Autors Komentāri: 30
Zvaigznes jau parūpējušās par tavu seksualitāti un temperamentu piedzimstot.

Auns
Viņa ir ārkārtīgi artistiska, taču seksā tas viņai nenāk par labu. Par viņas vēlmēm gultā spriež pēc viņas uzvedības dzīvē, taču kļūdaini. Šķiet, ka viņa alkst pēc izsmalcinātības – zīda palagiem un tikpat izsmalcināta seksa. Taču patiesībā viņai vajag primitīvu vīrišķi un brutālu seksu.
Negaidi no viņas iniciatīvu gultā.
Kā rīkoties: vīrišķīgi. Nekādu sentimentu. Piedāvā seksu jau pirmajā randiņā. Ja ne pirmajā, tad otrajā – obligāti. Ja tu viņai patīc, vari uzskatīt, ka viņa jau ir tavā gultā.



Vērsis
Ļoti seksuāla dāmīte, sevišķi, ja kāds ir pamodinājis viņā seksualitāti. Ja ne – viss ir tavās rokās. Gan dzīvē, gan gultā „vērsīte” pārcenšas, izrādot emocijas. Tu nekad nesapratīsi – tas ir seriālu iespaidā, vai arī viņa patiesi ir tik temperamentīga.
Negaidi no viņas neuzticību.
Kā rīkoties: pārliecinoši. Taču atceries – vērši paši izvēlas partneri. Nemēģini noskaidrot, kāpēc viņa guļ „ar to āzi”, bet tevi ignorē. Vienkārši pieņem to „de fakto”.


Dvīņi

Pievilcīga un iekārojama. Viņai nav vienaldzīgs sekss. Taču ir viens „bet” – Dvīņi gaida princi uz balta zirga. Ja netiksi līdzi viņas ideālam, būs sajūta, ka kaut ko neesi izdarījis līdz galam. Tomēr dažreiz viņa parāda tāāāādu seksu, ka tev vairs nebūs spēka par to domāt.
Negaidi no viņas pastāvību. No šīs divkosīgās būtnes var gaidīt jebko.
Kā rīkoties: kļūsti par viņas ideālu. Ja ne dzīvē, tad vismaz seksā.


Vēzis
Lai arī dzīvē mēdz būt lēnīga un bremzēta, gultā „vēzīte” vēlas būt līdere. Ātri uzbudinās un spēlē galveno lomu, jo partneris viņai ir tikai instruments savu tieksmju apmierināšanai. Ja tev patīk dzīva vibratora loma profesionāles rokās – vēlam veiksmi.
Negaidi no viņas piekāpību un padevību.
Kā rīkoties: viss tavās rokās, jo Vēžiem ļoti patīk glāsti.


Lauva
Lauvenēm glaimo vīriešu uzmanība – viņas ātri uzķeras „uz āķa” un iesaistās spēlē. Sekss ar lauvu ir labs, viņa ātri sasniedz orgasmu, taču viņai ir būtisks nevis process, bet tas, kā viņa izskatās. Nebrīnies, ja seksa laikā viņa ik pa laikam ielūkosies spogulī.
Negaidi no viņas kaislību vētru.
Kā rīkoties: uzmanīgi. Lauvām patīk manipulēt. Tu vari iegūt viņas ķermeni, taču tevi izspiedīs kā citronu.


Jaunava
Viegli iemīlas. Ja viņa izvēlējusies tevi – apsveicam. Viņa būs laba gan gultā, gan virtuvē – ar seksu vien paēdis nebūsi. Viņai nav kompleksu un jaunava ir gatava ekstravagantam, taču intīmam seksam. Nav vērts piedāvāt viņai mīlēties ļaužu pilnā pludmalē. Taču apgūt mājās kādu Kamasutras pozu – viegli.
Negaidi no viņas labu seksu bez mīlestības.
Kā rīkoties: sākumā iegūsti viņas labvēlību. Tas ir vienkārši – ziedi, sveču gaisma, labs vīns un mīlas vārdi.


Svari
Sniega karaliene – saprāts uzvar jūtas. Viņa spēj izjust spēcīgu uzbudinājumu un baudu seksā, taču nespēj tajā atzīties. Pēc vētrainas nakts viņa var uzvesties tā, it kā nekas nebūtu noticis.
Negaidi no viņas sarunas par seksu un aizvadītas nakts apspriešanu.
Kā rīkoties „Dārgā, vai tu jau esi beigusi?”


Skorpions
Mīl seksu un labprāt atzīst, ka viņai tā nekad nebūs par daudz. Vēlies seksuālus eksperimentus un izvirtības? Meklē skorpionus! Vienīgi nāksies gaidīt rindā – dāmītes bieži maina partnerus.
Negaidi no viņas ilgstošas attiecības pēc pirmās nakts.
Kā rīkoties: uzdāvini grāmatu par seksu – viņai būs interesanti.


Strēlnieks
Dzīvespriecīga un komunikabla. Pārlieka draudzīguma rezultātā mēdz pamosties svešā gultā. Viņu nemulsina un nesarūgtina gadījuma sakari. Strēlnieces labprāt eksperimentē, taču dažreiz pārspīlē ar psiholoģiskām, tantriskām un citām gudrībām seksā.
Negaidi no viņas vienmuļa seksa. Dzimumakts ar viņu ir īsts šovs.
Kā rīkoties: DVD ierakstītās jūras bangas, smalki aromāti un ziedu kalni.


Mežāzis
Viņai mīlestība ir svarīgāka par seksu. Iemīloties pirmo reizi, „mežāzītes” mēdz kļūdīties un stiepj savu iemīļoto pie altāra, īsti neiedziļinoties seksuālajā saderībā. Daudzi mežāži ir radīti kaislei, taču ne visi to nojauš, jo domā vienīgi par laulībām.
Negaidi no viņas nevainojamu seksu pirmajā naktī.
Kā rīkoties: mēģini izsprukt no laulībām, taču nestāstiet viņai par to.


Ūdensvīrs
Mīl pārsteigt un šokēt. Gatava dāvāt lielisku seksu kaut vai spītības dēļ – lai kāds nepadomātu, ka viņa ir sliktāka par citām. Viņai svarīgi zināt, ka viņa ir labākā. Mēdz būt pārspīlēti kārtīga: palagi nav gludināti, pumpa uz dibena – kāds vēl sekss?
Negaidi no viņas seksu uz grīdas (ja vien tu neesi to izmazgājis un uzklājis mīkstu persiešu tepiķi).
Kā rīkoties: pārsteidz viņu ar tīru dzīvokli.


Zivis
Slēpj emocijas un jūtas. Savu bailīgumu maskē ar rupjību un nekaunību. Tā vietā, lai pieņemtu uzmanīgu un galantu mīlnieku uzmanības apliecinājumus, sapņo par pirātu ar zobenu, kurš nolaupīs viņu un...
Negaidi no viņas piedāvājumu mīlēties.
Kā rīkoties: mēģini viņu izvilkt no dūņām, kurās viņa slēpjas ar visu savu seksualitāti.
2009-05-06 09:51:34
Nu par mani gandrīz patiesība
2009-05-06 09:59:54
\"Kā rīkoties: uzdāvini grāmatu par seksu – viņai būs interesanti.\" Šitas točna ir par mani :D
2009-05-06 10:01:00
Pilnīgi garām
2009-05-06 10:01:19
viss sakrīt, izņemot par to princi nekad nav patikuši izlaidušies pašapmierināti tēviņi
2009-05-06 10:01:45
\"Tu vari iegūt viņas ķermeni, taču tevi izspiedīs kā citronu.\" nabaga vīrieši
2009-05-06 10:02:04
pamekleeshu.
2009-05-06 10:10:16
Daļēja taisnība.
2009-05-06 10:12:55
Par mani skorpionu pilnīga taisnība
2009-05-06 10:15:49
......piekrītu , neciešu jautājumu : Dārgā , vai tu jau esi beigusi.........Labais!!!!
2009-05-06 10:17:30
nedaudz garām, ja mēģina pielīdzināt reālaām personām
2009-05-06 10:18:19
Man rakstīts, ka man butiski kā es izskatos
Es esmu viena no retajām sievietēm, kas vienmēr labi izskatās Spoguli nenēsāju līdz, kosmētiku arī nē...
es kā izeju no mājas, tā burvīga.. nav jālūr spogulī un jāpārliecinās par to
2009-05-06 10:20:48
olsena
es tā padomāju, Tu tomēr nerullē... D

a par lauvām taisnība...
2009-05-06 11:10:17
man arī mana zīme patīk vislabāk
2009-05-06 11:12:19
man ar vislabaakais sex ir ar lauvaam - sievieteem peec horoskopa (tas taa- lai kaadam neliktos, ka es zoofils )
2009-05-06 11:14:53
žēl, ka neesmu lauva
2009-05-06 11:15:25
motkja, bet pameegjinaat esmu gatavs ar visaam zodiaka ziimeem... gadaas tachu iznjeemumi
2009-05-06 11:16:26
Baigi labais Pat maza daļa patiesības graudiņu tur ir :D
2009-05-06 12:07:22
Sekss patīk..parterus nemainu....nav jau zeķes...
2009-05-06 12:44:23
Vairāk vai mazāk ir sava taisnība! Tikai man to princi ar zirgu nevajag, kur es to zirgu likšu?!
2009-05-06 13:31:57