Autors Komentāri: 8
Sieviešu kailā psihoze! .....te jau butu par ko parunaat!
2009-05-28 08:17:50
vakar par to domāju.

uzraksta man sieviete, jautā , vai vēlos viņas plikbildes skatīt, es saku - bet liec galerijās.
jes, šī liek arī.

man patika.......lai arī tas bija jocīgi
2009-05-28 08:27:48
Par bildeem.... Nezinu vai ir verts runaat! Katram savs! Tikai vai tas ir smuki vai perversi,cits jautajums! Katram sava uztvere un domashana! Bet kad saak uzbazties ar plikam pipelem un jautajumiem vai negribi lai ats.....,nu atvainojiet! Driiz jau buus bailes beernus vienus uz ielas palaist! Uzskatu,ka taa ir slimiiba! Pliki caurumi...... varbut kadam tas ir smuki, bet lai kaa arii tas nebuutu te regjistrejas arii beerni! Un varbuut viens no vinjiem ir juseejais! Tie kas tur kaut ko spridzjii, nu lai! Aizstaavu,neaizstaavu..... kada man tur dariishana, taapat kaa par juusu plikumiem! Katram savas piepildaamaas fantaazijas vai beerniibas traumas rezultaats!
2009-05-28 08:46:38
grūti saprast, ko dod publiska ģenitāliju izstādīšana, kādu kaifu var noķert, kas tas par ekshibicionisma paveidu.
varbūt viss ir vienkāršāk, notrulināšanās.
ja tā - kāpēc neapstāties laicīgi, jo viss ar laiku apnīk, notrulina,....0 emociju.
2009-05-28 08:59:02
motīvi jau katram savi šādai rīcībai....
kāds varbūt tiešām ķer kaifu no tiem komentāriem utt.

piederu pie tiem, kas principā nav ne PAR, ne PRET, jo tā ir katra paša darīšana. Ja izliec savas bildes publiskā telpā, tad rēķinies ar sekām.
Par nepilngadīgajiem lietotājiem - nu, jā.... tas ir neizkontrolējams ķēdes posms... taču vecākiem arī mazliet jākontrolē sava bērna gaitas interneta vidē. Katram laikmetam savs - kādreiz slēpa Zālīša grāmatu, tagad jāierobežo pieeja seksa portāliem :D
2009-05-28 09:06:09
Baigais salīdzinājums \"smuki vai perversi\". Man pret perversām dāmām nav nekas iebilstams.
Neizprotu kapē tev tik ļoti bail no sieviešu kailfoto? Un ja tev zilie uzmācas - tad noteikti tu ļoti viņus uzbudini. Man piemēram neviens neko nav sūtijis :D
2009-05-28 14:33:21
O, jauna beztēma!
2009-05-28 14:48:33
Notrulina gan...
2009-05-28 14:55:17