Autors Komentāri: 29
Maigonītis_ņaudulis_vulgaris.
2014-08-14 06:18:00
vispār , kas tas par jēdzienu''vecs''..tāds ir tad ja smird. bet cilvēks ir tik jauns cik jauns iekšēji jūtas, ja pārstāj interesēties par dzīvi, sevi nekopj- tāds var būt paliek. Tāpēc Maigonim biežāk vajadzētu spogulī ieskatīties, pirmās pazīmes sāk parādīties.. ņerkstēšana ,skabargu meklēšana un aplikšana..
2014-08-14 08:27:31
Ja cilvēks ir tik tukšs, ka nauda ir vienīgais, ko no viņa var ņemt, tad pat atbalstu, ka šo vajag kāst un kāst - par to, ka nav iemācījies saistīt arī ar ko citu un dabūt tāpat... (c) Atbalstu, ja ir ko kāst, pats vainīgs, ka muļķis un ļaujas. Bet pa lielam, protams, nolaižoties līdz dzeltenajai lapai.. ne jau tās resnās, vecās kāš. Tādas ir gana pašpietiekamas un dzīves "izskolotas" un norūdītas, lai pašas kultos un bieži vien tāds vecis viņai nemaz nav vajadzīgs un traucēklis. Kāš jau jaunules, tievās, garās, šaurās, dumjās (nu WD.. tjip Tavi iedomu tēli un tās, uz kurām lielāks sliens Jums, veči ). Un tad tik varu teikt attiecīgo: katram sava cena. Maksājiet par tāda ķermeņa "lietošanu", jo tādam ķermenim nepieciešami arī lieli līdzekļi.
2014-08-14 08:39:28
ķermeņa lietošana,..kāš..(c)Nav pat svarīgi kāda tā sieviete ir jauna, veca utt(neiedziļināšos epitetos), bet ir jāsakrīt tikai diviem faktoriem 1.sievietei ir jābūt merkantīlai maita 2.vecim ir jābūt nosiekalotam āzim(uz konkrēto sievieti)ar biezu maku. Un process var sākties, ja viena no faktoriem nav..nekas nenotiek. Bet pa lielam(c)..man lielāko daļu ir vienkārši žēl..dzīve ir tik īsa, ir tik daudz citu vērtību.Nenoliedzu, nauda atvieglo dzīvi, tad strādā, pelni, bet neparazitē uz otra rēķina, bet ja tā dari- tad to apzinies un vis maz cieni to cilvēku ja nespēj mīlēt.
2014-08-14 08:55:02
nu vsjo, Maigonīts nesaņem vairs kvalitatīvu pakalpojumu.... jeb samaksāt vairs nespēj, kaut kas jau tur ir
2014-08-14 11:12:09
Hhahaha, Tas ir tik uzjautrinoši, ka kaut kādi naivie lūzeeri cepās par to, ka viņiem naudu atņēmuši.
2014-08-16 05:01:22
Hhahaha, Tas ir tik uzjautrinoši, ka kaut kādi naivie lūzeeri cepās par to, ka nespēj pie kunilinga tikt kā piemēram SexyEs,
2014-08-16 06:37:54
Es savai draudzenei parasti tieku atlaizīt ;) bet pašai reti gribās
2014-08-16 07:31:57
eh....es ceru, ka nebūšu viena to tām vecajām ,ļunkainajām vecenēm, kuras neprot nopelnīt un sazīmēt tik daudz līdzekļu, lai varētu dzīvot, bet mēģina jāt uz kāda muguru... vai arī apsēžas uz kakla un kustina kājiņas. nu labi.... arī jaunu un ļunkainu veceņu netrūkst. kaut gan.... es savējam esmu paprasījusi naudu..... divas reizes....
2014-08-16 08:14:49