Autors Komentāri: 207
Var jau būt, ka tikai pārspīlēju, bet paskatos savās vecajās klasēs, kursos - smukās tagad ir izšķīrušās vai pat vēl neprecējušās vai pat galīgi nolaidušās. Tās, kuras bija pelēkās peles ir tagad acīmredzami laimīgas gan kā sievas, gan mātes. Kāpēc tā? Laikam jau baigi naivs jautājums, bet tomēr.
2009-03-18 18:10:41
Tāpēc,ka dzīve tāda,un kā pats to veido,,,
2009-03-18 18:12:19
tas jautājums arī mani ir ieinteresējis... jāpagaida ko citi par to domā....
2009-03-18 18:13:11
..gandr...sveiks...

..domaaju,ka gan peleekajaam peleem,gan smukajaam meiteneem ir savi iznjeemumi....

...viss ir liidzsvaraa.....
2009-03-18 18:13:11
Man jau šķiet, ka dzīve visu iekārto pēc savas vajadzības...
... cik klausos un redzu apkārt, arī skaistas sievietes ir laimīgas....
Varbūt tās skaistās meklē princi baltā zirgā, un kad pienāk zināms vecums, saprot, ka prasības bijušas par augstu, taču ir jau par vēlu...jo visi sakarīgie vīrieši jau ir laimīgi un precējušies...
2009-03-18 18:16:53
mani neviens nemil, neviens negrib!!!
2009-03-18 18:17:04
Tad jau jajauta kas ir peleka pele? Kads nemaz sievieti nemana savkart cits vinu dievina,tai pasa laika neliela iztele frizieris salons un sieviete rod jaunu elpu,lidz ar to skatoties 5 gadus atpakal sieviete ir neredzama,bet tagad ista skaistule un velies pats sev tadu lidzas...
2009-03-18 18:17:11
kaimiņmeita kamdel doma ka neviens negrib neviens nemil? Pasaki ka sirds ir atverta rinda jau tagad sak stavet :D
2009-03-18 18:18:32
Pēc sevis varu teikt - skaistajiem dzīve nav
2009-03-18 18:27:31
...biezhi vien peleekaa pele neizlien no savas chaulas,jo baidaas atklaat sevi....un taa arii paliek peleekaa pele.....vinjai ir vajadziigs stimuls,atbalsts..lai uzplauktu pa iistam....
2009-03-18 18:36:27
Skaistums jau nav ārienē, bet cilvēka iekšienē, viņa būtībā, kāds ir pret citiem un pats pret sevi.
2009-03-18 18:38:28
Ar vārdiem \'pelēkā pele\' nebūt nevēlējos pateikt ko aizvainojošu, bet vienkāršī stipri bieži nācis pamanīt, ka skolas laiku spilgtās skaistules nu tagadējos manos manos gados bieži ir nelaimīgas. Var jau būt, ka to vienkārši vairāk pamana.
2009-03-18 18:45:04
Man jau liekas, ka ārēji smukām meitenēm ir pagrūti, jo bieži vien tieši tapēc viņas kāds grib, dēļ reprezentācijas, bet cik ilgi var teātri spēlēt??
2009-03-18 18:53:14
gandr tad jau sanak beigas ta jaunibas gados tas skaistules ir pargulejusas ar pusi rajona,plus vel palikusas stavokli un nav nedz skolas pabeigusas nedz ko dzive sasniegusas. Ta kura ir spejusi savakt sevi ir ari tagad skaista un visnotal laimiga. Tas kuras nolaida rokas ta ari viss parejhais ir nolaidies. Krutis ka nolekusas Pūdeļu ausis gurni izlidusi no jebkadiem ramjiem un tada gara Luk kur viss skaistums. Bet tai pasa laika ari jauniesi jeb toposie viriesi redz tikai to spilgti izbazto vizualo,jo doma tikai ar locekli un sperma galva spiez tamdel ari netiek ieverota meitene kura uzskatami nav tik skaista jeb ka savadak Bet tagad seksu gribas ka est un redz ari ta kuru uzskatiji par nesmuku,peksni saskati seksigu sievieti Protams nesmu tieisigs 100% apgalvot bet skiet ka kaut kada taisniba man ir
2009-03-18 18:56:04
enamors, es gan domāju, ka tas ir tīri cilvēka dabā redzēt, pamanīt skaisto utt., ir tādi kas ar to aprobežojas, bet ir tādi, kuri redz visu savādāk, tas nav atkarīgs no vecuma...
2009-03-18 18:59:52
enamor.. es Tev nepiekritīšu
Principā.. bieži vien tās, kurām nav nokārtojusies privātā dzīve ir šīs sievietes ar augstajām izglītībam.. un tiekšanos pēc karjeras!! Un viņām patiesībā nekas svarīgāks par karjeru nav - un tieši tāpēc arī tā ir
Viņas ir koptas, skaistas.. labi pelna.. viss ir labi.. - bet trūkst mīlestības!!
2009-03-18 19:12:30
kautka tieshi par to arii biju aizdomajusies....negribot ....bet japiekriit....
2009-03-18 19:13:51
Vēl ir tāds variants Pelēkās peles priecājas par to pirmo, kas viņām uzmanību veltija
Man bijusī klasebiedrene ir tāda!! oj, viņas kompānijā es nevaru uzturēties ilgi!! Drausmīgi tracina tā pelēcība un konservatīvisms...
Bet viņa ir laimīga - viņa ir burta kalps.. dzīvo kopā ar savu mīlestību (kurš ir tāds pats.. un ja man būtu ar tādu vīrieti jābūt.. es laikam katru dienu teiktu,ka man galva sāp)...
katram podiņam savs vāciņš.. un katram podiņam savas prasības
2009-03-18 19:18:45
Vai tik Tu nesen, Gandr, nebūsi apmeklējis kādu bijušo klasesbiedru vai kursa biedru sanākšanas pasakumu? ;)
Es ar nesen tādā biju un ko līdzīgu nodomāju, tik gan attiecībā uz vīriešiem- kur gan palikuši slaidie zilacainie zēni?? Alusvēderi un aizpampušas acis tik palikušas......... Bet mūsu klases \"meitenēm\", lai arī 99 procentiem no viņām ir bērni un pat vairāk par diviem gabaliem, nav nedz izplūduši gurni, ne nokarājušās krūtis. Nu labi, netaustīju, bet pa gabalu ir krietni labākā izskatā nekā džeki. Lūk tā.
2009-03-18 19:20:08
2009-03-18 19:40:27