Autors Komentāri: 34
... nu Cinīt.... klauns esi tu .... pie tam .... AHUJENNAIS :D
2011-03-17 09:56:48
Cinīt, un ko tad Tu te.... klaunu barā.. vazājies?............
2011-03-17 09:57:44
arii cirkū ir japerk biljetes
2011-03-17 09:58:26
lenee,ja tavs vecis taa buutu jokojis ar tevi kopsh pirmaas nakts,vai taadi joki tevii maniiiti par vinju domas? Tas nav jaasaprot tieshaa kontekstaa... Esmu melnaa humora cieniitaajs un shkjiet,mazliet arii perversa persona.Ja sievietei tas nepatiktu,tad vinjai tas buutu jaapasaka,ja nemaak pateikt,tad taadai sievietei nav ko dariit ar mani... Afrodittai paldies par atbildi,es tik tieshaam par to nebiju aizdomaajies... Man sievietees netiik tas,ka vinjas nekad neko nevar pateikt,vienmeer visu laiku tikai gaida,ja nesagaida,tad saak bojaaties attieciibas.Arii sievietes biezhi vien aizmirst,ka mees nav burvji.
2011-03-17 09:59:59
AFRO! \"\"sievietēm ir nepeiciešamas emocijas, sajūtas... aplidošanas prasme..... utml.. virmojošās sajūtas... Bet - vai to saprast vīrieša prātam? vieglāk ir nevis piestrādāt attieksmē pret savu sievieti...................\"\" vot ... tap\'ec man nav pastāvīgas sievietes ..... jāņemās kā ar maziem bērniem ... un tad vēl PMS ... uiiii.. nakuj :D
2011-03-17 10:00:13
Afrodita! Sievietes viriesus izprot savadak,bez runasas u.tml.saprot majienus u.t.t. Bet viriesiem viss ir japasaka lielakoties tiesi!Viriesiem ta domasana ir savadaka!Tas nu toc ir fakts! Kapec ir sievietes,kas var normali pateikt kas vinam patik,kas nepatik,ko labak ko nedarit u.t.t. Nevis ka sis gadijums, \"nu tad jau redzes\" vai ari \"izdoma\", \"centies saprast\" Kā lai saprot,ja neko nesaka!? Es varu izmēģinaties aplidot un fig zin ko vel,bet,ja Tu nespej pateikt,lai nedaru ta vai ta vai lai daru labak to,tad camon!?!?!?
2011-03-17 10:01:21
Afroditta,godiigi sakot,es te nebiju bijis kaadu gadu,laikam.Ienaacu apskatiities,kaa te klaajas.Nebiju gaidiijis shaadu publiku,pie kam njemot veeraa,ka pamataa te personas ir virs 25 gadiem.
2011-03-17 10:01:22
Betmen, katrs izvēlas savu... sev atbilstošāko
2011-03-17 10:01:30
Ciniit...priecaajies, ja Tev butu sieviete kas visu VAR pateikt..pipec tev buutu...re kaa..es te saku savas domas un tu jau esi neapmierinaats...tad kaa isti labi taas kas stav klusu vai tas kas saka>? Nu es nez..pieljauju ka lidz gultai ar mani netiktu ar jocinju...par draazt atdoshanu citam...ja neklausiisi
2011-03-17 10:02:14
Man sievietees netiik tas,ka vinjas nekad neko nevar pateikt,vienmeer visu laiku tikai gaida,ja nesagaida,tad saak bojaaties attieciibas.Arii sievietes biezhi vien aizmirst,ka mees nav burvji. vo vo
2011-03-17 10:02:53
labais cilveek Betmen...mums tas PMS vienreiz menesii, bet lielai daljai virieshu katru dienu
2011-03-17 10:03:44
afrucīti! .. man bija teema... sievieshu un viirieshu kaitinošās izdarības, uzvediibas utt.... beigās sanāca: veči pie stūres lamājās, un ēdot čāpstina a za to ... sievietes :D ......... gara rinda bija :D
2011-03-17 10:07:13
leneee kas teica,ka es ar jocinju censhas kaadu ievilt gultaa? Man tavi teksti nepatiik,jo vieniigais ko proti dariit,nevis normaali izteikt savas domas,bet gan uzvemt kaadam virsu - pie kam svesham un bez iemesla.31 gadiigai sievietei neraksturiiga iipashiiba. Un kas vispaar teica,ka es ar tevi taisos iet gulta :D Neaizmirsiisim,ka ir sievietes kuraam patiik rupji viirieshi,vai vienkaarshi perversi jocinji.Gluzi kaa viirieshiem taadas sievietes.
2011-03-17 10:07:32
leeeee.... man viss OK >... man vispaar PMS nav , nav bijis un nebuus.... paskaidro kā tas ir ... PMS katru dienu ....
2011-03-17 10:09:24