tāds eksperiments, ka viens dzimums veselu mēnesi varētu iztikt bez otra dzimuma uz pasaules (neloģisks eksperiments, bet iedomāties taču varam), tad ko jūs atļautos varbūt izdarīt, vai tieši otrādi, varbūt nedarīt, ko ikdienā, kontaktējoties un satiekot šo otru dzimumu, tomēr dariet?
Piemēram, varbūt kāda sieviete sagribētu vēlā vakara stundā iziet mini svārkos, augstpapēžu kurpēs, ar pudeli alkoholiska dzēriena, viena pati to iztrakterēt un ar mierīgu sirdi atlūzt uz kāda soliņa parkā, neuztraucoties, ka svārki ir nepiedienīgi sarāvušies līdz nabai, ka izskats ir atbaidošs, tomēr viņa zinās, ka tur spēs izgulēties netraucēta.
Vai arī, varbūt kāda sieviete beidzot noliktu kosmētisko maciņu tālu prom, varbūt aizmirstu par nagu profilaksi vai vaksāciju?

Protams, arī vīrieši var izteikties, ko iesāktu viņi, kaut gan man liekas, ka viņi maz ierobežo savas vēlmes un diez vai dara kaut ko apzināti tieši dēļ sievietēm Kaut gan, varbūt vīrieši pārstātu skūties?

Jeb tomēr ieradumam ir lielāks spēks??? Un vai tiešām visu, ko jūs darat, darat tikai SAVAS labsajūtas dēļ?
2008-09-22 17:31:34
praktiski visu, ko daru to daru tikai un vienīgi priekš sevis tieši šajā ziņā, bet vai varētu izdzīvot 30 dienas bez nevienas sievietes pat pa acu kaktam? Laikam ar galvu sienā skrietu, jo acis pamielot vienalga gribās...
2008-09-22 17:35:41
ftw...Tiešām darītu visu ko līdz šim? Pat sukātos no rītiem? :D
2008-09-22 17:37:55
fanta, ja es no rīta nēsmu saķemējies man kauns iet ārā un nejau tapēc, ka kāds uz manīm paskatīsies, bet es pats sev nepatīku! ;)
2008-09-22 17:39:25
ftw...Tātad pilnīgi visu, ko tu dari, tu dari tikai sevis pēc, un tu tiešām tagad neliekuļo?
2008-09-22 17:40:39
Fanta....sēdēju un domāju ko varētu nedarīt...un zini....nekas īsti nenāk prātā...laikam tomēr sevi pārāk mīlu un viss ko daru, ir vispirms jau manai lieliskajai pašsajūtai....
2008-09-22 17:40:40
..... pimkaart Fanta...... es sajustos mieriigi..... es tikko ienaacu sseit atpakaall.... un pirmais ko es sseit satieku....esi tu!!.... nu gatavais laasts.....man!.... ne dienas bez tevis!!!.... ...hotj noshaujies!... ...... bet nesapnno!!!.....


.... Taatad par teemu....

....da ko tur daudz ko teikt....... seedeetu un sapnnotu par laiku..... kad beigtos taas meenesha mociibas......... un vareetu jums atkal tikt klaat!.......... jo tu jau nepiemineeji..... ka juus kaa sugu.... izdzeestu no muusu atminnam......... tas laikam buutu paaraak nezzeeliigi!.......
2008-09-22 17:43:37
vai es visu daru tikai un vienīgi egoistiski sevis dēļ? - Pilnīgi visu nē, bet citu dēļ daru ļoti maz un sieviešu tai skaitā

vai es neliekuļoju? - Nē, kapēc man gan to darit?
2008-09-22 17:43:43
hmm, shajaa dziives posmaa visu daru tikai prieksh sevis, taa kaa nekas nemainiitos pat ja menesi nesatiktu dailjo dzimumu. nu sanaak kad cilveeks miil sevi viss vairaak
2008-09-22 17:45:48
Jā, iespējams mēnesis ir par īsu, lai izprastu, ko jūs darat tomēr dēļ pretējā dzimuma. Bet, ja pretējais dzimums vispār izmirtu kā suga...Šausmīgi, drausmīgi, bet nu tā ir sanācis. Tā pat darītu to visu ko darat? Tur fitness, bārdas skūšana, kaklasaites vilkšana, odekolona lietošana, katru rītu jaunas tīras zeķes?
2008-09-22 17:51:05
DLLM...Lūdzu nošaujies
2008-09-22 17:51:49
.... es jau teicu..... nesapnno!....
2008-09-22 17:54:00
DLLM....Labi, tad tas notiks pret tavu gribu :D
2008-09-22 17:55:48
Nē, nu tauta te riktīgi kūtra palikusi, nevar uz sarunu dabūt, kaut vai sities ar galvu sienā......Kaut kas traks ar jums...
2008-09-22 17:58:59
...... taaa taa.... atej taalaak..... un joz te....... ziimee uz sienas meerkki..... lai Fankkiks netiishaam garaam neaizriksho!!!.....
2008-09-22 18:00:10
DLLM...Lasies no šejienes, neliec man tevi ar pendelēm...
2008-09-22 18:01:12
nju...pieņemot ka uz darbu tāpat būtu jāiet un sabiedrībā(kaut arī tikai vīriešu) jāparādās.......nesēdētu seksamlvē(jo nebūtu jēgas nekādas)...(kaut gan tāpat jau nav)un brauktu brauktu uz copi katru wekendu atpūsties....tas ar laikam viss ko darītu/nedarītu...
2008-09-22 18:07:07
kabos Un tagad uz copi katru weekendu nesanāk?
2008-09-22 18:08:44
nea.....sieva traucē bet tad jau viņas nebūtu....
2008-09-22 18:10:24
kabos...Un kāpēc sievu nevari ņemt līdzi? Kaut gan sievietes copē...jā.....Es laikam saprotu, kāpēc mani īpaši neviens uz copi neaicina :D
2008-09-22 18:11:37